Wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wypadanie włosów

Postprzez GabraAbra » 29 mar 2021, o 12:50

Może wybierz się na jakąś diagnozę
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00

Re: Wypadanie włosów

Postprzez stylistamody » 29 mar 2021, o 20:27

Warto zainwestować dobry preparat na porost włosów dla mężczyzn i łysienie u mężczyzn bo na szybkie efekty nie trzeba długo czekać. Trzeba wybrać produkt, który działa stopniowo i zapobiega dalszemu wypadaniu włosów niezależnie od tego jaka jest przyczyna łysienia, odpowiednio zastosowana kuracja na pewno przyniesie oczekiwane i zadowalające efekty
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Wypadanie włosów

Postprzez czekoladove.love » 1 kwi 2021, o 09:28

u mnie głównie teraz pomaga zestaw dermokosmetyków plus to, że zaczęłam sprawdzać co jest z moją tarczycą i niestety okazuje się, że każdy płat jest za mały ;/
Avatar użytkownika
czekoladove.love
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 09:10
Lokalizacja: Wawa

Re: Wypadanie włosów

Postprzez CherylCole » 27 paź 2021, o 14:43

Hmm jeśli chodzi o wypadanie włosów, to nic innego nie pozostaje tylko najlepiej wziąć i się zbadać. jeśli np wyjdzie jakieś łysienie androgenowe czy coś to może lepiej jakiś przeszczep włosów. Polecam zajrzeć tutaj może https://przeszczep-wlosow-artas.pl/
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Joana » 6 lis 2021, o 22:16

Po ciąży wypadały mi włosy strasznie. Na szczęście teraz jest w miarę ok
Joana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 paź 2020, o 11:45

Re: Wypadanie włosów

Postprzez werka » 19 lis 2021, o 18:12

Każda z nas chciałaby mieć zdrowe i lśniące włosy, wiadomo. Ale niestety czasem los jest przewrotny i dopada nas choroba, tak jak to było u mnie. Problem z włosami był tak poważny, że zaczęły się robić dosłownie łyse placki na głowie, a lekarze rozkładali ręce i nie byli w stanie mi pomóc, żadne leczenie nie dawało rezultatu. Dopiero w https://bienkowscyclinic.pl/ lekarze bardzo sumiennie podeszli do tematu i już na konsultacji zaproponowali mi serię zabiegów smartgraf. Zgodziłam się, ale tylko dlatego, że są one nieinwazyjne. Nie uwierzycie, ale to naprawdę zadziałało!!! Trochę to trwało, nie powiem, ale najważniejsze, że moje włosy wróciły do normalności!!!! Teraz są moją wizytówką i nie wstydzę się już ich!
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12

Re: Wypadanie włosów

Postprzez janinaprenska » 22 lis 2021, o 11:20

U mnie sprawnie i szybko: pokrzywa, skrzyp i łopian:)
janinaprenska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lis 2021, o 11:19

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Misa » 24 lis 2021, o 14:03

Na wypadanie włosów polecam Naturalna wegańska Bio-kuracja
przeciw wypadaniu i siwieniu włosów z Venity sama używam i widzę poprawę,redukują wypadanie włosów,zwiększa objętość włosów i pielęgnuję skóre głowy.
Misa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2021, o 13:33

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Anka_1 » 25 lis 2021, o 00:38

Ja uzywam szamponu oraz odzywek od venity i zauważyłam, ze o wiele mniej włosów mi wypada:) do tego są lśniące i zdrowe
Anka_1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 12:17

Re: Wypadanie włosów

Postprzez joannakropiecinska » 28 lis 2021, o 13:17

A czy prawdą jest, że po trzech miesiącach kuracji pokrzywą i skrzypem należy zrobić przynajmniej miesiąc przerwy? Ma być to związane z ich działaniem moczopędnym i wypłukiwaniem istotnych dla organizmu składników?
joannakropiecinska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 13:15

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Allie » 18 sty 2022, o 12:53

Dziewczyny czy po wyregulowaniu niedoczynności tarczycy włosy przzestały Wam lecieć?
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Cesme » 18 sty 2022, o 14:45

Mam niedoczynność utrzymywaną w nadczynności, różne skoki TSH, często z byle pierdoły ( sos sojowy potrafi mi tak rozjechać tsh), więc raz mam nadczynność, raz niedoczynność i raz w normie. Zauważyłam, że najmniej włosy u mnie wypadają jak mam TSH niskie na poziomie 0,03-0,5, ale z drugiej strony wtedy czuję się najgorzej. Przy TSH wysokim (mój rekord to ponad 100, aż zabrakło skali) włosy lecą na potęgę, ale za to czuję się psychicznie najlepiej. Stosuje wcierki, które pobudzają włosy.
https://kredensziolowy.pl/produkt/eutroherbs/ No i bardzo pomogły te zioła na tarczycę. Od czasu od kiedy regularnie piję też czuję się lepiej.
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Wypadanie włosów

Postprzez wenek » 9 maja 2022, o 10:21

Po ciąży strasznie wypadały mi włosy, ale na szczęście trafiłam na kosmetyki https://maclinic.pl/ dzięki, którym udało mi się je doprowadzić do normalności.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Wypadanie włosów

Postprzez LADYJUSTYNA » 9 maja 2022, o 18:54

Witam, jeśli chodzi o skuteczną pielęgnację włosów to polecam japońskie kosmetyki do włosów. Stosuję od jakiegoś czasu i stawiam na naturalne kosmetyki dlatego na prawdę polecam. Sprawdzają się w wielu dolegliwościach i są bezpieczne, warto zainwestować w preparaty wzmacniające włosy i przeciwdziałać już na początkowym etapie problemu z włosami, zwłaszcza, że szampony japońskie skutecznie poprawiają kondycję włosów. Warto też dodać, jak bardzo skuteczna jest wcierka na szybszy porost włosów Kaminomoto trafiam jakiś czas temu na ten preparat i nie zamienię go na żaden inny.
LADYJUSTYNA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2022, o 15:07
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]