Czerwona Tara: I Moduł. Inicjacja Seksualna do Kobiecej Mocy

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Czerwona Tara: I Moduł. Inicjacja Seksualna do Kobiecej Mocy

Postprzez marta_k » 20 lis 2021, o 14:10

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zaprasza 9 – 15 maja 2022 na warsztat

Czerwona Tara: I Moduł.
Inicjacja Seksualna do Kobiecej Mocy.

Tantra Dla Kobiet – Ścieżka Przebudzonej Kobiecości
Prowadzą: Santoshi, Anna Sokołek i Janka Jankiewicz“Każdy krok ku twoim prawdziwym pasjom i pragnieniom przybliża cię do piękna, jakim jesteś Ty sama. Podążaj za swoimi pragnieniami a warstwa po warstwie będą one coraz bardziej przejrzyste i pełne”.

Serdecznie zapraszamy na kolejną tantryczną przygodę ze szkołą Santoshi „Tantra Woman”.W2022 roku odbędzie się już siódmycykl warsztatów poświęconych Przebudzeniu Kobiecości. Warsztaty te cieszą się nieustającą, ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. Wiele kobiet doznało głębokich przemian i dlatego wracają na kolejne edycje. Trening jest zaprojektowany w pięciu modułach:

Moduł I: Inicjacja seksualna do kobiecej Mocy – Czerwona Tara
Moduł II: Potęga Miłości– Biała Tara
Moduł III: Kreatywność, ekspresja i Moc uzdrawiania – Zielona Tara
Moduł IV: Ucieleśniona Bogini. Poziom zaawansowany I – Czarna Tara
Moduł V: Ponad kobietą. Poziom zaawansowany II – Fioletowa Tara

Warunkiem uczestnictwa w modułach zaawansowanych jest ukończenie trzech podstawowych modułów Tary (Czerwonej, Białej i Zielonej) i te kobiety mają pierwszeństwo przy zapisach, ewentualnie dwóch modułów Tary – to pozostaje do indywidualnej decyzji Santoshi.

Każdy warsztat podstawowy (Tara Czerwona, Biała i Zielona) jest niezależnym modułem, kolejność uczestnictwa w nich jest dowolna. Dowolna jest również kolejność uczestnictwa w warsztatach zaawansowanych (Tara Czarna i Fioletowa). Po ukończeniu wszystkich
5 modułów otrzymacie dyplom ukończenia!


Cykl „TARA”: Przebudzenie Kobiecości

Zapraszamy Cię do niezwykłej przestrzeni – do świątyni Bogini. To dzika soczysta podróż, podczas której łączymy z czymś większym od nas, poza umysłem i ograniczoną osobowością.Karmimy się w niej nawzajem poprzez nasze ciała i serca oraz świętujemy nasze unikalne dary stając się pełnymi życia, promiennymi, mocnymi a jednocześnie wrażliwymi kobietami.

Razem możemy przywrócić Ziemi moc Yin… Planeta pilnie potrzebuje, abyśmy powstały
i ucieleśniły naszą Boską Kobiecość!!


CZERWONA TARA: Inicjacja seksualna do kobiecej Mocy

Nadszedł czas, byśmy my kobiety, odzyskały swoją energię seksualną kierując uwagę na nasze ciała, pozwalając sobie na odczuwanie w pełni...
Tantra łączy seks, serce i ducha.
Poprzez świadomość ciała w połączeniu z dynamicznymi, medytacjami tantrycznymi, możemy uzyskać dostęp do wyższych stanów świadomości i błogości przyjemności seksualnej.
Stańmy razem w swojej nagości. Nadszedł czas, aby wyzwolić się i świętować naszą dzikość, czułość, intensywność i piękno, którymi jesteśmy.
Odzyskajmy swoją moc!Nauczmy się, jak poddać się sile kosmicznego orgazmu, śmiać się i płakać w ekstazie, pozwalając sobie na łzy smutku, radości i zachwytu, widząc w sobie całe piękno, którym jesteśmy.
Będąc w swojej kobiecej mocy i autentyczności, całe życie staje się orgazmem. Stajemy się kobietami orgazmicznymi!

Podczas tego warsztatu:
• Otworzysz się na swobodny przepływ energii seksualnej
• Pokochasz swoje ciało
• Nauczysz się czerpać przyjemność z ciała
• Będziesz celebrować swoje naturalne piękno, nie oglądając się na stereotypy kulturowe
• Staniesz się świadoma swojej wewnętrznej mocy, swojej dzikości, zmysłowości i mądrości
• Obudzisz swoją wrażliwość i zmysłowość
• Odkryjesz moc swoich emocji
• Uwolnisz blokady do pełnej ekspresji seksualnej
• Odkryjesz na nowo swoje ogromne możliwości, jakie daje przyjemność
• Poczujesz pierwotną, świętą moc Kręgu Kobiet.

Praktyki warsztatu obejmują:
• Medytacje i rytuały tantryczne
• Oddech i praca z energią
• Masaże tantryczne
• Elementy pracy terapeutycznej
• Taniec i zabawy w grupie
• Dzielenie się kręgu
• Świadomość i ciszę

Dołącz do nas w drodze do samopoznania, aby stać się odrodzoną, promienną, zmysłową i mądrą kobietą!

Co zabrać:
• Wygodne ubrania, kilka wygodnych sukienek lub spódnic
• Notatnik i długopis
• Sarong lub chustę do okrycia ciała
• Prześcieradło do masażu i ekologiczny olej do masażu
• Opaskę na oczy
• Lusterko na tyle duże, aby zobaczyć swoją twarz.
• Seksowny dziki Kostium na imprezę
• Czerwoną sukienkę

O prowadzących:

Santoshi Amor

Santoshi jest międzynarodową nauczycielką Tantry, ucieleśnia istotę tantry od 20 lat. Jej obecność, pasja i spontaniczność zachęcają uczestników do odkrywania ukrytych aspektów siebie. Porzuciła karieręarchitekta podążając za wołaniem serca i na 12 lat zamieszkała we wspólnocie OSHO w Indiach, gdzie została nauczycielką Tantry i medytacji. Później wycofała się w świat ciszy i odosobnienia w Himalajach przez ponad rok poznając praktyki tantry Tybetańskiej.
Intymność i miłość są dla niej źródłem inspiracji. Doświadczyła wiele różnych relacjipoznając głębięsztuki świadomej miłości i świadomej seksualności.
Obecnie rezyduje na Ibizie, gdzie gromadzi osoby z całego świata pragnące doświadczać Tantry. Prowadzi warsztaty Tantra dla kobiet, par i singli w różnych krajach.Jej pasją jest wspieranie kobiet w rozwijaniu ich najwyższego potencjału.
www.tantrawoman.comwww.ibizagoddess.com ... stival.com


Anna Sokołek

Trenerka tantry w szkole Prem Santoshi "Tantra Woman". Prowadzi akredytowane przez Santoshi treningi tantry dla kobiet z cyklu: Czerwona, Biała i Zielona Tara. Certyfikowany praktyk masażu tantrycznego i uzdrawiania seksualności po szkole Johna Hawkena i Freyi Wolnej. Ania oferuje treningi tantry dla kobiet i grup mieszanych oraz sesje indywidualne. Prowadzi tantryczne kręgi kobiet w kilku miastach Polski oraz prowadzi warsztaty z uwalniania głosu. Z zawodu i zamiłowania wokalistka po Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydz. Jazzu i Muz. Rozrywkowej. www.tantrawoman.com/team


Janka Jankiewicz

Janka spotyka Boskość w Naturze, a także w tańcu, oddechu, dźwięku i dotyku. Trenerka w szkole Tantra Woman wg Prem Santoshi. Certyfikowana praktyczka masażu tantrycznego w Międzynarodowej Szkole Johna Hawkena „Path of Transformation”. Prowadzi warsztaty tantrycznei kreatywne, aktywne medytacje Osho, trzyma Tantryczne Kręgi Kobiet i Ludzi, daje indywidualne sesje tantrycznej pracy z ciałem dla kobiet, mężczyzn i par. Współpracuje z takimi nauczycielami jak: Elaine Yonge, John Hawken, Prem Santoshi, Freya Wolna, Svarup&Premartha.
W styczniu 2020r. rozpoczęła naukę w International School of Temple Arts. Seksuolog – absolwentka Seksuologii Praktycznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Szamanka, Wiedźma, aktorka, muzyk, reżyserka, pedagog i twórczyni projektów TKANKA Pracownia Mandali, Świątynia samoMiłości oraz Cacao Misterium. Współtworzyła Ibiza Tantra Festivali Tantra SpiritFestival w Chorwacji. Spełnia się jako Matka jedenastolatka. Nomadka podróżująca kamperem.
www.facebook.com/jankajankiewicz/
www.tantrawoman.com/team

WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
9–15 maja 2022 (poniedziałek– niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
9 maja godz. 18 (kolacją w poniedziałek)

ZAKOŃCZENIE:
15 maja godz. 14 (obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1950 zł+ koszt pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 92 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi – w zależności od standardu od 34 zł do 130 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski: 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska: 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

ZAPISY:
1. Konieczna jest rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o dwie wpłaty w ciągu tygodnia od zgłoszenia (zadatku za warsztat i zaliczki za pobyt, na dwa oddzielne konta).
3. Brak wpłaty zadatku i zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt. Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestniczek!
4. Wpłata zaliczki za pobyt jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego„Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska orazopisem: „imię i nazwisko, 9-15.V.2022”.
Tu i Teraz
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przedrozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł opłaty administracyjnej. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
8. Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto Begoña Amor Cazorla z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem:„Czerwona Tara9-15.V.2022”.
Begoña Amor Cazorla
Numer konta: 68 2490 0005 0000 4000 7257 6060
ALIOR BANK

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): ALBPPLPWXXX
IBAN: PL68 2490 0005 0000 4000 7257 6060
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 507
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Tiru58