W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 10:12

Moim zdaniem koszula, marynarka i jakies proste spodnie wystarcza.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez monterey » 15 maja 2020, o 14:47

ubierz sie elegancko ale nie jak na apel
monterey
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 14:45

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez irracjonalna_alducha » 25 maja 2020, o 15:32

Ja szłam w marynarce, koszuli, jeansach i botkach na słupku.
Avatar użytkownika
irracjonalna_alducha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 15:24

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Jowitta » 29 cze 2020, o 14:06

a może taki garnitur jak ten:
Obrazek
? jasne kolory, ale i tak elegancki styl? mi ten kostium ralpha laurena strasznie się podoba. w tym sklepie kupiłam spodnie laurel, które były objęte promocją. sporo asortymentu znanych marek można u nich kupić za 200, 300 czy 500 złotych.
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez ladypinki » 8 lip 2020, o 17:57

Myślę że najlepiej będzie postawić na jakieś stonowane kolory; może niebieski lub coś w zieleń? Ewentualnie standardowa koszula. Poszukaj może na velpa.pl, ja tam często kupuję eleganckie ubrania :D
ladypinki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lip 2020, o 17:55

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:46

ja na rozmowie o prace nigdy nie włożyłam sukienki, zawsze eleganckie spodnie, biała koszula i balerinki i taki klasyk zawsze najlepiej wypadał na tle innych dziewczyn
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez karmelLOVE » 13 sie 2020, o 16:44

A czemu niby nie sukienka? Co jest zlego w niej i tym by założyć ją na rozmowę o pracę?
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez trzebka » 19 sie 2020, o 12:13

Czerń jest nudna więc może coś w mocnym granatowym kolorze w połączeniu z białą albo jasną bluzką lub koszulą? Ładny makijaż ale delikatny no i płaskie buty, balerinki najlepiej chyba
trzebka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 lip 2020, o 15:23

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez rogatka » 26 sie 2020, o 13:44

To nie musi być ubiór galowy. Ma być schludnie, skromnie, casualowo. Może w sklepie Monczi wybierzesz coś dla siebie? https://monczi.pl
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez ketma » 9 wrz 2020, o 08:31

To powinno być coś w takich klimatach - merg.pl/product-pol-112664-BRITA-Sukienka-midi-z-podwyzszonym-stanem-ZIELEN-BUTELKOWA.html
Dlaczego? Bo robi ogromną różnicę i przede wszystkim pasuje na takie okazje. Moim zdaniem wizualnie pierwsza klasa, wpisuje się w klimat wyjścia i przede wszystkim nadaje się na różne okazje.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez cinamonka » 11 wrz 2020, o 11:13

No powiem szczerze.. krój dla mnie bardzo, aleeeeeeeee kolor piękny :D
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez marta » 28 sty 2021, o 15:20

marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez odzież biznesowa » 10 lis 2021, o 14:17

Wybór stroju na rozmowę o pracę zawsze jest dosyć trudny. Należy dostosować ubranie do rodzaju firmy. Nie każda firma szuka pracowników, którzy prezentują się sztywno i bardzo formalnie. Niektóre firmy szukają bardziej wyluzowanych pracowników. Jeśli chcesz wiedzieć jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną przeczytaj koniecznie ten tekst https://odziezbiznesowa.pl/jak-sie-ubrac-na-rozmowe-o-prace-praktyczny-poradnik. Znajdziesz tam kilka praktycznych porad i wskazówek :)
odzież biznesowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2021, o 14:10

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez Agnieszkaxoxo » 23 lis 2021, o 14:03

ja ubieram zawsze czarne spodnie, jakąś bluzkę i marynarkę, lub koszulę
Agnieszkaxoxo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 lis 2021, o 13:51

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez BeataKrasoń » 6 paź 2022, o 10:33

Osobiście uważam, że nie zawsze musi być to garsonka, bo to wszystko zależy jak chcesz się zaprezentować oraz na jakie stanowisko aplikujesz. Ludzi, którzy przeprowadzają rekrutacje trzeba czymś zaskoczyć lub dać się zapamiętać, a z wyjątkiem tego co mówimy na rozmowie o pracę to stety/niestety liczy się również nasz wygląd. Ja zawsze chce pokazywać swój charakter i raczej stawiam na coś mocniejszego niż biała koszula. Ostatnio na spotkanie z Klientem (pracuje jako agentka nieruchomości) ubrałam koszulę w panterkę. Dokładnie taką: https://wildflower.pl/koszula-sophia-wild-w-zwierzecy-wzor/ i w dobrze oświetlonym mieszkaniu mocno zwracała na siebie uwagę. Musisz pamiętać, że po drugiej stronie też stoi człowiek i że wygląd bardzo często jest brany pod uwagę w większości relacji, więc osobiście polecam coś z charakterem, bo większość ludzi stawia na neutralność.
BeataKrasoń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 paź 2022, o 10:13

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez renata56 » 16 paź 2022, o 19:00

Na pewno trzeba prezentować się schludnie i w miarę elegancko. Sprawdzonymi rozwiązaniami są klasyczne małe czarne, garnitury czy koszula i spódnica. Ja znalazłam idealną stylizację w dobrej cenie na Nuumi.pl -platforma modowa
renata56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 paź 2022, o 18:54

Re: W co się ubrać na rozmowę o pracę?

Postprzez KatarzynaM » 27 paź 2022, o 09:05

Dużo zależy od miejsca w którym będziesz mieć rozmowę o pracę. Wiadomo do korpo bardziej elegancko czyli jakaś koszula plus spódnica i spodnie a np do gastronomii bardziej na luzie(oczywiście dalej schludnie). Ja ostatnio na rozmowie o pracę biurową w firmie poszłam w szmizjerce - takiej sukience o kroju koszuli link tutaj: https://natallyfashion.pl/pl/p/Szmizjer ... ielona/538
KatarzynaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 cze 2022, o 10:34
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników