Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Misa » 24 lis 2021, o 13:58

Ja polecam naturalne kosmetyki do włosów z Venita odżwyki szampony które nawilżają włosy, nadają blask i gładkość i ułatwiają rozczesywanie.
Misa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2021, o 13:33

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Tama » 16 gru 2021, o 13:19

Ja polecam Dushka Cosmetics - używam ich już od prawie roku i nie planuję zmieniać. Bardzo dobrej jakości kosmetyki, idealne do codziennej pielęgnacji nawet delikatnej i wrażliwej skóry. Używam ich żeli do mycia, kremów, peelingów - właściwie mają wszystkie co jest potrzebne do zadbania o siebie. Super skład, świetny wygląd i boski zapach - to ich cecha wspólna.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez marlena77 » 19 gru 2021, o 21:26

Złote ceramidy z bielendy balsam do ciała regenerujący uwielbiam go.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez olcia993 » 2 sty 2022, o 19:14

Ja polecam naturalne kosmetyki GOOD SKIN, krem krem silnie nawilżający. Krem do skóry suchej, odwodnionej i wrazliwej.
olcia993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 09:26

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez miniak » 7 sty 2022, o 00:23

Do suchej skóry Bielenda ma fajna serię z Eco Nature z mango, jasminem i śliwka kakadu, znakomite sa
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Lubisia » 26 sty 2022, o 10:05

Spokojnie mogę polecić markę APIS której używam od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. NIe dość, że są to kosmetyki naturalne to jeszcze w przystępnych cenach. A wybór mają ogromny. Każda znajdzie coś dla siebie. Polecam apis-sklep.pl
Lubisia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2022, o 10:02

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez olcia993 » 1 lut 2022, o 15:26

Fajny jest zestaw kosmetykow Eco Sorbet. Eco Sorbrt to nawilżający koktajl dla naskórka. bardzo lubie peeling malinowy. Okrągła kostka peelingująca do twarzy, która skutecznie oczyszcza i nawilza.
olcia993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 09:26

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Pena » 8 lut 2022, o 14:12

Polecam krem od Resibo - na dzień aktywny krem miejski. Ma swietny skład, pięknie pachnie i zostawia super uczucie na skórze. Do mycia z firmy polecam zarówno olejek jak również żel, najlepiej oba w tej kolejności jak podałam. Dawno nie miałam już tak dobrze oczyszczonej skóry jak po wprowadzeniu tych kosmetyków myjących.
Zerknij sobie tutaj:
https://resibo.pl/
Na stronie jest katalog kosmetyków firmy.
Zainteresuj się też pielęgnacją koreańską - używają dużo roślinnych ekstraktów i mają całkowity zakaz testowania na zwierzętach nie tylko gotowego produktu ale też składników. Aczkolwiek polecam nauczenie się czytania składów kosmetyków, bo róznie z tym bywa. Na począżtku może się to wydawac czarną magią, ale jak się nauczysz, zobaczysz, ze nie jest to takie trudne, jak mogło Ci się wcześniej wydawać. A przydaje się bo mozesz dzieki temu odsiać kiepskie kosmetyki.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez misiaowska » 16 lut 2022, o 11:19

A do tak naprawdę suchej skóry. Korzystam z oliwki dla dzieci, ale coś więcej by się przydało, a nie tylko natłuszczanie.
misiaowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 11:17

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez AKrol » 27 lip 2022, o 06:44

Wiesz, tak naprawde to sama musisz sobie wybrać kosmetyki, które będą ci pasować, bo wiadomo, że różnie z tym bywa. Zajrzyj sobie na stronę sklepu Szklany Składzik - tam jest bardzo duzy wybór, wyłącznie naturalnych kosmetyków od polskich, niedużych producentów, którzy kładą nacisk na wysoką jakość. Wszystko fajnie opisane - każdy kosmetyk, podany skład, działanie - dzięki temu dobierzesz coś idealnie do swojej cery i do swoich potrzeb.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Metakobieta » 27 lip 2022, o 08:05

Jestem miłośniczką naturalnych kosmetyków i personalnie lubię Sylveco. Mają szeroki spektrum jakościowych naturalnych preparatów, olejki, peelingi, płyny micelarne i inne. Wszystko jest naturalne.

A teraz ciekawostka: ostatnio wypróbowałam krem, który prezentowałam swojemu chłopakowi na urodziny, ten: https://twojbarber.pl/krem-do-twarzy-i-ciala-zew-for-men-z-czarna-huba-80-ml/ i to jest prawdziwa rewelacja! Też jest naturalny, bardzo gęsty i tłusty. Ale po użyciu efekt niesamowity - super fajnie nawilża i tonizuje i nie wiem jak to opisać, ale jakby troszeczkę sciąga skórę twarzy, co w konsekwencji wygładza zmarszczki, i jako wynik twarz wygląda bardziej odmłodzoną :roll:

Chyba z powodu tego że jest przeznaczony dla męskiej skóry, bardziej grubej, to daje lepszy efekt na kobiecej.

I ten zapach... mmm :roll:
Metakobieta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lip 2022, o 16:25

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Allie » 14 paź 2022, o 14:19

Ja robię peelingi na "sucho", które zaraz przed użyciem mieszam z odrobiną wody i są genialne na prezent. Jak się boisz, że spleśnieje polecam miód lub kupić jakiś delikatny konserwant .

Jesli chodzi o kosmetyki do twarzy, to sprawdzają mi się dobrze kosmetyki od Iossi: https://iossi.eu/kategoria/twarz

Szczególnie ich krem do twarzy z awokado. Dobrze nawilża moją suchą skórę, jednoczesnie nie sprawia, ze jest przetłuszczona. Już dawno nie miałam tak dobrze nawilżonej skóry po wstaniu z łóżka rano jak właśnie po tym kremie.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Jakie naturalne kosmetyki polecacie ?

Postprzez Milka11 » 20 paź 2022, o 12:12

kosmetyki i produkty drogeryjne kupuje tutaj sanbello .pl mają mega duży wybór kosmetyków naturalnych

Mój ulubiony to Peeling na bazie cukru trzcinowego który usuwa martwy naskórek i pobudza mikrokrążenie posiada do tego Masło shea i olej z pestek winogron
Milka11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2022, o 11:57
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron