Jak spędzacie Walentynki?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 18:22

Ulkonja jest już temat o walentynkach więc po co tworzysz kolejny ??

łączę tematy
dzo
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez Ulkonja » 29 sty 2012, o 18:29

wybacz dzo nie przyszło mi to do głowy,na przyszłość będę pamiętać:)
Ulkonja
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 18:34

no problemo ;)
dzo
 

Co mu kupić na Walentynki

Postprzez Gwiazdeczka » 6 lut 2012, o 20:11

Witam nie wiem czy dobrze umiescilam ten temat w tym dziale jak nie to prosze o przeniesienie ;) Wiec nie wiem co kupić mojemu chłopakowi na walentynki.Rok temu kumpilam mu ramke zmoim zdjeciem skarpetki w zabki ;)A teraz nie wiem.Mam mały pomysł zeby kupic koszyk obkleic go serduszkami i w środku 100 lizakow mi przyczepione karteczki dlaczego go uwiebiam.Dobry pomysł??
Gwiazdeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 20:00

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez anonim » 8 lut 2012, o 01:14

moim zdaniem bardzo oryginalny :)
anonim
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez sipi » 8 lut 2012, o 09:21

W moim przypadku przygotowałem dla dziewczyny romantyczny wyjazd do zakopanego, ale niestety wycięła mi numer, a na pewne rzeczy mężczyzna nie może sobie pozwolić ;)
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez WeselneZaplecze » 8 lut 2012, o 14:00

sipi napisał(a):W moim przypadku przygotowałem dla dziewczyny romantyczny wyjazd do zakopanego, ale niestety wycięła mi numer, a na pewne rzeczy mężczyzna nie może sobie pozwolić ;)

Oj to co zrobiła? :|
WeselneZaplecze
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez sipi » 8 lut 2012, o 15:36

To bardzo długa i zawiła Historia. Wiem że teraz chce jechać, ale musztarda po obiedzie.
Byliśmy 2 lata ze sobą, ostatnio mieliśmy iść na jej studniówkę, ale nie układało się od pewnego czasu (ok 2 tyg abstrakcja położyć) powiedziała że to nienajlepszy pomysł żebyśmy szli razem bo to będzie niewypał. Jak się później dowiedziałem poznała kogoś i to z Nim poszła na studniówkę, a cała akcja z problemami byłą ukartowana. Dla mnie to abstrakcja.

Zaprosiłem za to znajomych i jedziemy w 3 :) Więc chociaż przyjacielowi pomogę urządzić walentynki dla jego dziewczyny, będzie podwójnie szczęśliwa :P
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez corinn » 9 lut 2012, o 16:56

O jak miło, że dbasz o znajomych:) W takim razie dziewczyna nie była warta Twoich starań. Mnie się marzy wyjazd we dwoje do Głęboczka :) Czytałam, że mają tam winne kąpiele i różne aromatyczne łaźnie. Fajni by było tak się we dwoje, romantycznie zrelaksować :)
corinn
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez sipi » 9 lut 2012, o 19:55

Jak się ma wymagania z kosmosu i nie myśli się o życiu tylko o sobie to cóż.
Bardzo ciekawa opcja, według mnie najlepszy pomysł na walentynki jeśli ktoś zbyt dużych funduszy to masaż w bardzo romantycznej atmosferze :)
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez oOosylwiaoOo » 9 lut 2012, o 21:14

Oj to strasznie głupio postąpiła ta dziewczyna. Ważne, że podjąłeś odpowiednią decyzję. Widocznie nie była Ciebie warta:) A na miłość przyjdzie jeszcze czas:D

Odnośnie tematu, to na razie nie wiem jak spędzę walentynki, bo sporo się pozmieniało od tamtego czasu, dlatego taka moja długa nieobecność na forum, ale już do Was powróciłam :kiss2
oOosylwiaoOo
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez she336 » 9 lut 2012, o 21:17

My zazwyczaj idziemy tak nieoryginalnie na pizze, bo bardzo lubimy. :) A że na co dzień nie mamy tyle okazji to przynajmniej w takie dni się staramy. Niestety jak na razie jesteśmy jacyś bardzo zabiegani... ;/ Jeśli chodzi o upominki to nie zawsze sobie dajemy, a jak już tak to jakieś drobne. Ja m.in. daje mojemu śmieszne bokserki do kolejki :] bo bardzo lubi w nich spać... :]
she336
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez Olcia123 » 10 lut 2012, o 11:38

Mój ukochany zabronił mi czegokolwiek planować. On coś szykuje( niespodzianka XD)... trochę mi głupio ale to jest uparciuch. Ostatnio stal się jakiś spontaniczny zaczął się bardziej starać:) Udanych Walentynek z Ukochana osobą:)
Olcia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 11:16

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 11:39

mój jak zwykle pewnie nic nie zaplanuje i pewnie nawet głupiej róży nie dostane :?
dzo
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez Olcia123 » 10 lut 2012, o 12:55

Z facetami nigdy nic nie widomo :-) ale czasem jakas mala sugestia moze do nich przemowic. Wiem bo sprawdzilam :happy
Olcia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 11:16

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez sipi » 10 lut 2012, o 13:52

Weź mu powiedz że ten czy tamten zabiera Twoją przyjaciółkę np do restauracji. Zrub takie Ehhhhhh ależ to romantyczne :P Zobaczysz podziała
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 13:59

sipi napisał(a):Weź mu powiedz że ten czy tamten zabiera Twoją przyjaciółkę np do restauracji. Zrub takie Ehhhhhh ależ to romantyczne :P Zobaczysz podziała


to do mnie ? takie rady ?

bo jeśli tak to od razu mówię, że nie zadziała ;) ;)
dzo
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez sipi » 10 lut 2012, o 14:04

EE co za facet. I znów wychodzi na to że lepiej być szarmnckim draniem :geek:
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 14:06

mam wrażenie, że nie tylko mój taki jest :?
dzo
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez Sharlot » 13 lut 2012, o 12:33

my spedzamy walentynki u mnie w domu:) dajemy sobie prezenciki : ja mu daje golarke z brauna ....l bo jeczy mi ciagle, ze by mu sie przydala, stara jest zla...ja w sumie nie wiem co dostane, ale juz sie nie moge doczekac:) Pozniej kolacja i moze kapiel ze swiecami i pachnidelkami.. :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Sharlot
 

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez babeczka » 15 lut 2012, o 16:25

Witajcie. Dzisiaj jest już 15 lutego,więc po Walentynkach.Ale wczoraj mój luby zaprosił mnie do restauracji na romantyczną,pyszną kolację. :serca :serca
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez alasowka » 7 mar 2012, o 14:49

W Walentynki walę dymki :D
http://www.crazyshop.pl/produkt.php?a=search&szukaj[name]=popielniczka
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
alasowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 12:24

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 09:41

zamwiamy pizze i ogladamy filmy :P
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez jagina » 5 lut 2022, o 16:17

W tym roku walentynki spędzam z chłopakiem w naszym nowym mieszkaniu, już nie mogę się doczekać. A prezent na walentynki kupiłam mu w sklepie https://koszulkowy.pl/ jest to koszulka z własnym nadrukiem, na pewno mu się spodoba
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Jak spędzacie Walentynki?

Postprzez ona_my » 1 mar 2023, o 17:51

W tym roku akurat bardzo na spokojnie, bo zrobiliśmy sobie wieczór filmowy i oglądaliśmy wspólnie na stronie https://ekino.sx/ Ja osobiście bardzo często z niej korzystam zwłaszcza, że można tam obejrzeć filmy bez ograniczeń.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]