Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Postprzez majka1327 » 22 lut 2012, o 18:27

Od dwóch lat spotykam się z czarno- skórnym chłopakiem. Moi rodzice a konkretnie to tata nie akceptuje go. Podejrzewam że to przez rozwód którego podieli się 12.l temu. Chce się zemścić na mamię bo wie że gdy ja cierpię to mama też. Rocznikowo mam 17.l rozmawialiśmy ostatnio o przyszłości i podejrzewam że za niespełna dwa lata mi się oświadczy. Wiem że to głupie ale mam takie uczucie :? Czy mój ojciec wali na jego rasę czy nie ? Czy po prostu chce się na niej zemścić ? I czy rasa ma znaczenie ???
majka1327
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 17:49

Re: Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Postprzez dzo » 22 lut 2012, o 18:58

majka1327 napisał(a): Czy mój ojciec wali na jego rasę czy nie ? Czy po prostu chce się na niej zemścić ? I czy rasa ma znaczenie ???


a skąd my to mamy wiedzieć ?

spytaj ojca...
dzo
 

Re: Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Postprzez sylwia1991 » 22 lut 2012, o 20:23

Mi się wydaje ze nie chce się zemścić na mama bo ciebie by to nie mieszał, jak ty cierpisz to mam tez jakieś chore to twoje stwierdzenie...... Nie akceptuje go bo czarny jest. Pogadaj z ojcem szczerze powiedz ze zależy ci na nim. Powiedz mu ze to jest twój wybór. Ale tylko spokojna rozmowa na poziomi coś da. A jeśli nie to wal ojca to twoje życie.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Postprzez tusia25 » 22 lut 2012, o 22:07

17 lat?? dobrze rozumiem?? i myślisz już o oświadczynach itp. jakoś wierzyć mi się nie chce... używaj życia! TO TWOJE NAJLEPSZE LATA!
tusia25
 

Re: Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Postprzez Baśka1971 » 23 lut 2012, o 09:31

Może napisz coś więcej o tym chłopaku. Może ojciec nie lubi go za coś innego a rasa nie ma znaczenia.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 09:42

powiedz rodzicom, że to ty a nie oni będą brać z nim ślub, jak się nie podoba to niech znajdą sobie inną córkę
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]