problem z chłopakiem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

problem z chłopakiem

Postprzez załamana92 » 5 lut 2012, o 19:59

Nie wiem co myśleć:(jestem z moim chłopakiem rok wiem ze mnie kocha( przynajmniej tak mówi) widujemy sie u mnie zawsze on nigdy nie zaprosił mnie do siebie prosze go groźe nic nie pomaga :cry:
a to wszytko dlatego ze ma matke alkoholiczke ktora robi podobno im non stop awantury i boij sie ze przy mnie tez bedzie sie awanturować ja juz kompletnie sobie z tym nie radze z jednej strony go rozumiem z drugiej chciała bym bardzo poznac jego rodzine. Zaprosil kiedys tate do mnie pod pretekstem ze przywiózł go ale ja podejrzewam ze po to zebym przestala mu zawracac glowe wizyta u niego.
Drogie forumowiczki powiedzcie co ja mam zrobic nie chce byc wiecznie anonimowa :(:(
załamana92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 19:48

Re: problem z chłopakiem

Postprzez Nala » 5 lut 2012, o 20:16

Cześć!

Kobietko, odpuść mu troszkę! Rozumiem, że chciałabyś poznać jego rodzinę i nie chcesz czuć się anonimowa, ale myślę że on po prostu się wstydzi! Z tego co opisujesz to pewnie wstydzi się swojego domu, mamy... To bardzo przykre, ale naprawdę dużo jest takich rodzin wokół nas. Chłopak pewnie dziwnie się czuje, gdy tak grozisz i prosisz żeby Cię zaprosił do siebie. To dla niego na pewno krępująca sytuacja. Jesteście ze sobą rok, to wcale nie jest tak dużo. Może boi się że gdy poznasz jego mamę nie będziesz chciała się wciągać w tą rodzinę? Moja rada? Odpuść na razie. Zapraszaj go do siebie i nie naciskaj. Możesz czasem wspomnieć, że naprawdę chciałabyś poznać jego rodzinę, ale nie narzucaj się. Niech on wie że go kochasz, nie jego rodzinę. Niech w pełni Ci ufa i wie, że może pokazać ten swój świat. Bez pośpiechu, macie jeszcze mnóstwo czasu na poznawanie swoich rodzin.

Trzymaj się ciepło :)
Nala
 

Re: problem z chłopakiem

Postprzez babeczka » 6 lut 2012, o 09:35

Witaj -załamana-. Nie byłaś u niego nigdy w domu,a to co wiesz ,znasz z jego relacji.A może jest jeszcze coś o czym Tobie nie powiedział?może obawia się czegoś innego niż matki w stanie nieważkości.Możliwe,że problem tkwi jeszcze w czym innym.Ale nie dowiesz się nigdy,jesli z nim szczerze nie porozmawiasz,bo na tym przecież polega związek,na lojalności i szczerości.Jeśli okaże się jednak,że to tylko ten problem z matką,nie naciskaj na wizytę w jego domu.Chłopak pewnie się po prostu wstydzi.Musisz zrozumieć i jego i jego obawy,bo przecierż tylko on dobrze zna swoją rodzicielkę i wie na co ją ewentualnie może być stać.Bądź dla niego i cierpliwa i wyrozumiała.Widziałaś się z jego ojcem,może za drugim razem będziesz miała okazję dowiedzieć się czegoś,ale delikatnie od jego ojca.Nic na siłę.Powodzenia.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: problem z chłopakiem

Postprzez oOosylwiaoOo » 21 lut 2012, o 15:52

Skoro wiesz jaką ma sytuacje w domu, to nie powinnaś naciskać... Wiadomo, że to nie jest dla niego miłe, bo wyobraź sobie taką sytuację, on chce Cię zapoznać z rodzicami, a jego mama pijana. Na pewno byłoby mu przykro.
Co jest dla Ciebie ważniejsze. Miłość do chłopaka, czy poznanie rodziców?
Przecież tak, czy inaczej kiedyś ich poznasz:)
oOosylwiaoOo
 

Re: problem z chłopakiem

Postprzez smutny aniołek » 22 lut 2012, o 10:24

Odpuść. Widocznie według Twojego chlopaka to nie jest jeszcze odpowiedni moment. Postaw sie na jego miejscu, czy chciałbyś zapraszać go do swojego domu, gdyby to Twoja matka była alkoholiczką i robiła awantury? Sadzę, że nie... Odpuść;-) Widocznie chlopak ma ważny powód, może chodzi nie tylko o alkoholizm, ale to, że nie chce cie zaprosić do siebie, to nie koniec swiata;)
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: problem z chłopakiem

Postprzez no.nie.wiem » 22 lut 2012, o 11:02

Myślę, że chłopak się wstydzi sytuacji jaka ma w domu...
Ale uważam też, że robi to z troski o Ciebie ;)
Także się nie denerwuj :)
Weź to za dobrą kartę.
no.nie.wiem
 

Re: problem z chłopakiem

Postprzez Masjaa » 22 lut 2012, o 11:10

Z jednej strony go rozumiem.... ale skoro jest z Tobą i Cie kocha to chyba nie powinien się wstydzić i bać pokazać Tobie w jakim środowisku żyje... jesteście razem rok! dla mnie to trochę podejrzane.... porozmawiaj szczerze, przecież jesteście razem na dobre i złe...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: problem z chłopakiem

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 09:52

skkonczylam na "kocha mnie a przynajmniej tak mówi" xD
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]