Praca zdalna

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Praca zdalna

Postprzez andrat » 23 lis 2021, o 13:49

Dziewczyny! Chciałabym Was zapytać, bo może w przeciwieństwie do mnie macie w tym jakieś doświadczenie- jak to jest mieć pracę zdalną?
Aktualnie pracuję w galerii handlowej na wyspie. Krótko, bo dwa miesiące, ale to chyba nie jest dla mnie. Okropnie męczy mnie to psychicznie- ten bezpośredni kontakt z ludźmi, to że w ogóle muszę wychodzić z domu. Jestem przez to rozdrażniona i po prostu smutna.
Zastanawiam się nad pracą zdalną w jakiejś firmie. Jest sporo ogłoszeń, ale nie wiem jak to do końca wygląda lub chociaż jak to może wyglądać. Wysłałam do kilku cv , ale pomyślałam, że może zapytam tutaj czy któraś z Was pracuję zdalnie i na czym jej praca polega?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Praca zdalna

Postprzez katrinka » 23 lis 2021, o 15:03

Obecnie pracuję w IT. Praca zdalna w tym przypadku to zbawienie. Mam mniej stresu, bo nie muszę wychodzić do ludzi. Mogę wstawać później, pracować w piżamie, dla mnie to jest idealna opcja.

Oczywiście dobrze jest sobie w domu przygotować odpowiednie miejsce pracy, tak aby nie pracować przy stole kuchennym czy w innym miejscu, które nie jest odpowiednie do takiej pracy ;)
https://tutumi.pl/biurko-loft-skandynaw ... anoma.html

Zerknij sobie tutaj. W sklepie znajdziesz sporo ciekawych mebli do pracy zdalnej.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Praca zdalna

Postprzez klaudiakkk22 » 25 lis 2021, o 10:48

Ja odkąd pracuję zdalnie jestem o wiele bardziej otwarta na nowe rzeczy. Dzięki temu właśnie planuję moje Workation z biurem Itaka, gdzie będę mogła pracować bez brania urlopu, a równocześnie być na wakacjach.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Praca zdalna

Postprzez Julia33 » 10 gru 2022, o 22:09

Dla mnie najlepszy rodzaj pracy to praca zdalna. Odchodza koszta dojazdow oraz nie trzeba kombinowac z opiekunkami,gdy dziecko ma dni wolne od szkoly. W dodatku taka praca jest przyjemna,na luzie-nawet jezeli zarabia sie mniej to biorac pod uwage odjete koszty dojazdow, opiekunek to warto pracowac zdalnie
Julia33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 gru 2022, o 21:15

Re: Praca zdalna

Postprzez konewka74 » 28 sty 2023, o 18:20

ja pracuję głównie na etacie stacjonarnie, ale dorabiam sobie w domu zdalnie wypełniając płatne ankiety

chcesz wypełniać płatne ankiety za pieniądze? wejdź na www ankiety.net.pl
Avatar użytkownika
konewka74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 19:29

Re: Praca zdalna

Postprzez Żabnik » 29 sty 2023, o 16:30

Witam, poszukuję pracy, najlepiej zdalnej. Chcę znaleźć pracę od razu po studiach,związaną z moim wykształceniem,czyli marketingiem. Jestem młodą mamą,dlatego chcę znaleźć pracę z domu. Co uważacie o poszukiwaniach przez agencję pracy https://antal.pl/agencja-pracy-krakow ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami,pozdrawiam.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Praca zdalna

Postprzez konewka74 » 4 lut 2023, o 18:16

jeśli jest ktoś chętny do dołączenia do panelu badawczego i chce wypełniać płatne ankiety zapraszam na stronę gdzie można się zapisać, cały czas potrzebni są nowi respondenci

chcesz wypełniać płatne ankiety za pieniądze? wejdź na www ankiety.net.pl
Avatar użytkownika
konewka74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 19:29

Re: Praca zdalna

Postprzez brandi74 » 6 mar 2023, o 14:41

Trudna sytuacja gospodarcza sprawia, że coraz więcej osób szuka nowej pracy w nadziei na lepsze zarobki. Niestety również oszuści nie próżnują i starają się wyłudzić dane osobowe i pieniądze od osób szukających nowego zatrudnienia.

Avatar użytkownika
brandi74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 mar 2023, o 14:39
Lokalizacja: Poznań

Re: Praca zdalna

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 12:14

Ja nie narzekam na swoje wynagrodzenie. Dostałam pracę bez żadnego konkretnego doświadczenia w https://youaretheboss.pl/ i jestem zachwycona. Czuję, że każdego dnia uczę się czegos nowego, a co ważniejsze lubię to co robię.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Praca zdalna

Postprzez liam.ortiz » 26 kwi 2023, o 17:23

Pracę zdalną mogą wykonywać m.in. graficy komputerowi, programiści i copywriterzy. Potrzebne jest wówczas silne łącze internetowe oraz laptop. Przydatny może okazać się także telefon służbowy. Pracodawcy zlecający zadania w formie home office zwykle zapewniają sprzęt służbowy do działania.

Avatar użytkownika
liam.ortiz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 kwi 2023, o 17:22
Lokalizacja: Stare Babice

Re: Praca zdalna

Postprzez kennith74 » 9 maja 2023, o 12:38

Jako osoba poszukująca nowego zatrudnienia musisz wiedzieć, jakie elementy są najistotniejsze w dobrze przygotowanej ofercie pracy. Ogłoszenie rekrutacyjne powinno być zbiorem informacji, które pomogą Ci podjąć ostateczną decyzję o podpisaniu umowy.

Avatar użytkownika
kennith74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2023, o 12:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Praca zdalna

Postprzez AgataEcoHer » 12 maja 2023, o 08:46

Cześć,
jeśli szukasz czegoś nowego, to zerknij na stronę www . ecoher . pl.
Obecnie robimy event w Poznaniu, w ramach którego uczymy między innymi budowy marki własnej, zarządzania budżetem i prowadzenia swoich social mediów.
Teraz z kodem AGATA50 cena biletu jest obniżona o połowę (a w ramach eventu jest oczywiście lunch i przerwa kawowa), więc finalnie jest to bardzo niewielka kwota za wielu prelegentów z ogromnym doświadczeniem biznesowym.
Do zobaczenia na evencie! :)
AgataEcoHer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 maja 2023, o 08:42

Re: Praca zdalna

Postprzez Halirala » 29 maja 2023, o 23:48

Ja pracuję zdanie i bardzo sobie to cenię. Dodatkowo jestem niezależna i mam spokojną głowę. Polecam youaretheboss.pl/, jest naprawdę fajnie!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Praca zdalna

Postprzez Dariva » 12 lip 2023, o 17:24

Praca zdalna jest fantastyczna. Można dłużej pospać, nie traci się czasu na dojazdy i można coś w domu zrobić. ;)
Dariva
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2023, o 21:30

Re: Praca zdalna

Postprzez anais.braun » 12 paź 2023, o 14:25

Pracodawcy poszukujący osób chętnych do pracy często wystawiają ogłoszenia ofert pracy na portalach internetowych. Aby jednak taka oferta przykuła uwagę potencjalnych pracowników, musi spełniać kilka ważnych warunków.

Avatar użytkownika
anais.braun
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 paź 2023, o 14:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Praca zdalna

Postprzez Żabnik » 5 lut 2024, o 00:55

Asertywność https://workafford.pl/asertywnosc-w-pra ... y-cwiczen/ jest to niezwykle ważna umiejętność społeczna, która odgrywa istotną rolę w naszym życiu osobistym i zawodowym. To zdolność wyrażania swoich myśli, uczuć i potrzeb w sposób zdecydowany, ale jednocześnie szanujący innych ludzi. Osoba asertywna potrafi stawiać granice i wyrażać swoją opinię w sposób konstruktywny, nie naruszając praw i uczuć innych. Jest to umiejętność komunikacji, która pozwala nam efektywnie wyrażać siebie, rozwiązywać konflikty i budować zdrowe relacje.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]