piesek w domu

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Re: piesek w domu

Postprzez Majka2312 » 5 sie 2021, o 21:20

Jeśli ktoś już decyduję się na zwierzaka to powinien mu zapewnić też odpowiednie warunki i dobrą karmę. Ja np. dla swojego psiaka zamawiam szwedzką Bozite, ma dobry skład, bez sztucznych zapychaczy, antybiotyków czy gmo.
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: piesek w domu

Postprzez Monisia80 » 21 sie 2021, o 12:45

My niedawno znaleźliśmy małego pieska w lesie. Dzieciaki strasznie się do niego przywiązały, dlatego postanowiliśmy go przygarnąć na stałe. Najpierw udaliśmy się z nim do przychodni weterynaryjnej REHAwet w Pile, by dowiedzieć się więcej na temat jego stanu zdrowia i wymaganej pielęgnacji. Na szczęście okazało się, że wszystko jest w porządku, a piesek rośnie jak na drożdżach.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: piesek w domu

Postprzez Amela22 » 7 wrz 2021, o 18:20

Jesli ktoś już decyduje się na psiaka, czy jakiekolwiek inne zwierzątko, to uważam że powinien o niego dbać jak o kolejnego członka rodziny:) Sama mam psa i staram się zapewnić mu wszystko co najlepsze. Jesli chodzi o karmę to zamawiam mu Bozite. To szwedzka karma z dobry składem, z odpowiednimi proporcjami poszczególnych składników. Widać, że pieskowi smakuje a to najważniejsze.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: piesek w domu

Postprzez karmel1900 » 7 wrz 2021, o 19:16

Ja w domu (a raczej mieszkaniu) rodzinnym mam psa- yorka. Uważam, że krzywda jej się nie dzieje- wręcz przeciwnie. Jednak no uważam, że małe mieszkanie nie jest raczej odpowiednie dla dużego psa... ale to też zależy jaki to jest pies, czy ma zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu itp. Także nie oceniam :)
karmel1900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 wrz 2021, o 18:47

Re: piesek w domu

Postprzez beataka » 7 wrz 2021, o 19:35

Osobiście nie przepadam za małymi pieskami, chociaż zdaję sobie sprawę, że do niewielkiego mieszkania są idealne. Dodatkowo mało kłopotliwe, zawsze można wziąć pod pachę i w drogę;)
beataka
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 21:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: piesek w domu

Postprzez socialsa123 » 23 wrz 2021, o 14:22

Czy ktoś z was zdecydował się na huskiego? Od lat marzy mi się ta rasa wiem, że jest bardzo wymagająca ale wierze, że sobie z nim poradzę.

Posiadając swojego własnego kotka warto zadbać o jego bezpieczeństwo poprzez zakup ubezpieczenie kota online.
https://ubezpieczenie-pupila.pl/
socialsa123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 wrz 2021, o 14:12

Re: piesek w domu

Postprzez Majorka » 5 paź 2021, o 22:19

mam owczarka niemieckiego, który mieszka z nami w domu. Ma co prawda duży ogród, ale w domu chce przebywać
Majorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 paź 2021, o 21:52

Re: piesek w domu

Postprzez espanka » 26 lis 2021, o 01:45

niedługo chcę przyganąc do domu psa, jakie karmy kupujecie swoim?? Zastanawiam się nad karmą Animal Island, to chyba jakaś nowa marka, ale widzę że karmy mają bardzo dobre sklady, mają też przekąski w ofercie
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: piesek w domu

Postprzez Darooo454 » 7 gru 2021, o 11:13

dom tylko z pieskiem ;) tylko to duża odpowiedzialność
Darooo454
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 gru 2021, o 11:12

Re: piesek w domu

Postprzez MartaMM » 26 gru 2021, o 16:56

Również zdecydowaliśmy się na psiaka, wtedy w domu od razu jest weselej:) A co do karmy to od początku zamawiam dla niego Bozite. Widać, że karma mu służy, jest zdrowy, silny i energiczny i zawsze wszystko chętnie zjada więc jak na razie na pewno nic nie będziemy zmieniać:)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: piesek w domu

Postprzez rogatka » 21 lip 2022, o 16:00

Piesek w domu to nie tylko przyjemność ale obowiązek i odpowiedzialność. Pamiętajcie, żeby karmić swoje pieski wyłącznie dobrymi karmami: wartościowymi, dawajcie suplementy (konsultacja z wetem wcześniej), szczepcie i zawoźcie na wizyty u weterynarzy.
Bardzo dobry sklep z karmami i akcesoriami znajduje się w Warkalach, albo online warmiapasze.pl
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: piesek w domu

Postprzez Aza » 18 sie 2022, o 21:42

Kiedy zawita w nasze progi szczeniaczek to wielka radość ale i obowiązek. Bo to właśnie my pomożemy mu nabrać dyscypliny i wesprzemy w jego rozwoju dzięki pełnowartościowej karmie bez alergenów jak Empire. Dzięki temu jak podrośnie będzie ułożonym psem, zdrowym i radosnym. Warto o niego dbać w każdym wieku bo to nasz największy przyjaciel.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: piesek w domu

Postprzez szpilka » 31 sie 2022, o 12:24

Psiaki są swietne, ja mam dwa :) ogolnie to nie wyobrazam sobie nie miec psa w domu :) Niedawno szukalam dla nich nowych szelek i zamowilam tutaj https://kissthedog.pl/ pod wzgledem jakosci- petarda, daja dozywotnią gwarancje :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: piesek w domu

Postprzez Ewelkuś » 4 lis 2022, o 14:26

Pies w mieszkaniu to wielka radość. Przy małych psiakach warto zadbać o zabezpieczenie balkonu siatką. Łódź ma sporo wysokich bloków a o bardzo niebezpieczne dla pieska.
Ewelkuś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 15 mar 2021, o 14:14

Re: piesek w domu

Postprzez Olkka » 15 lut 2023, o 17:55

Na pewno jeśli ktos juz decyduje się na psiaka to wazna jest odpowiednia karma. Ja dla swojego zdecydowałam się na Bozite. to szwedzka karma z bardzo dobrym składem- bez zbóż, sztucznych zapychaczy czy gmo. Psiak ja lubi i nie ma po niej problemów zdrowotnych.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: piesek w domu

Postprzez bertram.hessel » 15 lut 2023, o 22:18

Jeżeli macie w domu szczeniaka to ważną kwestią jest wybór odpowiedniej obroży, gdyż to jedno z podstawowych akcesoriów, które potrzebne są każdemu psu. Przy wyborze obroży dla szczeniaka należy wziąć pod uwagę kilka czynników, jak np. waga.

Avatar użytkownika
bertram.hessel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2023, o 22:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: piesek w domu

Postprzez RealArleta » 18 maja 2023, o 12:22

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka jeżeli potrafimy z nim odpowiednio postępować. Nie możemy się zdecydować na posiadanie go pod wpływem samych emocji. Po pierwsze to musimy zastanowić się nad tym jaka rasa będzie najbardziej kompatybilna z naszym stylem życia oraz oczekiwaniami. Są przecież rasy jakie potrzebują ciągle wyładowywać swój nadmiar energii, a są też rasy bardziej spokojne. Oczywiście bez znaczenia jaką wybierzemy, warto jest poznać tajniki tego jak powinno wyglądać szkolenie psa - https://nosem.pl/szkolenie-psa/ Jest na ten temat napisanych wiele wartościowych artykułów. To jest proces podczas którego trzeba być systematycznym i cierpliwym. Każdy chyba wie jaki jest młody pies, głównie zabawa mu w głowie. Naszym zdaniem jest połączenie zabawy z nauką, wtedy tylko otrzymamy najlepsze rezultaty.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: piesek w domu

Postprzez gregoria43 » 8 sie 2023, o 15:22

Jeśli masz zarejestrowaną hodowlę rasowych psów, kotów czy innych zwierząt, z pewnością klienci z okolicy znają już Twoją ofertę. Jednak aby stale się rozwijać, trzeba także pozyskiwać nowych kupców. Można ich szukać w swojej okolicy, ale także w całej Polsce – w końcu po wymarzonego psiaka klienci są w stanie przejechać setki kilometrów.

Avatar użytkownika
gregoria43
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sie 2023, o 15:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: piesek w domu

Postprzez jaysteward » 9 sie 2023, o 12:51

Pieski są słodkie ale nie wyobrażam sobie go trzymać w domu... wszędzie sierść
jaysteward
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sie 2023, o 12:45
Lokalizacja: Warsaw

Re: piesek w domu

Postprzez wolf.darby » 31 paź 2023, o 19:38

Czasem można usłyszeć, że psy ras mieszanych żyją dłużej, jednak teoria ta nie została jeszcze naukowo potwierdzona. W przypadku kundelków czasem trudno ustalić ich psi wiek, a co dopiero przeliczać go na ludzki.

Avatar użytkownika
wolf.darby
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2023, o 19:37
Lokalizacja: Radom

Re: piesek w domu

Postprzez cary.hilpert » 21 lis 2023, o 21:52

Kupując rasowego psiaka bardzo ważnym jest, aby pochodził on z zarejestrowanej hodowli. Pozwoli to na wyrobienie pupilowi rodowodu. Jednak czy wiesz cym tak naprawdę jest rodowód i co on oznacza? Przede wszystkim jest on formą gwarancji mówiącej o tym, że twój piesek pochodzi z legalnej hodowli psów rasowych.

Avatar użytkownika
cary.hilpert
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2023, o 21:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: piesek w domu

Postprzez Żabnik » 27 gru 2023, o 18:24

Pomeranian Boo to mała rasa, zazwyczaj ważąca od 1 do 3 kilogramów. Ich niewielki rozmiar sprawia, że są idealnymi towarzyszami dla osób mieszkających w mieszkania lub domy o ograniczonej przestrzeni. Pomeranian Boo posiada długą i puszystą sierść, co sprawia, że są wyjątkowo urocze. Ich futro wymaga regularnej pielęgnacji, w tym szczotkowania, aby utrzymać je w dobrym stanie. Ta rasa występuje w różnych kolorach sierści, w tym pomarańczowym, czarnym, kremowym, brązowym i wielu innych. Sierść jest zazwyczaj dwuwarstwowa, z krótszym podszerstkiem i dłuższym włosem zewnętrznym. Pomeranian Boo jest energicznym, pewnym siebie i towarzyskim psem. Pomimo ich małego rozmiaru, są pełne życia i chętnie uczestniczą we wszelkich aktywnościach swoich opiekunów. https://poshpaws.pl/blog/pomeranian-boo/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: piesek w domu

Postprzez filmobaza » 10 mar 2024, o 11:42

My marzymy z mężem o Chow-chow ale słyszałam, że są nie posłuszne. To słodkie psy, tylko ciekawi mnie jak z sierścią w domu.

Świetny film na wieczór na serwisie https://filmobaza.pl/film/wonka-2023/
Avatar użytkownika
filmobaza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2024, o 11:36
Lokalizacja: Sanok
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]