Stomatolog metamorfoza uśmiechu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Stomatolog metamorfoza uśmiechu

Postprzez Samborka22 » 8 gru 2021, o 09:49

Możecie mi w Toruniu podpowiedzieć kogoś kto specjalizuje się w stomatologii estetycznej i faktycznie będzie warto się do niego wybrać na wizytę? Chce kompleksowo zadbać o uśmiech i szukam jakiegoś dobrego specjalistę, który mi w tym pomoże. Jeśli jesteście w stanie coś zaproponować, podpowiedzieć kogoś takiego komu będzie można zaufać jeśli chodzi o takie usługi to dajcie znać. To jednak też spore koszty za takie usługi więc w ciemno nie chce wybierać.
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07

Re: Stomatolog metamorfoza uśmiechu

Postprzez Fijałka87 » 13 gru 2021, o 10:40

moje doświadczenia jeśli chodzi o usługi wprawiania implantów przez doktora Drosd również bardzo pozytywne. Świetny kontakt z lekarzem, dodatkowo wszystko rzeczowo wyjaśnił więc też krok po kroku wiedziałem czego się spodziewać jeśli chodzi o przygotowanie leczenia i potem wykończenie implantów już umiejscowionych. Jak to przy implantach trzeba się liczyć z wydatkiem, ale jestem bardzo zadowolona z tego jak to zrobił.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Stomatolog metamorfoza uśmiechu

Postprzez monterey » 16 sty 2022, o 01:18

Ja nie miałam robionych większych zabiegów takich jak wszczepianie implantów, ale wydaje mi się że jak robią to specjaliści to nie ma się czego bać :) Mogę bardziej doradzić i polecić blog stomatologiczny na którym znajdziecie wiele fajnych porad z branży stomatologii ]:-)
monterey
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 14:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron