Kręcenie z zajętym

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kręcenie z zajętym

Postprzez Nieznajomaa2 » 17 cze 2021, o 18:31

Jakiś czas temu przy okazji wyjścia ze znajomymi poznałam kolegę, nazwijmy go Rafałem. Nie zwróciłam na niego większej uwagi, po wyjściu zażartowałam jedynie do przyjaciółki, że szkoda że ma dziewczynę, bo jest przystojny. O byciu w związku powiedział wprost i na głos. Tydzień temu spotkałam go po raz drugi, również przy okazji wyjścia ze znajomymi. Rafał nie kierował wtedy tylko pił. Na początku nic się między nami nie wydarzyło, podszedł do mnie jedynie i powiedział, żebym razem z resztą pojechała w inne miejsce. Po zmianie miejscówki Rafał, który już trochę wypił ciąglę był gdzieś w pobliżu, rozmawiał i żartował. Zdarzyła się sytuacja gdzie oparł się o mnie, a ja o niego lub objął mnie z góry. Śmiał się wtedy czy się za to nie obrażę, a ja żartem odpowiedziałam, że złożę to na jego pijaność czego oczywiście śmiejąc się wyparł. Najbardziej zbliżyliśmy się podczas chwili tańca, kiedy on stanął za mną z rękoma na mojej talii, a później biodrach. Zaraz zaczął się też śmiać, że on to jest już pijany. To była tylko chwila, ale tańczyliśmy w dość sensualny sposób, a mi zrobiło się nawet gorąco, co się u mnie nie zdarza. Wcześniej zaproponowałm, że odwiozę go do domu z racji, że miałam po drodze. Dalej żartowaliśmy. Kiedy już wyjeżdżaliśmy sam stwierdził, że już trzeżwieje i alkohol z niego "schodzi". Usiadł z przodu, odwieżliśmy koleżankę i rozmawialiśmy przez całą drogę powrotną, on zresztą też podtrzymywał rozmowę. Dawno nie rozmawiało mi się z nikim tak dobrze. Kiedy zauważył, że noszę aparat zaczął żartować, że podobno całowanie dziewczyny z aparatem jest dziwnym, ale fajnym uczuciem, jak stwierdził jego kumpel. Kiedy byliśmy już blisko jego domu zaproponował, żebyśmy wymienili się numerami, a nawet sprawdził czy podałam mu ten właściwy. Mówił też, że musimy się spotkać na picie i ogólnie o spotkaniu. Od tego czasu nie mieliśmy okazji się zobaczyć, ja wysłałam mu jedynie zaproszenie na fb, a on zaakceptował. Nie dzwonił ani nie napisał, ale mam nadzieję zobaczyć się z nim znowu w ten weekend. Jest rok młodszy ode mnie - taka różnica wieku (gdzie chłopak jest młodszy) zawsze mi przeszkadza, ale w tym przypadku nawet nie zwracam na nią uwagi. Problemem jest fakt, że jest w związku. Wiem, że pewnie powinnam się z tego wycofać, ale tak jak wspomnialam wyżej dawno z nikim nie rozmawiało mi się i nie spędzało czasu tak dobrze. Nie jestem pewna co może wydarzyć się między nami podczas naszego kolejnego spotkania i co właściwie powinnam teraz zrobić...
Nieznajomaa2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 18:31

Re: Kręcenie z zajętym

Postprzez lello » 4 sie 2021, o 07:34

Rozumiem Cię... jeśli jest w związku, a dobrze Ci się z nim rozmawia, możesz zawsze zacząć od lekkiego wybadania sytuacji. Wiem, ze to brzmi okrutnie, ale jednak niestety w życiu każdy myśl o sobie... Może rzeczywiście był po prostu pijany, a może coś między Wami zaiskrzyło? Warto się przekonać. Może powinniście właśnie spotkać się na kawę na trzeźwo: nie oznacza to, że cokolwiek musi się wydarzyć! i porozmawiać. Nie insynuuj mu, że cokolwiek poczułaś, bardziej sprawdź, jak on to widzi. Czy traktuje Cię jak super kumpele z imprezy, czy jest coś więcej? Kobiety przecież potrafią to wyczuć ;)
lello
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 sie 2021, o 07:49

Re: Kręcenie z zajętym

Postprzez Elizz97 » 4 sie 2021, o 11:56

hmmm, nie wiem, ja bym odpuściła jak jest zajęty
Elizz97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:14

Re: Kręcenie z zajętym

Postprzez Monisia80 » 18 sie 2021, o 21:09

Ja bym odpuściła na Twoim miejscu.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Kręcenie z zajętym

Postprzez Meridka » 9 gru 2021, o 11:26

A skąd masz pewnośc, ze skoro kręci z tobą będąc zajętym to nie będzie też kręcić z inną? I daruj sobie bajeczki o tym że ty na pewno jesteś inna.
Meridka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 gru 2021, o 11:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników