W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Mirabelka90 » 25 lip 2019, o 10:51

mam fotelik maxi cosi, bez trudu da się go zamontowac potem, na adapterach wozka anex cross, wiem, bo mam
Mirabelka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 wrz 2018, o 11:20

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez oliviia » 30 sie 2019, o 11:33

Myślę, że przy wyborze fotelika marka, owszem ma znaczenie, ale najważniejsze są atesty i materiały, z których jest wykonany. Foteliki rosną wraz z dzieciakami, więc jeśli się o nie dba, to jest to inwestycja na lata. Podsyłam tekst mojej koleżanki Aśki o prawidłowym montowaniu siedzisk samochodowych dla dzieci – https://nocar.pl/blog/jak-prawidlowo-za ... a-dziecka/. Jeśli ktoś nie wie, czym jest ISOFIX lub chce poczytać więcej na jego temat, to polecam :ok:
oliviia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 31 maja 2019, o 17:28

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez polinezka » 2 mar 2020, o 11:55

Dla starszego dziecka bardzo fajnie sprawdza się pas Smart kid Belt. Alternatywa fotelika i podkładki. Ma dobre wyniki z testów zderzeniowych, teraz ukazął się w sieci artykuł gdzie porównano kilka fotelików i pas właśnie w testach dynamicznych. Pas ma jedne z lepszych wyników https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Anna_Tee » 2 gru 2020, o 10:30

Od wielu lat są to foteliki recaro. Aktualnie użytkowany model to recaro zero. Polecam, wygodny i niezawodny:)
Anna_Tee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 gru 2020, o 11:37

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Żabnik » 26 lis 2021, o 13:30

Ze względu na bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy, posiadam fotelik RWF tyłem do kierunku jazdy. Wyboru fotelika dokonałam na stronie https://mamaija.pl/foteliki-samochodowe ... i-rwf.html . Każdy fotelik posiada bardzo dokładny opis i opinie klientów, którymi sama się kierowałam przy wyborze mojego fotelika. Co sądzicie o fotelikach RWF?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez simona55 » 26 lis 2021, o 20:48

Ja już nie wożę syna w foteliku postawiłam na pasy Smart kid belt dużo wygodniejsze i równie bezpieczne .
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez marlena77 » 19 gru 2021, o 21:19

Ja też mam pasy Smart Kid Belt fajna sprawa.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Aza » 19 kwi 2022, o 21:52

Alternatywne rozwiązanie jakim jest Smart Kid Belt staje się coraz bardziej popularne wśród rodziców starszych dzieci. Może producenci będą mieli dobrą passę, a nie taką jak do tej pory. Cała ich sytuacja odnośnie zaistnienia na ryku i jak im przeszkadzano została opisana w artykule na brd24.pl. Polecam lekturę gdyż warto wiedzieć co się dzieje w wielkiej branży fotelikowej gdy czują mocną konkurencję.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]