Czy warto mieć nadzieję?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy warto mieć nadzieję?

Postprzez Aagrafka » 31 gru 2021, o 03:30

Hej. Mam pytanie o relacje po związku i chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat. Zostawił mnie facet po 3 miesiącach związku. Tłumacząc, że do siebie nie pasujemy i nie ma między nami komunikacji. Mi ciężko było przed Nim sie otworzyć, ale dobrze wiedział, że mam tak z każdą osobą i potrzebuje czasu. Po rozstaniu dalej razem jeździmy do pracy(pracujemy razem). Postanowiliśmy sie przyjaźnić, ale nasze spotkania wyglądają tak jakbyśmy dalej byli razem. Zaznaczyłam, że chce sie przyjaźnić, bo od tego powinniśmy zacząć. On wie, że zależy mi na tym, żeby do siebie wrócić i pracować nad tym związkiem. To jest dobry facet i nie chcę wierzyć w Jego złe intencje. Dopiero po rozstaniu tak na prawdę zaczynamy szczerze rozmawiać. Nie potrafię zrozumieć czemu nie ukróci ze mną kontaktu, przecież wie, że daje mi swoim zachowaniem nadzieję na powrót. Po co chcę przyjaźnić skoro uważa, że nie potrafimy się dogadać? Mogłabym Go zapytać, ale On zaczyna sie denerwować jak zaczynam ten temat. Zależy mi na tej relacji, ale nie wiem czy warto w brnąć i czy to nie strata czasu. Nigdy nie rozumiałam postępowania mężczyzn dla tego nie wiem co o tym myśleć. Czy był ktoś z Was podobnej sytuacji? Albo widzi w tym jakąś nadzieje na naprawę relacji?
Aagrafka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 gru 2021, o 03:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]