Uwaga uwaga

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Uwaga uwaga

Postprzez 
 » 12 sty 2022, o 18:11

Napisze coś o sobie bo wiele z was mnie o to prosiło. Jestem jebano stuleją i mieszkam kwadrans od miasta i pochodzę z wielodzietnej rodziny cygańskiej. Mam ośmioro rodzeństwa i piątkę dzieci nieślubnych z taboru. Od małego miałem słabość do kobiet ale byłem zbyt wstydliwy żeby się z jakąś spotykać przez co do teraz jestem prawiczkiem analnym. Do założenia konta namówił mnie kolega podczas zabaw w darkroomie. Sam do końca nie wiem czego oczekuje od kobiety, byle dobrze ciągnęła reszta do dogadania. Wiem tylko, że oczekuje trochę miłości w proszku, koksu w płynie i anala. Jeśli jakiejś osobie nie odpisuje to przepraszam ale aktualnie szukam pracy i nie stać mnie na odpisanie na 100 wiadomości, bo sztuka amfy wychodzi taniej. Dopisuje tą część bo wydaje mi się, że każda kobieta, która wchodzi na mój profil ma mnie za Mikołaja co ma małe jaja, który jest w stanie odwiedzić wszystkie osoby jednej nocy (chciałbym <3). Nawet jeśli bym chciał to zdrowie nie pozwoliłoby mi na to. Założyłem tu konto bo byłem załamany po stracie bliskiej osoby. Wysyłanie zdjęć cipki może i działa ale na starszych mężczyzn, ja tam wole twarde, męskie pały. Nie wiem czy wam to przeszkadza ale nie wiem czy potrafiłbym się kochać z totalnie nieznajomą dla mnie osobą. Jeśli ktoś szuka przygody nie wiem czy się do tego nadaje, ale chętnie spróbuję. Należę raczej do grupy mężczyzn, którzy szanują kobiety. Dostaje wiele wiadomości w których kobiety chcą bym traktował je przedmiotowo ale to się kłóci totalnie z moim systemem wartości. Jestem skromnym chłopakiem, który lubi pomagać innym. Jestem typem mięśniaka. Lubię sport, filmy, gotowanie oraz lodziki, ale to tylko hobby. Ćwiczę dopiero od niedawna. Jeśli nie odpiszę po dłuższym okresie to nie oznacza, że Was zlewam. Czasem pracuje, odsypiam albo rozmyślam. Telefon nie jest całym moim życiem. Gdybym mógł pewnie bym w tej chwili podróżował, ale na razie muszę znaleźć pracę.
&#13;
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sty 2022, o 17:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]