PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylematy

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez andrat » 23 lis 2021, o 11:59

Dziewczyny czy warto jest kupic sobie iphone? Do tej pory używałam samsungów i nie wiem czy się przyzwyczaję
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez katrinka » 23 lis 2021, o 15:54

Ja się przesiadłam z Androida na IP ponad 1,5 roku temu (IP 11) i nie zamieniłabym go na żaden inny telefon. Bateria trzyma cały dzień, nie zawiesza się, zdjęcia/filmiki to sztos. Po ponad półtora roku użytkowania non stop telefon jest jak nowy, a z samsungi musiałam zmieniać po roku, bo nie dawało rady już z nich korzystać ;)

Aktualnie zastanawiam się nad kupieniem sobie modelu 12. Porównywałam ceny i cena wydaje się korzystna w porównaniu do ceny jeszcze kilka miesięcy temu:
https://ispot.pl/iphone-12-bialy

Świetnie wyglada wersja biała ( w zasadzie to silver).
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Aliex fu » 5 gru 2021, o 21:01

Znalazłam miejsce gdzie ogłaszają sie z iphone tanio ludzie z całej Polski. Bardzo fajny wyciągnęłam typ 11 w bardzo dobrych pieniądzach.
Aliex fu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 gru 2021, o 20:52

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Meridka » 9 gru 2021, o 12:22

W domu używam laptopa, poza domem tylko smartfon. W zupełności mi to wystarcza.
Meridka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 gru 2021, o 11:07

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Aza » 15 sty 2022, o 21:37

A jaki macie internet w smartfonie? Ja mam w abonamencie pakiet, który w zupełności mi starcza i nie płacę za niego wiele. Wszystko to dzięki skorzystaniu z oferty w Otvarta, która daje mnóstwo możliwości za małę pieniądze.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez Allie » 21 paź 2022, o 09:23

Ja mam iPada i wszystko na nim robię, dokupiłam klawiaturę i spełnia rolę laptopa i mam tez rysik i robię notatki, także jeśli na notatkach ci zależy to kupuj iPada i się nie zastanawiaj!! Zajmuje tez mniej miejsca w torebce i jest lżejszy wiec wszędzie z nim śmigam. Polecam mega, najlepszy sprzęt Odradzam kupowanie nieoryginalnego, nie wiecie jak był traktowany oraz w jakim stanie jest bateria:
https://imad.pl/dla_ciebie/sklep.html

Od siebie polecam autoryzowany sklep imad.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez oleuschke » 3 lis 2022, o 17:43

Kiedy zorientujesz się, że nie masz przy sobie telefonu i podejrzewasz kradzież, w pierwszej kolejności musisz podjąć kroki uniemożliwiające korzystanie z urządzenia oraz zablokować dostęp do swoich haseł i innych wrażliwych danych.

Avatar użytkownika
oleuschke
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lis 2022, o 17:40

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez kschuster » 11 lut 2023, o 11:15

Zastanawiam się nad kupnem tabletu graficznego. Jest to urządzenie, które pozwala na tworzenie i edycję cyfrowych rysunków i ilustracji na bieżąco na wbudowanym ekranie. Jest to przydatne narzędzie dla artystów i projektantów, którzy chcą mieć więcej kontroli nad swoimi projektami.

Avatar użytkownika
kschuster
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2023, o 11:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez alexander.boehm » 11 cze 2023, o 14:03

Jeżeli kluczowe są dla ciebie parametry i wygląd laptopa, a nie jego cena to sprawa wygląda prosto – idziesz do sklepu i kupujesz najnowszy model, który akurat przypadł ci do gustu. Jeżeli jednak twój budżet jest ograniczony i zastanawiasz się, jak zaoszczędzić trochę pieniędzy, lepiej wstrzymać się z zakupem komputera i poszukać dobrych promocji.

Avatar użytkownika
alexander.boehm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 cze 2023, o 14:01
Lokalizacja: Poznań

Re: PC, laptop, tablet, e-book, smartfon-czyli kobiece dylem

Postprzez sage56 » 31 paź 2023, o 14:33

Nie każdy może pozwolić sobie na komputer stacjonarny z dużym monitorem. Jeśli dzielisz pokój z rodzeństwem, kolegami na studiach lub Twoja praca wymaga mobilności, laptop będzie najlepszym rozwiązaniem. Nie musi to być jednak nudny biurowy sprzęt, ale coś z pazurem!

Avatar użytkownika
sage56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 paź 2023, o 14:32
Lokalizacja: Mielec
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników