ożywianie salonu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: ożywianie salonu

Postprzez Jafra » 20 lip 2021, o 13:33

Też miałam problem z salonem, który był jakiś taki nijaki - mimo jasnych dodatków, wydawał się ponury. W końcu zdecydowałam się na dość odważny jak dla mnie krok i pomalowaliśmy salon na biało. I to był strzał w 10!. W kóńcu salon stał się jasny, dodatki zmieniłam na trochę ciemniejsze i wszystko razem super współgra. Wybrałam do malowania frabę Śnieżka Max White effect - bo jest matowa i fajnie maskuje nierówności ścian. Bardzo dobrze się nią maluje, bo nie chlapie i jest bardzo wydajna.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: ożywianie salonu

Postprzez aliś » 28 lip 2021, o 01:33

Ja jestem właśnie na etapie romontowania salonu, bo kilka miesięcy temu kupiliśmy z narzyczonym mieszkanie (osdiedle dom marzeń w Piasecznie). Powiem Wam, że chciałabym postawić na stonowane barwy, biel i szarość, ale trochę obawiam się, że może to wyjść nudno i tak nijak. Rozglądam się za jakimiś fajnymi dodatkami, żeby to przełamać, tylko nie wiem na jaki kolor postawić. Waham się miedzy turkusowym, a pistacjowym. JAkies doniczki, poduszki w tym kolorze i wydaje mi się, że to powinno zagrać
aliś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2021, o 01:31

Re: ożywianie salonu

Postprzez jagina » 16 sty 2022, o 18:43

Myślę, że sofa chesterfield z funkcją spania https://polskie-chesterfieldy.pl/ ożywi wnętrze i stanie się ono bardziej pokaźniejsze i jaśniejsze. Miałam również problem z ożywieniem wnętrza i dzięki tej sofie udało się to zmienić.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: ożywianie salonu

Postprzez AKrol » 22 sty 2022, o 23:08

Jasna farba, najlepiej ożywi pomieszczenie i jest to w sumie najszybszy i najłatwiejszy sposób by uzyskać dobry efekt. Popatrz sobie na paletę kolorów magnat ceramic care. Ja mam salon pomalowany kremowym marmurem - bardzo ładny, ciepły kolor, jasny, delikatny, pasuje praktycznie do każdego wnętrza.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: ożywianie salonu

Postprzez krista47 » 16 lut 2022, o 16:55

Pomost między nowoczesnością a klasyką – tak najprościej można określić styl modern classic, który od niedawna coraz śmielej wypełnia polskie domy i mieszkania. Przytulne, harmonijne i komfortowe aranżacje sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Wnętrza poznasz po jasnej, stonowanej kolorystyce, dopełnionej elementami połyskującymi srebrem i złotem.

Avatar użytkownika
krista47
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 16:54
Lokalizacja: Poznań

Re: ożywianie salonu

Postprzez klaudiakkk22 » 17 lut 2022, o 13:41

Ja skorzystałam z pomocy pracowni architektonicznej Architetto z Warszawy i ich projekt całkowicie odmienił mój salon. Jest piękny i funkcjonalny.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: ożywianie salonu

Postprzez Misa » 31 mar 2022, o 15:54

Ja bym dodała fajne dodatki albo zasłony ostatnio odnawiałam swój salon i zamawiałam rzeczy z Room99 super solidne wykonanie piękne zasłony super się układają i prezentują w oknie.
Misa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 lis 2021, o 13:33

Re: ożywianie salonu

Postprzez dominika10 » 29 kwi 2022, o 18:46

Ja korzystałam z projektu, który otrzymałam od pracowni architektonicznej Architetto z Warszawy i jestem bardzo zadowolona. Mój salon wygląda dzięki nim niesamowicie.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: ożywianie salonu

Postprzez Dagmi » 8 maja 2022, o 13:30

Jasne wnętrze salonu ożywiłam wprowadzając na ścianę z tv płytkę Elabrick. Dzięki niej uzyskałam ścianę, która wygląda jakby była pokryta cegłą. Zdecydowałam się na tradycyjny kolor cegły, który stanowi fajny mocny akcent. W końcu salon nabrał charakteru, a pracy mieliśmy niewiele ponieważ płytkę kładzie się bardzo prosto więc wystarczył nam weekend na zmiany.
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23

Re: ożywianie salonu

Postprzez ona_my » 19 mar 2023, o 22:35

Polecam udać się do architekta
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: ożywianie salonu

Postprzez PaniIgnacy » 21 mar 2023, o 12:20

Meble pod styl klasyczny oraz nowoczesny www-mebleredam-pl, także pod wykończenie w formacie retro. W meblach stosują intuicyjne systemy rozkładania, które nie stwarzają długoterminowo problemów technicznych dla użytkownika.
PaniIgnacy
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:07
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]