Pomóżcie bo nie wiem jak zrozumiec jego zachowanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Pomóżcie bo nie wiem jak zrozumiec jego zachowanie

Postprzez Olka2007 » 24 sty 2022, o 23:46

Witam zacznę od tego że poznałam to jakieś dwa miesiące temu. Sam zaczął naszą relację..Dał swój numer telefonu.Pisalismy ,dzwonili do siebie miało być spodkanie ale jeszcze nie było. Fajne mile rozmowy .Potem stwierdzil ze n8c z tego nie bedzie.omej zrozumiałam po paru dniach zadzwonił rozmawialiśmy długo i tak przez parę dni. Poprosił żebym przyjechała zrobił to przy znajomych swoich przez telefon słyszałam ich.nie mogłam pracowałam.na drugi dzień znowu poprosił o to samo ja znowu pracowałam powiedział że mnie kocha. Umówiliśmy się na kolej y weekend.dzwonil pisał wysłał nawet piękna piosenke"An Angel". Później cisza A od dwóch dni brak kontaktu telefon ma wyłączony nie ma go na waphtsappie Facebooku. Powiedzcie co myslec i robić.bo już wariuje.
Olka2007
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 sty 2022, o 23:35

Re: Pomóżcie bo nie wiem jak zrozumiec jego zachowanie

Postprzez majla » 29 sty 2022, o 12:29

Hej, życzę jak najlepiej, ale pozwól, że trochę zburzę Twoje marzenia, bo pewnie już widziałaś siebie w związku z owym mężczyzną (chłopak byłoby lepszym określeniem). Poznaliście się zapewne w świecie wirtualnym, a tam/tutaj bardzo łatwo grać uczuciami, emocjami, działa wyobraźnia. Ładna fotka, przesłanie jakiejś emotki, słodkiego kotka, pościelowej piosenki i... jest zauroczenie!!! Dla mnie, baby dojrzałej, takie telefonowanie przy znajomych może świadczyć (nie twierdzę na 100%), że koleś chciał się pochwalić, podnieść pozycję w grupie lub coś w tym stylu.
Radzę poczekać na jego kolejne działania, ale sama go nie szukaj, nie zaczepiaj. Oczywiście, szansę należy dać, bo może tak naprawdę jest nieśmiały...
Powodzenia :)
majla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 lip 2021, o 15:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]