Przedszkole

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Przedszkole

Postprzez dominika10 » 5 sty 2022, o 17:19

Cześć, chcę żeby moja córka poszła do przedszkola, ale mój problem polega na tym, że zaczynam pracę bardzo wcześnie rano. Na szczęście słyszałam, że przedszkole Skrzaty w Chojnicach jest otwarte od wczesnych godzin porannych. Co sądzicie o tym miejscu, macie jakieś opinie na jego temat?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Przedszkole

Postprzez Żabnik » 28 sty 2022, o 17:12

W kwestii przedszkola raczej nie pomogę ale wszystkim rodzicom przedszkolaków polecam z całego serducha artykuł, w którym przedstawiono 100 pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem w domu. Dzieci w domu często się nudzą, szczególnie te, które przyzwyczajone są do dnia spędzanego w przedszkolu. Tam codziennie dzieje się coś nowego i w związku z tym domowe zacisze może wydawać się przedszkolakowi zbyt monotonne. Artykuł jest tu https://kidos.pl/blog/100-pomyslow-na-n ... arantanny/
a inspiracje w nim przedstawione pokazują jak w bardzo prosty ale jednocześnie niezwykle ciekawy dla dziecka sposób spędzić wspólnie czas w domu, na przykład podczas kwarantanny lub kiedy dziecko jest przeziębione i nie może pójść do przedszkola.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]