Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Majsterka » 31 paź 2021, o 09:27

Też stosowałam Vagisan, ale w globulkach. Ratowałam się nim jak przy stosowaniu antykoncepcji zaczęłam mieć problem z suchością. Nie wiedziałam, że jest krem. Jak z jego aplikacją?
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez olicka » 14 lis 2021, o 13:17

Krem ma bardzo precyzyjny aplikator więc aplikacja jest łatwa i przyjemna, a Vagisan w kremie równie dobrze działa.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Majsterka » 30 lis 2021, o 12:19

Kupiłam ten Vagisan w kremie. Faktycznie wygodny i aplikator fajnie się sprawdza.

Obrazek
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez olicka » 30 lis 2021, o 13:35

Tak, Vagisan ma fajny aplikator też używałam tego kremu, dobrze nawilża i koi, jest na bazie składników natłuszczających a nie wody.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Majsterka » 30 sty 2022, o 11:36

Na pewno plus dla Vagisan nie tylko za ten skład ale i szybkie działanie. Ten dodany aplikator nie sprawia problemu, a krem działa bardzo szybko.
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez mączka » 31 sty 2022, o 14:54

To prawda, używałam vagisan w ciąży bo jest bezpieczny dla ciężarnych, bardzo pomógł mi ten krem, a aplikator ma rewelacyjny,
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Theila » 1 lut 2022, o 16:05

mączka napisał(a):To prawda, używałam vagisan w ciąży bo jest bezpieczny dla ciężarnych, bardzo pomógł mi ten krem, a aplikator ma rewelacyjny,



Masz na myśli ten aplikator, który jest dokładany do opakowania kremu Vagisan ?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Misio » 1 sie 2022, o 09:17

Recepta na tabletki antykoncepcyjne raz dwa do wystawienia przez e-recepta. net/dolegliwosci Formalności załatwisz w mniej niż kwadrans najczęściej. Na początku to dziwnie wygląda, ale jeżeli raz zrealizujesz receptę to dowiesz się, że wszystko funkcjonuje legalnie.
Misio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lip 2022, o 15:05

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Dariva » 12 lip 2023, o 17:02

żmijka napisał(a):Witam Was dziewczyny! OD dwóch lat zażywałam tabletki antykoncepcyjne, jednak teraz postanowiłam z chłopakiem zrezygnować z tego sposobu antykoncepcji, ponieważ miałam przez nie problemy zdrowotne. Czy któraś z Was odstawiła także tabletki? Słyszałam, że po odstawieniu można mieć zawroty głowy i mdłości.


Mnie nic nie było. Odstawiłam po latach i tylko mi się okres trochę spóźnił. Nie będę już brała, bo nie chcę brać hormonów.
Dariva
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 maja 2023, o 21:30

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez WolnaAborcjaPL » 7 mar 2024, o 12:39

Po zakończeniu zażywania tabletek antykoncepcyjnych, mój okres stał się strasznie nieregularny. Pełną regularność złapał dopiero po około 7 miesiącach...

:pisze: https://wolnaaborcja.pl/ - miejsce przyjazne dla wszystkich Kobiet! :kwiatek
Avatar użytkownika
WolnaAborcjaPL
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 mar 2024, o 12:31
Lokalizacja: Polska

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez WolnaAborcjaPL » 7 mar 2024, o 12:48

Niestety nie istnieje stu procentowa antykoncepcja... w sytuacjach podbramkowych mogę polecić https://wolnaaborcja.pl/

:pisze: https://wolnaaborcja.pl/ - miejsce przyjazne dla wszystkich Kobiet! :kwiatek
Avatar użytkownika
WolnaAborcjaPL
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 mar 2024, o 12:31
Lokalizacja: Polska
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]