Przydatne gadżety do kuchni

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez manikan » 18 lis 2021, o 18:54

A ja ostatnio do swojej kuchni kupiłam urządzenie do robienia hot dogów od Ariete ;) Fajny gadżet, który znalazłam całkiem przypadkiem. Zobaczyłam na stronie i tak długo mi chodziło po głowie, że musiałam kupić ;) Hot Dogi wychodzą naprawdę pyszne
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez olicka » 27 lis 2021, o 13:45

A co z piekarnikiem? Mam na oku parowy do Electroluxa SteamBoost, lubię szybko i zdrowo gotować więc chyba czas zainwestować w porządny sprzęt.
olicka
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 24 paź 2021, o 13:05

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez quigley.brendon » 26 sty 2022, o 16:14

Zastawa stołowa to zakup na lata. Będziemy jej używać podczas różnych uroczystości, a także na co dzień. W sprzedaży znajdziemy ogromny wybór różnych zastaw różniących się designem, jakością wykonania, materiałem, a także funkcjonalnością.

Avatar użytkownika
quigley.brendon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2022, o 16:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez monicabe » 18 lut 2022, o 08:39

Jestem gadżeciarą, wiele z tych dodatków naprawdę pomogło mi w gotowaniu oraz pieczeniu. Od siebie polecam

blender Tefala - ten próżniowy
Kitchenaid - najlepszy obecnie robot jaki można kupić do uzytku domowego, radzi sobie ze wszystkim, ciasto drożdżowe zagniecie bez zbędnego problemu
jak również różnego rodzaju ceramiczne formy do zapiekania

Polecam szczególnie te z ceramiki Bolesławieckiej - można zerknąć sobie na outlet ceramiki bolesławieckiej tutaj https://andyceramika.pl

Naczynia można zapiekać nawet w najwyższych temperaturach.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez kika29 » 25 lut 2022, o 22:32

Tak, moja przyjaciółka ma ten parowy piekarnik od Electroluxa i jest świetny, jedzenie wychodzi pyszne, sprzęt sam reguluje wyrzut pary.
kika29
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lut 2022, o 18:27

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez maritza.collier » 2 mar 2022, o 15:35

Każda kuchnia potrzebuje porządnego wyposażenia. To ono tak właściwie jest fundamentem domowego gotowania. To więc właśnie od tego powinno się zaczynać jakiekolwiek zakupy. Garnki są najzwyczajniej podstawą.

Avatar użytkownika
maritza.collier
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 mar 2022, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Kasiak » 3 mar 2022, o 07:13

https://zwilling.pl/promocje
Powyższy link przekieruje Was do bardzo spoko sklepu, z jakościowymi gadżetami do kuchni i od razu przekierowuje na promocje ^.^ ]:-)
Znajdziecie tam szerokie spektrum dobrych i jeszcze lepszych jakościowo naczyń kuchennych(patelnie, garnki, woki, nacyznia do duszenia, cocotte, itp), akcesorii kuchennych i noże kuchenne, zastawy, małe agd - czajniki, blendery, toster, wagi kuchenne, młynki elektryczne. A i nawet pompa próżniowa z pojemnikami na żywność do pakowania próżniowego w zakładce Fresh & Save.
Sama strona promuję tylko znane w świecie marki o któych możecie poczytać bezproblemu w internecie: Demeyere, Staub, Beauty, Zwilling, Miyabi, Ballarini .
Kasiak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 06:45

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez andrat » 27 kwi 2022, o 12:11

Wolnowar. Ułatwia życie. Nie stoję przy garach. Ugotuję tam wszystko. Mięso,zupy,fasolki,nawet ciasto zrobię. Wszystko smaczne. Rano wstawiam,wracam z pracy i obiad gotowy. Polecam wszystkim. Pałki z kurczaka obłędne. Tak jak sernik.

Jeśli nie chcecie kupować jedynie wody butelkowej polecam kontakt z nimi:
https://dystrybutory.eu

Dobiora odpowiednie filtry, ktore można zamontować pod kranem.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Marynkalanka » 30 kwi 2022, o 19:23

Mój parowy piekarnik od Electroluxa ma tyle super opcji, że w sumie nie potrzebuje innych sprzętów bo z niego jedzenie wychodzi najlepsze. Mam parowy piekarnik SteamBoost, bardzo intuicyjny, sam reguluje wyrzut pary.
Marynkalanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 kwi 2022, o 19:14

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez brooke18 » 22 cze 2022, o 12:45

Już na początku warto kupić także zestaw przyborów kuchennych. Różnego rodzaju łopatki, szczypce, łyżki i cedzaki umożliwią przygotowanie różnych rodzajów potraw. Na początku skup się na najbardziej podstawowych przyborach jak tarka, sitko i deski – fikuśną wyciskarkę do cytryn możesz dokupić później.

Avatar użytkownika
brooke18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2022, o 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez koss.stephanie » 28 lip 2022, o 12:38

Nieodłączną czynnością towarzyszącą gotowaniu, którą powtarzamy przy niemal każdej potrawie, jest krojenie warzyw lub owoców. „Pokrój cebulę na drobną kostkę…”, „następnie dodaj posiekane w plasterki ogórki…”, „rozgrzej na patelni starty na drobno czosnek…”. Krojenie, tarcie, siekanie – każdy, kto lubi gotować wykonuje te czynności niemal automatycznie.

Avatar użytkownika
koss.stephanie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lip 2022, o 12:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Allie » 17 paź 2022, o 10:26

+ osobny wc i łazienka, osobny prysznic i wanna w łazience, półki w kuchni zamiast szafki, piekarnik w słupku zamiast pod blatem, na - irytuje mnie strasznie mała powierzchnia okien (jest zawsze dość ciemno), wysokość mieszkania (standardowe 2,5m jest trochę ciasne na większe fantazje aranżacyjne).

Aranżację można ciekawie odmienić za pomocą odpowiednich uchwytów:
https://uchwytymeblowe24.pl/galki-meblowe

Ciekawe można zamówić tutaj.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez ellena » 7 lis 2022, o 10:44

Nabyłam ostatnio frytownice beztłuszczową, idealnie się sprawdza, tu znajdziecie spory wybór https://investhoreca.pl/q/?keywords=frytownica U mnie bez tego w kuchni ani rusz :)
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez katrinka » 16 gru 2022, o 11:05

Ekspres do kawy to fantastyczna sprawa. Pierwszy raz kupowałam (zdecydowałem się na zakupienie do biura tak abym mógł z niego korzystać ja, moi pracownicy ale i klienci) i jestem bardzo zadowolona. Żałuję, że nie kupiłam go wcześniej, bo kawa z ekspresu jest niesamowita.

Dodam, ze mam ekspres do kawy od Tchibo Coffee Service:
ttps://tchibo-coffeeservice.pl/rozwiaza ... nansowania

Na stronie możecie zobaczyć sobie jakie modele finansowania firma oferuje. A jest ich wiele.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez JagodaS » 26 sty 2023, o 11:09

Ja uwielbiam naczynia, które można myć w zmywarce, albo są w takiego materiału, który łatwo wymyć. Trzeba sobie w końcu ułatwiać życie :D

JagodaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sty 2023, o 11:02

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez kornelka » 27 lut 2023, o 10:18

ja z gadżetów kuchennych uwielbiam najbardziej krajacz do warzyw i wszystkie silikonowe akcesoria - mam gąbkę do mycia naczyń, rękawicę i podkładki pod łyżki, bardzo polecam
kornelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 23 lut 2023, o 13:49

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Lukta » 23 mar 2023, o 11:18

Nie mam szafek a tylko szuflady! O wiele wygodniej wyciagac garnki czy talerze z wysowanych szuflad niz grzebac w glebokiej ciemnej szafce.
Szafka pod zlewem wysuwana na dotyk kolana, maszyna do chleba w szufladzie, zamiast Cargo szuflady wysuwane, duża płyta indukcyjna i mikrofala razem z piekarnikiem.
Zresztą zerknij sobie do tego sklepu z akcesoriami kuchennymi https://uchwytymeblowe24.pl/nogi - znajdziesz tutaj wiele dodatków, które można wstawić do kuchni :)
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez szyszka » 26 kwi 2023, o 11:05

Chyba największym hitem ostatnio są te pudełka do szatkowania warzyw. Robienie sałatki jarzynowej nabrało innego znaczenia :)

szyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 12:41

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Pena » 13 cze 2023, o 10:25

Contigo! Wlewasz, zamykasz, wrzucasz do plecaka i nic Cię nie interesuje. A później tylko wyciągasz gorąca herbatę/kawę czy co kto lubi

Jeśli lubicie rzemieślnictwo i ręcznie tworzone rzeczy, zerknijcie sobie na ceramikę z Bolesławca:
https://andyceramika.pl/kubki

Wszystko jest ręcznie malowane w polskich pracowniach.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez stephany.brakus » 20 lip 2023, o 12:03

Duży kubek pozwala na jednorazowe przygotowanie pysznej herbaty, a porcelana wysokiej jakości długo utrzymuje ciepło herbaty. Dlatego to właśnie porcelana jest idealnym tworzywem do kubków o większych pojemnościach.

Avatar użytkownika
stephany.brakus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lip 2023, o 12:02
Lokalizacja: Wola Osowińska

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Odelie » 1 sie 2023, o 14:37

Zmywarka, pralkosuszarka, mop parowy, kanapa zamiast narożnika, rozkladany stół, płytki drewnopodobne, parawan nawannowy, mop płaski obrotowy vileda, biokominek, maszynka Zelmer, robot planetarny, indukcja, lozko Malm z Ikea z pojemnikiem, blat drewnopodobny, duża szafa Pax, regal kallax na zabawki i choinka na pniu

Domofon dobrze jest zakupić z kamerą https://homezone.pl/odkryj-profesjonaln ... -z-kamera/ Spore ułatwienie
Odelie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 07:34

Re: Przydatne gadżety do kuchni

Postprzez Duśka » 2 wrz 2023, o 18:15

Dobrej jakości baterie łazienkowe i kuchenne kupicie z Sotbe, doskonała marka
Duśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 wrz 2023, o 18:00
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]