Rurki -a la skóra trendy

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Rurki -a la skóra trendy

Postprzez papuga » 20 sty 2012, o 19:14

Zakupiłam sobie , wygląda się super do tego botki.
Ale czy nie są trochę wyzywające co myślicie?
papuga
 

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez dzo » 21 sty 2012, o 14:34

8-)

mi się takie nie podobają w ogóle :?
dzo
 

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez WeselneZaplecze » 23 sty 2012, o 16:30

Rurki jak najbardziej, ale raczej takie z tradycyjnego materiały a nie żadnej skóry :oops:
WeselneZaplecze
 

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez Paola » 24 sty 2012, o 13:12

Zależy... na pewno są wyzywające. Na imprezę czemu nie, ale do pracy albo do szkoły raczej nie odważyłabym się ich założyć.
Paola
 

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 23:06

mi się podobają ale nie ubrałabym takich no bo jakby to wyglądało gdybym przyszła po córkę do szkoły w takich "błyszczących" spodniach?:D ale na imprezkę to fajna sprawa zwłaszcza jeśli się nie lubi spódniczek;)
krecik88
 

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez Bielizna-Anna » 6 lut 2012, o 13:14

Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie na forum,zobaczymy jak wyglądasz w tych spodniach. Myślę, że nie są zbyt wyzywające a wręcz przeciwnie. Najważniejsze jest to,aby dobrze się w nich czuć.
Bielizna-Anna
 

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez Anadiya » 14 lut 2013, o 09:18

wszystko zalezy do tego z czym je zestawisz, ja nosze skorzane spodnie z trampkami i bluza z kapturem więc uważam ze na codzień jak najbardziej, a jak zasadzisz do tego botki na obcasie to już dla mnie jest wyzywająco, jest cienka granicą między stylem rockowym a burdelowym jesli chodzi o skórzane spodnie, trzeba uważać
Anadiya
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 sty 2013, o 10:47

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez bettti86 » 14 lut 2013, o 13:44

mnie akurat bardzo się takie legginsy podobają i sama kupiłam sobie niedawno tego typu w klubie zakupowym wcale nie uważam, żeby były jakieś bardzo wyzywające, chociaż nosze je głównie wieczorem na imprezy i spotkania ze znajomymi, do tuniki nadają się idealnie ;)
Obrazek
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez julita » 14 lut 2013, o 17:43

Dokładnie, ze skórzanymi legginsami trzeba uważać, żeby nie wyglądać ordynarnie. Więc według mnie bluzka z dekoltem czy jakieś niebotycznie wysokie szpilki odpadają... Natomiast z tuniką czy jakąś oversizową koszulą w kratę i rockowymi botkami, mogą wyglądać stylowo i niewyzywająco ;))
np. z taką koszulą
http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/ ... 2Boversize
lub tą: http://shushu.pl/odziez/koszula-w-krate-1
julita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:33

Re: Rurki -a la skóra trendy

Postprzez marta » 9 mar 2022, o 15:39

Według mnie nie muszą być wyzywające jeśli dobierzesz do nich odpowiednią górę. Np taki kardigan https://crossjeans.pl/ona/odziez-damska ... /73269-166. Nie zapinany, z kapturem, za pupę, wywijane mankiety. Można przewiązać paskiem i jest ok.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], mroczna14, Tarnowiak