Sport na wakacjach

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Sport na wakacjach

Postprzez akina » 25 lip 2021, o 09:08

Ćwiczycie, jak jesteście na wakacjach, czy sobie wszystko odpuszczacie?
akina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:59

Re: Sport na wakacjach

Postprzez jani » 25 lip 2021, o 15:29

No jasne! Wyjeżdżam w miejsca, gdzie mogę biegać albo pływać, dlatego tak bardzo lubię ośrodek Riviera w Krasnem (ok. 45km od Lublina). Tam jest ogromne jezioro ze strzeżonym kąpieliskiem, można pływać do woli, no i sam ośrodek jest duży, leży na skraju parku narodowego, wokoło są lasy, gdzie mogę biegać. Kocham to miejsce, jest tam tak spokojnie, jeżeli chcesz odpocząć, to możesz leżeć i się opalać, ale jeżeli masz ochotę na aktywny wypoczynek, to można tam pograć w piłkę na ich boiskach, czy np. popływać kajakiem.
jani
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 15:26

Re: Sport na wakacjach

Postprzez LADYJUSTYNA » 29 mar 2022, o 20:57

Hej dziewczyny, niebawem będzie sezon by potrenować coś na świeżym powietrzu i pytanie czy polecacie rolki damskie nike Szukam opinii na ich temat, może ktoś może polecić jakiś model. Ja ze swojej strony na pewno polecam coś zupełnie innego a mianowicie nordic walkingkijki bo dzięki nim także można popracować nad formą również w chłodniejsze dni. A tak w ogóle to gdzie kupujecie torebki sportowe? Ja mam swój ulubiony sklep sportowy w którym znajdę zawsze to, czego potrzebuję, ostatnio trafiłam na mega okazję i nie mogłam się oprzeć, dzięki temu moją garderobę wzbogaciła świetna damska kurtka elbrus
LADYJUSTYNA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2022, o 15:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]