Podolog Rzeszów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Podolog Rzeszów

Postprzez malwina11 » 12 lut 2021, o 17:10

Szukam dobrego podologa z Rzeszowa. Polecono mi Instytut Podologiczny, znacie? Proszę o szczerze opinie czy warto!
malwina11
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lis 2020, o 12:58

Re: Podolog Rzeszów

Postprzez mirinda67 » 1 kwi 2022, o 16:30

Hej,
Chodziłam tam i bardzo polecam. Super podejście specjalistów i co najważniejsze efekty widoczne z wizyty na wizytę. Ja chodziłam tam ze schorzeniami płytki paznokcia i udało się doprowadzić je do lepszego stanu. Jakbym miała kogoś polecać to tylko tą placówkę :)
mirinda67
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 12:33

Re: Podolog Rzeszów

Postprzez ninka88 » 6 gru 2022, o 12:55

Ja chodziłam do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie oraz moja mama też. Obie leczymy się w związku z haluksami. U nas to rodzinne niestety. Mamy specjalne ortezy zlecone przez Pana Piotra Bielawskiego. Ja już czuję ulgę i poprawę. Chcę uniknąć zabiegu, ale jeśli będzie konieczny to się poddam. Zdaje się na wiedzę Pana Piotra bo ma olbrzymią wiedzę i bardzo dobre opinie u nas w Rzeszowie to najlepszy podolog.
ninka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 gru 2022, o 16:30

Re: Podolog Rzeszów

Postprzez lesley » 21 kwi 2023, o 09:31

Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy lekarza od stóp, możesz po prostu szukać w Internecie, aby znaleźć najlepszą klinikę. Ponadto, aby uzyskać pełną gamę produktów do pielęgnacji stóp i zabiegów to tutaj hurtownia podologiczna doskonale się sprawdzi
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]