Podolog i dziecko

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Podolog i dziecko

Postprzez dominika10 » 24 lut 2021, o 16:18

Mała ma kurzajkę na stopie. Polecono mi udać się do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie. Czy dzieci mogą chodzić do podologa?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Podolog i dziecko

Postprzez mirinda67 » 1 kwi 2022, o 16:32

Pewnie, że mogą. Jeśli jest problem ze stopami to czym prędzej lepiej udać się do specjalisty. Ja sama chodziłam do Instytutu Podologicznego z moimi paznokciami u stóp. Moim zdaniem to najlepszy Podolog w Rzeszowie, jak ktoś szuka kogoś sprawdzonego to tylko tam. Serio ;)
mirinda67
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 12:33

Re: Podolog i dziecko

Postprzez Żabnik » 2 mar 2023, o 01:08

W sprawach podologicznych mogę polecić https://swiatpodologii.pl/ . Moja córka od najmłodszych lat miała problemy z deformacją stóp, co sprawiało jej wiele trudności podczas chodzenia i uprawiania sportu. Próbowałyśmy wiele różnych metod leczenia, ale żadna nie przyniosła zadowalających efektów. Postanowiłyśmy skonsultować się z podologiem i to był strzał w dziesiątkę.Po kilku wizytach zaczęłyśmy zauważać poprawę, a po kilku miesiącach stopy mojej córki były już zupełnie zdrowe i funkcjonowały prawidłowo.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]