Prezent urodziny- meżczyzna

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Princess85 » 10 sty 2021, o 15:30

Cześć wszystkim

Mam do Was takie pytanko.
Zbliżają sie urodziny mężczyzny, z którym spotykam się od 2 miesięcy.
Czy wypada mi kupić perfumy? Czy będzie to za bardzo zobowiązujące?
Nie mam jeszcze pomysłu jakie perfumy wybrać .
Dzięki za sugestię.
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez hevras » 13 sty 2021, o 10:34

Perfum może okazać się zbyt zobowiązujący, może coś w stylu bonu na wspólny wyjazd w góry czy do apartamentu? Albo jakaś ulubiona płyta czy coś w ten design.

Po budowie domu jednorodzinnego, bloków, sklepów, czy innych budynków, a już szczególnie po ich wyburzaniu pozostaje sporo gruzu. Jak się go w skuteczny sposób pozbyć? https://zw.pl/news/wywoz-gruzu-warszawa ... ste,144202
hevras
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 10:29

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Princess85 » 14 sty 2021, o 15:36

Dzięki za podpowiedź.Z racji pandemicznego okresu nici z wyjazdu. Myślę pozostać w kosmetykach.
A jakby kupić taką kosmetyczkę ?
Princess85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 16:20

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Decomeria.com » 20 sty 2021, o 14:12

Hejka,

kosmetyki to spoko pomysł, ja jeszcze pomyslałabym może o jakiś gadzetach nie wiem typu słuchawki itp.
jeżeli wciaż sie wahasz to polecam Ci coś fajnego jak np zestaw plakatów takich w angielskim stylu z dzentelmenem albo plakat ze znakiem zodiaku i np. z symbolem słońca zapraszam na moj a stronę decomeria . com - dodatkowo mozna wesprzec wybrany cel charytatywny pozdrawiam ciepło Kasia
Decomeria.com
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sty 2021, o 19:47

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez kokoszka2 » 25 sty 2021, o 13:27

Princess85 napisał(a):Dzięki za podpowiedź.Z racji pandemicznego okresu nici z wyjazdu. Myślę pozostać w kosmetykach.
A jakby kupić taką kosmetyczkę ?


Uważam to za dobry pomysł. Taka fajna, materiałowa rzuciła mi się na notino. Zaglądnij może akurat Ci się spodoba.
kokoszka2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 13:11

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez wenek » 5 lut 2021, o 16:08

Jeśli Twój partner lubi czytać książki, to myślę, że "Alter" Pettersson Joanny https://wydawnictwopoligraf.pl//1395/pe ... alter.html mu się spodoba. Dla mnie jest to bardzo ciekawa i wciągająca literatura.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez karolazuza » 15 lut 2021, o 13:45

Najprostszy na świecie prezent to miły wieczór :) jeśli nie masz konkretnego pomysły w tym temacie to bez wątpienia warto pójść w tym kierunku. Ewentualnie najlepszym sposobem jest zapytanie czego potrzebuje i co lubi.
Avatar użytkownika
karolazuza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 lut 2021, o 13:36

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Mari_123 » 25 lut 2021, o 20:45

Princess85 napisał(a):Cześć wszystkim

Mam do Was takie pytanko.
Zbliżają sie urodziny mężczyzny, z którym spotykam się od 2 miesięcy.
Czy wypada mi kupić perfumy? Czy będzie to za bardzo zobowiązujące?
Nie mam jeszcze pomysłu jakie perfumy wybrać .
Dzięki za sugestię.

Myślę, że perfumy to jak najbardziej dobry pomysł. Kwestia jedynie jakie. Wybrałabym jakąś lepszą, droższą markę, aby prezent był bardziej elegancki.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez wiesolek555 » 27 lut 2021, o 21:53

Mari_123 napisał(a):
Princess85 napisał(a):Cześć wszystkim

Mam do Was takie pytanko.
Zbliżają sie urodziny mężczyzny, z którym spotykam się od 2 miesięcy.
Czy wypada mi kupić perfumy? Czy będzie to za bardzo zobowiązujące?
Nie mam jeszcze pomysłu jakie perfumy wybrać .
Dzięki za sugestię.

Myślę, że perfumy to jak najbardziej dobry pomysł. Kwestia jedynie jakie. Wybrałabym jakąś lepszą, droższą markę, aby prezent był bardziej elegancki.

Dokładnie, jakieś lepsze - na Notino jest nawet kategoria "Perfumy luksusowe" :D
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez mhysa » 13 mar 2021, o 02:17

Moim zdaniem perfumy to jest zawsze dobry pomysł na prezent - to elegancki i jednocześnie praktyczny upominek :-) Jak nie chcesz, żeby to było jakoś bardzo zobowiązujące to nie musisz kupować od razu perfum za parę stów. Ja mojemu chłopakowi ostatnio podarowałam zapach "Dupont Be Exceptional" (50 ml na Notino kosztowało niecałe 8 dyszek!), a wiesz, są naprawdę przyzwoite. Psika się nimi na pewno jak się spotykamy na randkę xD
mhysa
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lut 2021, o 18:33

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Milosniczkazakupow » 24 maja 2021, o 13:30

a jakie zapachy polecacie? Bo wiadomo indywidualna sprawa, ale jednak są pewnie jakieś najlepsze zapachy, lubiane przez większość :)
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez olcia993 » 21 lip 2021, o 08:55

Dla swojego męża też kupiłam słuchawki, nauszne, bezprzewodowe CONQUEROR, słucha muzyki na codziennie kiedy idzie do pracy
olcia993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 09:26

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez lello » 2 sie 2021, o 07:52

wenek napisał(a):Jeśli Twój partner lubi czytać książki, to myślę, że "Alter" Pettersson Joanny https://wydawnictwopoligraf.pl//1395/pe ... alter.html mu się spodoba. Dla mnie jest to bardzo ciekawa i wciągająca literatura.

Teraz niedawno opublikowany Gray Man <3 też dobre dla faceta, ja mojemu dałam!
lello
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2 sie 2021, o 07:49

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez darialux26263 » 5 sie 2021, o 08:28

To może skoro krótko się znacie to dobrym pomysłem by była jakaś wspólna atrakcja a nie rzecz materialna? https://goldengift.pl/ mają vouchery na super atrakcje. Duży wybór więc na bank znajdziesz coś ciekawego dla was ;) Spędzicie razem czas i będziecie mieli okazje żeby jeszcze lepiej się poznać :D
darialux26263
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lip 2021, o 08:57

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez marlena77 » 18 sie 2021, o 19:00

mężowi kupiłam na urodziny fotel do komputera Nitro 770 z genesisa jest bardzo ładny i wygodny.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez zuzannaa » 22 gru 2021, o 14:05

Czy Wy w ogóle orientujecie się w tych wszelkich męskich dinksach, przyrządach, wiertarkach i innych ustrojstwach? Zbliża się okazja, właśnie dlatego ratunku - co nabyć na upominek dla małżonka? Podeślijcie parę pomysłów na różne okazje, zapiszę od razu i będę posiadać na przyszłość;) Chyba po prostu dostanie coś z https://ekskluzywna.pl/bielizna-meska jak co roku.
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez wenek » 4 sty 2022, o 18:09

Może etui na kluczyk keyless https://etuiochronne.pl/etui-na-klucze-keyless dla mnie ono sprawdza się doskonale i żałuję, że wcześniej sobie jego nie kupiłam. Jeśli chodzi o cenę, to nie jest ona nie wiadomo jak wygórowana.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Kristina7 » 8 sty 2022, o 02:03

To wyjątkowa kolekcja gift box dla niego! Zawsze szukam wyjątkowych prezentów dla mojego męża i innych osób, a ten gift box właśnie to zrobiło. Zdecydowałam, że chcę zaskoczyć męża „niespodziewanym prezentem”, ale chciałam, żeby to było coś innego niż pójście do sklepu z pudełkami i kupienie czegoś z półki.
Kristina7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2022, o 00:55

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Żabnik » 10 sty 2022, o 17:23

A może po prostu warto zapytać chłopaka jaki prezent by mu najbardziej odpowiadał? Ja ostatnio nie miałam pomysłu i zapytałam. Okazało się, że to dobre rozwiązanie, bo chłopak chciał dostać nowe ubrania. Znalazłam więc super sklep z modą męską https://ombre.pl/,zamówiłam kilka rzeczy i przyznam szczerze, że się nie zawiodłam :) Jeśli znasz styl chłopaka i wiesz mniej więcej czy preferuje swetry lub koszulki to radość z prezentu będzie gwarantowana.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Kosiontko93 » 12 sty 2022, o 09:07

W kwestii prezentów uważam, że najlepszą opcją w sytuacji, gdy nie wiemy co kupić, jest zakup karty podarunkowej do miejsca, w którym wiemy, że osoba obdarowana na pewno sobie coś znajdzie :D Najbezpieczniejsza opcja zdecydowanie ;)
Kosiontko93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sty 2022, o 09:02

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez jagina » 4 kwi 2022, o 11:08

Ostatnio znalazłam fajne koszulki dla taty na prezent w sklepie https://koszulkowy.pl/ i wybrałam dwie z nich, dotarły, są super. Koszulki wykonane są z solidnego materiału, a nadruk bardzo dobrze naniesiony.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez Xenalia » 27 lip 2022, o 09:52

Najlepiej coś do samochodu :)
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez ellena » 27 lip 2022, o 22:34

Dokładnie każdy facet ucieszy się jak dostanie dobre kosmetyki samochodowe Jak juz mają te swoje autko, to czasem nawet przesadnie o nie dbają. Więc taki prezent dla faceta jest idealny.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Prezent urodziny- meżczyzna

Postprzez wkrawczyk » 8 sie 2023, o 10:10

Ja ostatnio zainspirowana tym artykułem https://detailstore.pl/letnie-wyprzedaze-w-detail-store-najlepsze-produkty-do-autodetailingu-dostepne-online/ kupiłam mężowi kilka kosmetyków samochodowych. Podrzucam, może Tobie też się przyda :)
wkrawczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 cze 2022, o 15:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]