Wakacje

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Wakacje

Postprzez klaudiakkk22 » 28 mar 2022, o 10:22

Hej, z jakim biurem podróży zawsze jeździcie? Ja w tym roku jadę pierwszy raz gdzieś dalej niż nad polskie morze i zastanawiam się jaką firmę wybrać. Dużo osób polecało mi biuro Itaka, podobno są bardzo profesjonalni i mają aż 8 milionów zadowolonych klientów, co musi o czymś świadczyć. Co sądzicie?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje

Postprzez rogatka » 11 kwi 2022, o 13:18

Jana Travel od kilkunastu lat. Biuro stacjonarne mają w Warszawie na Marszałkowskiej. Najlepsze wczasy, najlepiej skrojone na potrzeby poszczególnych klientów.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Wakacje

Postprzez Dagmi » 8 maja 2022, o 13:54

Czy wyjeżdżając za granicę myślicie o roamingu by bez problemu móc się kontaktować z rodziną i znajomymi w Polsce? Ja właśnie przeniosłam swój numer do Otvarta i mam w wykupionym abonamencie zagwarantowany bezpłatny wakacyjny roaming na 14 dni z którego mogę skorzystać 2 razy w roku. Wystarczy, że na 24h przed wyjazdem go aktywuję i już nie muszę się martwić bo mam 500 minut rozmów w UE, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie
Dagmi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 maja 2022, o 13:23

Re: Wakacje

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 07:03

My stawiamy na wakacje w Polsce. Ulubione nasze miejsce na wakacyjny wypoczynek to Rewal. Mamy tam też już sprawdzony ośrodek, gdzie najlepiej wypoczywamy. Jest to Adamówka przy ul. Lipowej, fajne nowe domki, bardzo wygodne i świetnie zlokalizowane - z dala od gwaru ale blisko do morza. W ośrodku można płacić bonem turystyczny i jeśli jeszcze go macie, to te wakacje są ostatnią szansą do jego wykorzystania.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Wakacje

Postprzez wiki0001 » 8 sie 2022, o 14:13

Jak co roku, stawiam na wakacje z Konsorcjum.pl. Mam do nich pełne zaufanie i każdy urlop, na jakim z nimi jechałam, był niezwykle udany. Podczas tegorocznych wolnych dni wybieram się do Gruzji. Wspaniałe widoki i gruzińskie wino to coś, na co czekam z niecierpliwością!
wiki0001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 lip 2022, o 17:21

Re: Wakacje

Postprzez Halirala » 21 mar 2023, o 11:21

Ja nie mogę się doczekać tegorocznych wakacji! Jestem bardzo podekscytowana, bo to pierwszy tak egzotyczny wyjazd dla mnie. Lecimy na Antarktydę! Jestem zachwycona i naprawdę, polecam biuro Konsorcjum.pl, które organizuje takie wojaże!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]