stare auto

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

stare auto

Postprzez cesja » 20 lip 2018, o 08:34

Witam, zastanawiam się co zrobić ze starym autem czy oddać je na skup, na złom czy sprzedać na części
cesja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lip 2018, o 08:31

Re: stare auto

Postprzez Magret » 20 lip 2018, o 11:45

Poszperaj w internecie jak wygląda z częściami do twojego auta. Jeśli bez problemu, to pozostaje opcja ze złomem. Jeśli trudno, to na częściach można nawet nieźle zarobić.

Magret
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 13:39

Re: stare auto

Postprzez kaja12321 » 27 lis 2018, o 21:47

Ja z moim starym autem miałam straszne problemy, ale stwierdziłam, że spróbuje jednak powalczyć, żeby nie kupować nowego i na szczęście po prostu udało mi się wymienić akumulator. Znalazłam odpowiedni na stronie internetowej SPAM co bardzo ułatwiło mi sprawę, bo bardzo się bałam, że szukanie zajmie mi wieki, a poszło szybko. Udało się też z ceną, bo była bardzo korzystna. Jednym słowem polecam jak tylko się da to korzystać z takich rozwiązań.

Ostatnio edytowano 28 lis 2018, o 21:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: stare auto

Postprzez Krzysianowski » 12 kwi 2022, o 16:53

Trudno jednoznacznie powiedzieć, ile dostaniesz na skupie, każdy ma nieco inne ceny. Najlepiej będzie, jak zadzwonisz w parę miejsc i zapytasz. Ja tak robiłem, gdy szukałem auto szrotu w okolic Świdnicy. Ostatecznie trafiłem na firmę Adaxs (https://adaxs.pl/szrot-swiebodzice-zlomowanie-aut)i to u nich złomowałem pojazd. Zaoferowali najwięcej spośród 5 skupów, do których dzwoniłem. Uznałem, że cena jest ok i sprzedałem auto bez większego smutku. Nie ma co trzymać starych samochodów, które się rozlatują, chyba że ktoś lubi co chwila płacić za mechanika
Krzysianowski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 lis 2021, o 21:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron