Wodorowe oczyszczanie twarzy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez klaudia900 » 7 mar 2022, o 16:14

Dzień dobry, w tym roku zdecydowałam się wykonać oczyszczanie wodorowe twarzy i szukam gabinetu kosmetycznego, który wykonuje taki zabieg. Moja znajoma poleciła mi salon Beauty Expert w Bierutowie. Mówiła, że korzystanie z ich usług jest w pełni bezpieczne i skuteczne, a na efekty nie trzeba długo czekać. Poza tym pracują tam bardzo miłe panie, które wszystko dokładnie tłumaczą. Czy ktoś z Państwa ma podobne odczucia i chce się nimi podzielić? Z góry dziękuję za pomoc
klaudia900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lut 2022, o 12:05

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez malinowatrufla » 14 kwi 2022, o 13:25

A ogolnie na codzien w jaki sposob oczyszczacie twarz?? Jakich kosmetyków uzywacie?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez lilijanatrabielska » 20 kwi 2022, o 10:53

W sumie podpinam się pod pytanie:)
lilijanatrabielska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2022, o 10:51

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez Beryl » 20 kwi 2022, o 16:32

A na czym dokładnie taki zabieg polega?

Beryl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 lip 2018, o 09:21

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez szpilka » 21 kwi 2022, o 21:59

Ja oczyszczam normalnie, zelem do mycia :) mam taki fajny, z linii dermokosmetykow :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez malinowatrufla » 23 kwi 2022, o 07:33

A co to za linia kosmetykow? Ja kiedys slyszalam, ze wlasnie dermokosmetyki są duzo lepsze niz takie zwykle
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez szpilka » 25 kwi 2022, o 10:44

Sebio, z tołpy , idealne dla osob ktore sie borykają z niedoskonałosciami, jakimis wypryskami , zaskórnikami. Ja sobie bardzo chwale, na Notino wszystko z tej linii znajdziesz
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez karolkwarc » 27 kwi 2022, o 10:18

Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z kilku etapów. W pierwszym etapie złuszczanie skóry metodą kawitacji, infuzja tlenowa, czyli wtłaczanie substancji aktywnych w skórę, fala radiowa i na końcu miałam masaż z maską na twarzy. Jeżeli macie problem z wiecznie pojawiającymi sie zaskórnikami na twarzy to serdecznie mogę wam polecić właśnie ten zabieg. Jest on zupełnie bezbolesny i bezinwazyjny. Moja Kosmetolog z salonu Laser Care przy ul. Grzybowskiej 5 poleciła mi serię minimum 3 zabiegów a już po pierwszym znacznie poprawiła mi się skóra i na pewno wykonam kolejne. https://lasercare.pl/pl/sklep/oczyszczanie-wodorowe/ tutaj mozecie poczytać więcej.
karolkwarc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 wrz 2021, o 13:40

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez puderniczka » 12 maja 2022, o 10:19

malinowatrufla napisał(a):A ogolnie na codzien w jaki sposob oczyszczacie twarz?? Jakich kosmetyków uzywacie?

U mnie olejek do mycia i płyn micelarny z Herbapol Polana :) Zestaw idealny, zarówno na dzień jak i na noc. Do tonizowania skóry mam też mgiełkę z tej marki, świetnie też odświeża skórę w ciągu dnia. Raz w tygodniu stosuję także maseczkę oczyszczającą z saszetki. Ogólnie moja skóra wygląda ok, gładka, pory mało widoczne, żadnych czarnych kropek na nosie.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez mojo33 » 30 cze 2022, o 19:36

Ja polecam Lifting twarzy
mojo33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2022, o 19:28

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez Jafra » 17 lis 2022, o 10:28

A to samemu się robi takie oczyszczanie czy raczej w gabinecie kosmetycznym?
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Wodorowe oczyszczanie twarzy

Postprzez Laraka » 17 lis 2022, o 11:10

Nie, taki zabieg wodorowy wykonasz tylko w profesjonalnym gabinecie. Ja robiłam go w gabinecie Senses Od Nowa - w Tczewie. Świetna profesjonalna i miła obsługa, a sam zabieg rewelacyjny - jest idealny dla skóry przesuszonej, zaczerwienionej, z przebarwieniami, tłustej i mieszanej a także wrażliwej i naczyniowej. Jest bezinwazyjny, doskonale oczyszcza, nawilża, wygładza, sprawia że skóra jest promienna.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]