Co pijecie na co dzień

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez kola2 » 8 wrz 2021, o 13:50

Ja staram sie wypijać dwa litry wody codziennie, aby dobrze nawodnić swój organizm.

kola2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2021, o 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez KaLipka » 13 paź 2021, o 17:12

Wode:) Dlatego też już od jakiegoś czasu mam u siebie dzbanek filtrujący Provence z aquaphor. Dzięki niemu mogę pić wode kranową- jest ona smaczna i krystaliczna:) A ja pozbyłam sie z domu pustych plastikowych butelek.
KaLipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:16

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez manikan » 18 lis 2021, o 18:51

Piję sporo wody i świeżo wyciskanych soków, no i oczywiście kawa bez której nie wyobrażam sobie zacząć pracy z rana ;) Najbardziej lubię kawę świeżo mieloną, dlatego kupiłam ekspres Breville Barista Max, który ma wbudowany młynek :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez manikan » 23 lis 2021, o 19:04

Zdecydowanie moim ulubionym napojem jest kawa :) Najbardziej lubię latte z dobrze spienionym mlekiem i sosem karmelowym, przepyszna :) A jakich używanie ekspresów do kawy ? U mnie bardzo dobrze sprawdza się już od kilku miesięcy Brevill Prima Latte II :) Poza Latte, robi również pyszne cappuccino, espresso i wiele innych. Jest też dobrym wyborem dla osób, które mają wieczny dylemat, czy kawa parzona czy w kapsułkach, bo robi to i to :)
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 10:16

Woda, sok pomaranczowy i pomidorowy, raz na ruski rok cola.
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Majka2312 » 1 gru 2021, o 15:43

Przede wszystkim staram się wypic min. 1,5l wody dziennie. Dlatego też kupiłam sobie dzbanek filtrujący. Mam J.Shmidt 500 z aquaphor- jest pojemny i solidny a przy tym woda z niego krystaliczna i bardzo smaczna:) Takim sposobem pozbyłam się plastiku z domu a ulubioną wode mam zawsze pod ręką:)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Agniechowa » 7 gru 2021, o 15:52

kawa i woda ;)
Agniechowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 gru 2021, o 11:53

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez MartaMM » 1 mar 2022, o 22:42

Oczywiście u mnie na pierwszym miejscu jest woda dlatego zainwestowałam nawet w dzbanek filtrujący. Mam model J. Shmidt 500 z aquaphor, który doskonale mi się sprawdza. Woda jest dobrze oczyszczona i smaczna. Dzbanek pojemny, wytrzymały i co fajne, można go ze sobą zabrać np na wyjazd i mieć ulubioną wodę zawsze pod ręką.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Aga B » 14 mar 2022, o 19:16

Ja staram się pić wyłącznie wodę. Dostałam w prezencie fajny dzbanek filtrujący od Aquaphor, dokładnie model J.Shmidt 500 i nie muszę już kupować tej w plastikowej butelce.
Aga B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 paź 2021, o 18:12

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Olkka » 17 mar 2022, o 22:46

Aga B napisał(a):Ja staram się pić wyłącznie wodę. Dostałam w prezencie fajny dzbanek filtrujący od Aquaphor, dokładnie model J.Shmidt 500 i nie muszę już kupować tej w plastikowej butelce.


Też już z jakiś czas temu przerzuciłams ię na filtrowaną kranówę. Również mam dzbanek z aquaphor i nie zamieniłabym go na nic innego! Doskonale filtruje wodę, jest ona krystaliczna i smaczna a ja w końcu pozbyłam się pustych plastikowych butelek z domu.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez ameliarozmanska » 26 mar 2022, o 10:49

Kawa. Za dużo kawy:)
ameliarozmanska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2022, o 10:46

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Karina_28 » 31 mar 2022, o 17:50

Zdecydowanie na pierwszym miejscu u mnie jest woda. Dlatego też właśnie zaopatrzyłam się w dzbanek filtrujący. Mam J. Shmidt 500 z aquaphor, który doskonale oczyszcza wodę. Filtry są wydajne, dzbanek łatwy w obsłudze i poręczny. No i co fajne, w końcu pozbyłam się pustych plastikowych butelek z domu.
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Monisia80 » 7 kwi 2022, o 19:37

Ja piję wodę mineralną, kawę i herbatę zieloną.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez aldonakiszewska » 23 kwi 2022, o 10:24

Sporo wody, kawy (niestey) i soków warzywno-owocowych:)
aldonakiszewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 kwi 2022, o 10:22

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez sconnelly » 5 wrz 2022, o 13:52

Kawa jest lubianym powszechnie napojem, który pobudza, poprawia koncentrację, redukuje zmęczenie. W ostatnim czasie zaczęto dostrzegać także jej prozdrowotne działanie. Dobrze przygotowana kawa wpływa korzystnie na układ krążenia, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób, np. Alzheimera.

sconnelly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 wrz 2022, o 13:50
Lokalizacja: Poznań

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Kasiak1 » 6 wrz 2022, o 14:04

Woda przede wszystkim, w zimne wieczory jakaś herbatka z cytryną :)
Kasiak1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 wrz 2022, o 13:58

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Alicja578 » 13 wrz 2022, o 18:27

Piję niegazowaną cisowiankę. Nauczyłam się będąc na diecie i pozostał mi taki nawyk :) Mineralna woda jest najlepsza dla zdrowia i figury.
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Amela22 » 23 wrz 2022, o 21:40

Ja piję filtrowana kranówe bo taka smakuje mi najbardziej:) Od jakiegoś czasu mam u siebie dzbanek filtrujący Provence z Aquaphor, który doskonale radzi sobie z filtracją dzięki czemu mam ulubioną wodę zawsze pod reką, krystaliczną i smaczną:) A dzięki temu w domu mniej plastiku!
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez JuliaBed » 6 paź 2022, o 13:42

Amela22 napisał(a):Ja piję filtrowana kranówe bo taka smakuje mi najbardziej:) Od jakiegoś czasu mam u siebie dzbanek filtrujący Provence z Aquaphor, który doskonale radzi sobie z filtracją dzięki czemu mam ulubioną wodę zawsze pod reką, krystaliczną i smaczną:) A dzięki temu w domu mniej plastiku!


Też mam dzbanek z Aquaphor ale J. Shmidt 500 i super mi się sprawdza. to wygodne rozwiązanie. Woda z niego jest smaczna, bez kamienia i nieprzyjemnych zapachów. No i sprzety kuchenne tez na tym korzystają.
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez rogatka » 9 lis 2022, o 12:38

Wodę, soki, herbatę zieloną, owocową i czarną, czasami wodę gazowaną i jakieś słodzone napoje (czasami można :D). No i kawę, bo bez kawy dzień jest nieudany. Jeśli tylko mogę to kupuję kawę w kawiarni - moja ulubiona to Słodycz tej krainy w Olsztynie na rynku.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Pena » 15 cze 2023, o 11:29

Ja wgl nie pije kawy. Ani czarnej, z mlekiem, żadnych takich wynalazków Wypiłam w życiu może 2/3 kawy gdy ktoś zrobił mi przez pomyłkę. Głupio mi było mówić więc ciągle dolewalam mleka i z połowę wypiłam co się wycierpialam to moje. ale też pije herbatę jak Ty tylko, że bardzo słaba. Wsadze do wody tylko się zabarwi i już wyciągam. Bez cukru i czasami dodam kilka kropel cytryny jak jest za mocna.
Na dobrej jakości herbaty warto jest polować w sklepach online, jak tutaj https://studiokawy.pl/sklep/herbata/rod ... ta/sypana/
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Ronter » 11 sie 2023, o 15:09

Oferta jak chodzi o te proponowane obecnie kawy wygląda całkiem solidnie i firma Moak ma tego całkiem sporo, na pewno na stronie https://moakcaffe.pl/ pojawiają się ich kawy, można się zapoznać z tym co proponują. Firma z Sycylii, ma jednak swoich sprzedawców w Polsce.
Ronter
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:37

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Żabnik » 29 lut 2024, o 23:38

Witam. Aktualnie poszukuję sklepu, w którym mogę znaleźć szeroki wybór herbat oraz ziół o różnych właściwościach zdrowotnych. Zależy mi na miejscu oferującym produkty naturalne i pochodzące od sprawdzonych dostawców. Czy ktoś może polecić mi godne zaufania miejsce? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki. https://podlaskie24.pl/artykul/ciekawostki-z-innych-regionow/rodzaje-grzybow-jadalnych/ co sadzicie o tej ofercie ?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Co pijecie na co dzień

Postprzez Żabnik » 29 lut 2024, o 23:58

Witam. Poszukuję sklepu z herbatami, ziółami i innymi produktami do parzenia aromatycznych napojów. Znalazłem już kilka propozycji, ale chciałbym także poznać Wasze opinie na temat innych sklepów. Czy ktoś może polecić mi miejsce, które spełni moje oczekiwania? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie. https://naturalnieozdrowiu.pl/produkty-zasluzowujace-organizm-wedlug-medycyny-chinskiej/ co sadzicie o tej ofercie ?
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]