Seks po porodzie

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Seks po porodzie

Postprzez Lukta » 25 kwi 2022, o 13:59

Dziewczyny a jak u Was z libido? Bo sama zawsze lubiłam seks ale aktualnie mam tak obniżone ,ze normalnie zupełnie mi się nie chcę. Robię to aby nie robić przykrości męzowi ale on równiez zauwaza,że coś jest nie tak i że nie przynosi mi to takiej przyjemności jak to było w przeszłości. Co robić? Dodam,że od porodu minał prawie rok i hormony mam w porządku ( specjalnie wybrałam sie do ginekolożki aby mi przypisała badanie hormonalne).
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Seks po porodzie

Postprzez andrat » 27 kwi 2022, o 08:00

Jak znajdziesz jakiś cudowny specyfik, to daj znać. U mnie już 4 lata posuchy. No tylko u mnie krecią robotę robią tabletki antykoncepcyjne.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Seks po porodzie

Postprzez Cesme » 2 maja 2022, o 08:42

Dziewczyny a co sadzicie o specyfikach na zwiększenie libido ? Tych , które sa ogólnie reklamowane? Piszę tutaj o stimei i libido therapy. Działają?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Seks po porodzie

Postprzez andrat » 9 maja 2022, o 09:26

Nad libido therapy i ich działaniem rozpływała się ostatnio moja koleżanka ale w sumie to nie wiem co mam o nich myśleć.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Seks po porodzie

Postprzez Lukta » 10 maja 2022, o 07:54

ja bardzo dlugo nie moglam sie zdecydowac, syn mial cos okolo pol roku jak wogole wrocilysmy z mezem do tematu, mialam wczesniej cc i wszystko mnie bolalo po zakazeniu rany gronkowcem a dodatkowo czulam sie malo atrakcyhnie i maly byl bardzo wymagajacym dzieckiem... zanim wrocilismy do seksu poszlam do lekarza po tabletki i dostalam cos dla mnie nowego, tabletki belara, z mala iloscia hormonow i nie powodujaca skutkow ubocznych.. po tabletkac poczulam sie lepiej, wyregulowal mi sie okres i jakos tak wewnetrznie sie odprezylam ze jestem zabezpieczona, a sek sam w sobie, normalny klasyczny bez udziwnien Dodam, ze kurację anty uzupełniałam również i libido therapy, które to polecił mi lekarz i u mnie podziałało. Tak wiec jeśli Cię ciekawi to możesz zamawiać i próbować.
Lukta
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 17 wrz 2019, o 07:23

Re: Seks po porodzie

Postprzez katrinka » 10 maja 2022, o 08:08

no u nas troche to trwalo bo mialam bardzo niskie libido i bylam skrajnie wykonczona opieka nad dzieckiem domem psem i mężem ktory tylko narzekal zamiast mi pomagac... po 3 miesiacach stwierdzilam ze dluzej tak byc nie moze, pogadalam z mezem podzielilismy obowaizki domowe wiec bylam mniej zmeczona, do lekarza poszlam po zaradzenie problemu libido i również zalecił mi libido therapy i pomogło.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Seks po porodzie

Postprzez Onlla » 12 maja 2022, o 15:14

Seks po ciąży bywa ciężki, problemy z libido, bóle ciała, bejbi blues... Niestety tak to już bywa. Najważniejsze to rozmawiać ze swoim partnerem o tym co się dzieje z naszymi ciałami, mimo że to bywa trudne swoja drogą te tabletki o ktorych piszecie to są na receptę?
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Seks po porodzie

Postprzez katrinka » 13 maja 2022, o 07:48

"O libido therapy się pytasz? Nie są na receptę, można kupić w sieci.
"
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Seks po porodzie

Postprzez Fala » 16 maja 2022, o 19:22

Ja miałam problemy, mój TŻ jakoś mniej chętnie się do mnie zbliżał przez jakiś czas.
Fala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 maja 2022, o 19:00

Re: Seks po porodzie

Postprzez szpilka » 29 lip 2022, o 07:30

Ja po porodzie mialam ogromny problem z libido, a raczej z jego brakiem.. pomogly nam gadzet erotyczne, maz pozamawial z superlove to i owo :) bardzo fajne urozmaIcenie w sypialni
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]