Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Samborka22 » 27 paź 2021, o 08:57

Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej, narażonej bardziej na problemy zmiany temperatury na zewnątrz?
Samborka22
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 29 wrz 2021, o 09:07

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez simona55 » 27 paź 2021, o 15:00

Balsam do ciała vegan smoothie z bielendy fajnie sie wchłania i ładnie pachnie
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Fijałka87 » 3 lis 2021, o 12:51

Używam od niedawna kosmetyków z kwasami, bardzo dobrze mi działają na głębszy relaks, odświeżenie. Mam wrażenie cały czas takiego peelingu. Marka Lynia z https://e-naturalne.pl/, to akurat całkiem nowe rozwiązanie przy tworzeniu kosmetyków naturalnych, dlatego zostawiam namiary. W tym sklepie wiele rzeczy brałam do robienia nawet własnych preparatów witaminowych. Można teraz wszystko ogarnąć.
Fijałka87
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 13:59

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez orszulka » 26 sty 2022, o 01:29

Jeśli chodzi o twarz to u mnie daje radę krem nawilżający beauty and glow z eveline. Jest w miarę lekki, więc używam go też pod makijaż. Zimą łatwiej o przesuszenie skóry, ale póki co moja cera ma się dobrze
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez marlena77 » 29 sty 2022, o 17:36

po codziennym prysnicu smaruje sie balsamem złote ceramidy z bielendy fajnie regeneruje i nawilża skórę
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez szpilka » 19 lut 2022, o 21:55

skóra sucha , to nie lada wyzwanie... najwazniejsze są odpowiednio dobrane kosmetyki podobno.. ja sama szukam czegos dla siebie
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez malinowatrufla » 22 lut 2022, o 18:36

No tak, zawsze odpowiednia pielegnacja jest kluczem do sukcesu :) Ja postawilam na kosmetyki naturalne i nie zaluje :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Joanna12 » 22 lut 2022, o 20:22

Ja ograniczyłam kosmetyki do minimum. Natomiast jeśli chodzi o krem nawilżający to polecam krem Hialuro z firmy Dermedic.

Odwiedzając https://skintherapy.com.pl/ możesz skorzystać z profesjonalnych usług kosmetycznych. Zafunduj sobie odrobinę relaksu.
Joanna12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2022, o 20:19

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez szpilka » 24 lut 2022, o 21:01

Naturalne, czyli jakie? Bo ja nie wiem nawet co kupic tak do poczatkowej pielegnacji, co wypróbować,w jakiej kolejnosci?
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez malinowatrufla » 26 lut 2022, o 07:38

No jesli o mnie chodzi, to mi bardzo spasowały kosmetyki z weledy, ja je zamawiam z Notino, bo tam maja moim zdaniem najwiekszy wybór :) Co do kolejnosci, to u mnie zawsze wyglada to tak, ze najpierw oczyszczam twarz, potem tonizuje i nawilzam kremem :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez szpilka » 26 lut 2022, o 09:59

O widzisz, a ja nigdy toniku nie uzywalam do twarzy, a to jednak wazne ;) sporo tego tam mają
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez mączka » 27 mar 2022, o 17:46

U mnie to największym problemem była skóra pod oczami i powieki, zawsze przesuszone, podrażnione, wiecznie wyglądałam przez to starzej. Kupiłam na wypróbowanie krem Atoderm Intensive eye i to jest moje odkrycie roku! W końcu mam nawilżoną skórę, uczucie pieczenia i swędzenia ustało, zaczerwienienie zniknęło. Używam regularnie, sprawdza się również jako baza pod makijaż.
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez donatka » 30 mar 2022, o 23:09

u mnie podstawą są odpowiednie kosmetyki, od jakiegoś czasu testuję produkty Bioderma z linii Atoderm. Są świetne, doskonale nawilżają i są odpowiednie także dla wrażliwej skóry skłonnej do podrażnień. Mam kilka produktów do smarowania i do mycia, lubię ten olejek bioderma.pl/produkty/atoderm/huile-de-douche można go używać i w kąpieli i pod prysznicem, delikatnie myje i lekko nawilża przy okazji więc po myciu nie mam uczucia ściągnięcia skóry.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez olgaa92 » 5 kwi 2022, o 00:10

Marka Phyt's, francuska. Mocno polecam. Polecila mi ja moja rodzinna pani kosmetolog z wroclawia. Nie jest najtansza, ale cóż..wiadomo ze nie trzeba od razu drozszych kosmetykow stosowac. Najlepiej jak sama potestujesz.

https://balibeauty.pl - Profesjonalny kosmetolog. Darmowe porady kosmetologiczne na FB oraz instagramie
olgaa92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 kwi 2022, o 23:59

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez puderniczka » 21 kwi 2022, o 23:22

Dużo kosmetyków testowałam zanim natrafiłam na takie które rzeczywiście pomagają mi utrzymać prawidłowe nawilżenie skóry. Mam chorą tarczycę dlatego to łuszczenie jest naprawdę nasilone a kosmetyki które pozostawiają tłustą warstwę na skórze wcale nie znaczy, że zaraz ją nawilżają. Naturalne z marki Herbapol Polana bardzo polecam, mam te z niebieskiej serii właśnie. Stosuję regularnie i efekty są naprawdę widoczne, maseczka 2 razy w tygodniu, codziennie kremy, serum co 2 dzień, dokładne oczyszczanie skóry również.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez docha » 28 kwi 2022, o 17:12

A czy któraś z Was testowała już może kosmetyki Noxi Nano? Ta wersja balance podobno intensywnie nawilża: https://noxinano.com/pl/c/BALANCE-harmo ... a-skory/22
Chętnie poznam opinie
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez surykatka2 » 27 maja 2022, o 11:30

Tak, balance z noxi nano jest super. Dostałam na urodziny, praktycznie od początku stosowania jest widoczna różnica. Ja go używam po prostu rano i wieczorem, ale można ile się chce, jest w formie aerozolu, takiej jakby delikatnej mgiełki.
Obrazek
surykatka2
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 21 cze 2021, o 11:51

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Witalka » 2 cze 2022, o 22:41

Nie jest to łatwe bo wiele kosmetyków mi nie pasuje bo podrażnia... najbardziej pasuje mi bielenda i jej nawilzajaco rozswietlajacy krem z serii glow crystal rose :)
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Tama » 25 sie 2022, o 14:20

Mi na moją odwodnioną a zarazem tłustą cerę super pomaga ten booster https://apis-sklep.pl/7065-ideal-balanc ... p-565.html. Nawilża skórę, działa przeciwzapalnie i przeciwstarzeniowo, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia. Dla mnie po prostu idealny.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez katrinka » 7 gru 2022, o 10:04

Dużo zależy od typu cery. Fajnie jak sobie poobserwujesz skórę. Czy jest sucha po myciu, ciągnie i się świeci? Czy wcale nic takiego nie masz? Czy masz dużo czarnych wągrów i kaszki, a może wcale ich nie masz? Masz dużo sebum, w normie czy w cale? Sama informacja o kosmetykach dużo nie pomoże ;)
U mnie dużo dało wprowadzenie oleju arganowego do pielęgnacji:
https://cocolita.pl/olej-arganowy

Dodaję kropelkę do kremu na noc i widzę, ze skóra jest bardziej nawilżona oraz miękka.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez majaeliza » 22 gru 2022, o 15:03

Przede wszystkim nawilżenie - od wewnątrz i od zewnątrz! Ja staram się pić jak najwięcej wody i zdrowo odżywiać, a jeśli chodzi o kremy to używam intensywne nawilżającego serum z Bielendy z serii Water Balance i kremu z tej samej serii w formie żelu, jest super <3
majaeliza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 14:43

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Witalka » 5 sty 2023, o 12:36

na stronie pachnacakraina kupuje balsam kokosowy pahwash z mango jest najlepszy do nawilzenia kazdej skory :)
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez Laraka » 11 sty 2023, o 10:50

Na suchą skórę trzeba używać dobrej jakości kosmetyków. Ja korzystam teraz z kosmetyków Bielenda Professional i bardzo je sobie chwalę. Kosmetyki te sa dostępne w sklepie online https://onlyprof.pl/. Jest ich bardzo duży wybór - sa i kosmetyki do codziennej pielęgnacji, jak również kosmetyki do stosowania po różnego typu zabiegach (np.depigmentacyjnych, anti-aging, peelingach chemicznych, zabiegach złuszczający i wielu innych). Wszystkie wysokiej jakości o świetnym składzie i super działaniu.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez granika » 11 sty 2023, o 15:32

Tak naprawdę to na wszystko są odpowiednie sposoby, trzeba tylko wiedzieć jak to robić. Ale z wiekiem oprócz pielęgnacji można pomyśleć także o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W Łodzi jest bardzo dobra klinika https://novoderm.pl/ do której warto się udać ze względu na opinie jak i ofertę.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: Jak radzicie sobie z pielęgnacją cery suchej

Postprzez zosiasamosia » 12 sty 2023, o 12:07

Ja używam serum i na to daje krem, a później ewentualnie makijaż, zależy od dnia. Aktualnie używam kosmetyków z Bielendy z linii Coconut Milk. Na mnie działają bardzo dobrze i bardzo lubię ich zapach, maja tez dobry skład.
zosiasamosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 gru 2022, o 16:28
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron