Kuchnia z jadalnią?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez sonko19 » 5 mar 2018, o 11:39

Otwarte kuchnie wyglądają świetnie :) Ja jednak się dobrze się czuje z oddzieloną kuchnią :)

sonko19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 11:37

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez potworix » 10 kwi 2018, o 16:37

Mnie się marzy kuchnia z jadalnią - trpochę ukrytą we wnęce. To jest wygodne, bo od razu czuć zapach potraw i goście mogą nabrać apetytu :D Dla mnie to jest włąśnie zaleta, nie wada. Jeśli ktoś ma wystarczająco duzy dom to jak najbardziej!!
potworix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 15:42

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:45

Ja nie mam jadalni. Zawsze jemy w kuchni chociaż jest mała. I jest fajnie :)

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Vaxin » 23 kwi 2018, o 18:36

A gdzie polecacie kupić komplet garnków? Czy sądzicie, że takie propozycje będą warte rozważenia https://naczynia.olkusz.pl/komplety-garnkow-emaliowane ?

I like you.
Vaxin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 20:10

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez lacek » 29 maja 2019, o 17:18

Mnie nie pasuje takie rozwiązanie. W kuchni przy większej imprezie zawsze dużo się dzieje i nie wyobrażam sobie, by goście musieli patrzeć na ten nieporządek.
lacek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 maja 2019, o 16:57

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Boglarka » 5 gru 2019, o 12:04

Ja mam dość małe mieszkanie z kuchnią połączoną z salonem. Na początku myślałam, że to słabe rozwiązanie, ale teraz nie wyobrażam sobie innego wyjścia! Gdybym miała sobie teraz planować mieszkanie i je stawiać na nowo, to nie zrezygnowałabym z tej opcji. Jest wygodnie, mam więcej miejsca i gdy przychodzą do mnie goście, to często wspólnie coś razem gotujemy. No i w całym mieszkaniu pięknie pachnie!
Avatar użytkownika
Boglarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 08:54

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez wenus28 » 6 gru 2019, o 16:31

Pewnie, że to świetne rozwiązanie. Ja mam dom i od początku wiedzieliśmy, że połączymy te dwa pomieszczenia w jedno duże. Teraz będzie trochę modyfikacji w części jadalnianej, bo zmieniamy stół na nowy rozkładany od king home, który tak się nam spodobała na superwnetrze.pl.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez sabina.konopelski » 15 gru 2021, o 18:06

Jadalnia jest bardzo przytulnym pomieszczeniem, w którym spędzamy czas nie tylko z najbliższą rodziną, ale też dalszą lub przyjaciółmi. To miejsce spotkań codziennych i świątecznych, dlatego musi zostać odpowiednio urządzone.

Avatar użytkownika
sabina.konopelski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2021, o 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez ellena » 21 gru 2021, o 21:35

Można jak najbardziej, albo urządzić jadalnię razem z kuchnią, dodatkowo można kupić fajną komodę, która będzie pasować do kuchni i do jadalni https://zfabryki.pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html Będziemy mogli w niej schować wszelkie sztućce ,obrusy, serwetki itp.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez dominika10 » 28 gru 2021, o 16:12

Mi projekt kuchni z jadalnią wykonywała pracownia architektoniczna Architetto z Warszawy i byłam niesamowicie zadowolona z końcowego rezultatu.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez Aza » 15 sty 2022, o 22:15

Urządzając otwartą kuchnię na jadalnie pamiętaj o wybraniu dobrego okapu, który zniweluje wszelkie zapachy z gotowania. U mnie świetnie się sprawdza okap Slogaz SH 3R, który włącza się automatycznie po wykryciu gotowania. Jest to bardzo przydatna funkcjonalność w mym dom gdyż zarówno gotujący mój nastoletni syn jak i mąż nie zawsze o tym pamiętali. Dodatkowo okap jest dopracowany w każdym calu więc znakomicie wygląda i świetnie się rezentuje w nowoczesnych wnętrzach.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez shand » 4 kwi 2022, o 12:58

Od wielu sezonów nieustającą popularnością cieszy się aranżacja klasyczna w kuchni. Z założenia pomieszczenie wykończone w tej stylistyce musi być ciepłe i przytulne. Aranżacja ta stanowi przeciwieństwo minimalistycznej, często chłodnej i surowej, nowoczesności.

Avatar użytkownika
shand
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2022, o 12:57
Lokalizacja: Poznań

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez dominika10 » 29 kwi 2022, o 18:45

To dobry pomysł, ja właśnie zamawiałam projekt kuchni z jadalnią od pracowni architektonicznej Architetto z Warszawy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zrobili to sprawnie, profesjonalnie i z klasą.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez daniel.amani » 15 gru 2022, o 15:51

Jakich sztućców używacie? Czy przykładacie do tego większą wagę? Powstały w XIX wieku proces platerowania polega na nakładaniu na metal warstwy srebra lub innego szlachetnego materiału. Istnieją różne metody platerowania – walcowanie na zimno, przeciąganie na gorąco, jednak niezależnie od wyboru techniki uzyskujemy wspaniałe efekty – błyszczącą, srebrną powierzchnię na podkładzie z miedzi lub mosiądzu.

Avatar użytkownika
daniel.amani
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2022, o 15:48
Lokalizacja: Myślenice

Re: Kuchnia z jadalnią?

Postprzez OlaMola » 3 sty 2023, o 10:50

Jeśli jesteśmy zainteresowani tym, aby funkcjonalnie urządzić wnętrza, polecam korzystać z internetu, z profesjonanych miejsc. Zerknijcie sobie na https://domzcegly.pl/.
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]