Korzystacie ze zmywarek?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Trotka » 2 gru 2021, o 18:05

Moja siostra ostatnio też kupiła zmywarkę od electroluxa ale tą maxiflex ale w wersji slim bo ma niewielką kuchnię, jest bardzo z niej zadowolona, jest pojemna, ładnie domywa, ma też sporą szufladę na sztućce.
Trotka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 19:56

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Rudaxoxo » 7 gru 2021, o 11:56

oj taaaak
Rudaxoxo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 gru 2021, o 11:43

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez kika29 » 25 lut 2022, o 22:30

Ja sobie zafundowałam nową zmywarkę ComfortLift, duże ułatwienie jak w domu jest taki sprzęt, a podnoszony dolny kosz jest dużym ułatwieniem i załadowaniu i rozładowaniu zmywarki.
kika29
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 20 lut 2022, o 18:27

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez mączka » 26 mar 2022, o 22:24

A czy w tej zmywarce Electroluxa ten kosz bez problemu podnosi się nawet kiedy zmywarka jest załadowana?
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Marynkalanka » 30 kwi 2022, o 19:17

Zmywarka to obowiązkowy sprzęt w domu szczególnie przy dzieciach, kiedy tych naczyń jest więcej, wybrałam electroluxa, mogę w niej myć delikatne szkło, naczynia plastikowe, wszystko idealnie domyte i suche. Mam model maxiflex z trzecim dodatkowym koszem.
Marynkalanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 kwi 2022, o 19:14

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez rogahn.aglae » 21 gru 2022, o 19:11

Duża zmywarka sprawdzi się z kolei w większych rodzinach. Trzeba jednak mieć na uwadze, że podczas gdy ten cud techniki będzie mył większość naszych naczyń, powinniśmy mieć w szufladach i szafkach ich zapas na wypadek posiłku trwającego w czasie cyklu mycia. Jest to więc rozwiązanie dobre do większych kuchni z pojemną zabudową.

Avatar użytkownika
rogahn.aglae
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 gru 2022, o 19:10
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]