Moc odpoczynku w naturze. Dla gości indywidualnych

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Moc odpoczynku w naturze. Dla gości indywidualnych

Postprzez marta_k » 10 maja 2022, o 17:20

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE http://www.tuiteraz.eu

zaprasza 15-19 czerwca 2021 na

Moc odpoczynku w naturze.
Dla gości indywidualnych singli i par.


Zapraszamy na cudowny wyjazd do ośrodka podczas długiego weekendu czerwcowego! To wyjazd specjalnie dla gości indywidualnych, nie biorących udziału w warsztatach! To czas słonecznego wypoczynku w pięknej naturze, spacerów leśnymi drogami, polegiwania w hamakach, korzystania z biblioteki i księgarni, zajadania się pysznym i zdrowym jedzeniem, korzystania z masaży.. Odkrywanie Mocy Kamiennych Kręgów, wąchanie ziół na łąkach, wieczorne siedzenie przy ognisku.. Szlaki rowerowe, medytacyjne i do pieszych wędrówek. Żadnych planów, wyzwań i zajęć, tylko błogi spokój, cisza i Natura. I oczywiście, wspaniali, podobnie myślący i odczuwający ludzie.. Oraz dziesięć przytulnych kotów i dwa psy..


Zapraszamy na czas pełen wypoczynku, przyjemności,
rozpieszczania się i relaksu!

To Czas specjalnie dla Ciebie !
Wzmocnisz i zregenerujesz organizm, wypoczniesz w pięknym przyjaznym miejscu - na słońcu, wśród kwitnących łąk i lasów. Dopieścisz ciało, odprężysz umysł i zrelaksujesz emocje. Wrócisz do wewnętrznej równowagi. Naładujesz się pozytywną energią. Skorzystasz z różnorodnych masaży.


To także możliwość zadbania o siebie, o relacjez najbliższą osobą lub sobą samym. Jest to także okazja, aby oddać się prostym przyjemnościom bycia w przyjaznej grupie podobnie myślących ludzi, cieszyć się Naturą, rozpieszczać masażami, błogim lenistwem, inspirującymi filmami...Moc Natury- Moc Energii
Projektu Moc Natury skłania nas do spotkania się z Naturą i Miejscami Mocy wokół Nas i w nas samych. To wspaniałe miejsce i czas, aby poruszyć ciało, umysł i ducha w Wewnętrznej Podróży.
To projekt obejmujący cztery wielkie Kamienne Kręgi (Wiatru, Ziemi, Ognia i Wody), w których możecie spotkać się z energią Żywiołów, liczne Miejsca Mocy, gdzie poczujecie Moc ziemi i puls lasu. To piękne, wielokilometrowe szlaki spacerowe i medytacyjne, strefy wyciszenia, platformy widokowe.

Medytacje Żywiołów Natury
Matka Natura obdarzyła nas Żywiołami- Ogniem, Wodą, Ziemią, Powietrzem i Eterem. Praca z nimi to podstawowe narzędzie pracy szamańskiej i energetycznej, która pozwala transformować i harmonizować naszą energię. Daje nowe wglądy, leczy i uzdrawia. Moc Natury, Moc Kamiennych Kręgów od tysięcy lat przynosi nam mądrość, a doświadczanie ich to wspaniała podróż w głąb siebie. Medytacje Żywiołów odbywają się na terenie ośrodka w Kamiennych Kręgach Mocy.OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO TU I TERAZ

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie to przepiękne, urokliwe miejsce położone wśród malowniczych warmińsko-mazurskich lasów i jezior, około 25 km od Olsztyna. Ośrodek znajduje się z dala od wszelkich zabudowań na olbrzymiej 10 ha polanie, wśród pagórków porośniętych lasami. Cały teren leśno-łąkowy obejmuje 40 ha zamkniętej, prywatnej przestrzeni i jest znakomitym miejscem do spacerów i wycieczek oraz innych form aktywności
Ośrodek Tu i Teraz to cisza, spokój, natura. 40 ha prywatnych lasów, łąk i jezior, piękne szlaki rowerowe. Kuchnia wegetariańska, bezglutenowa, chleb z pieca, Pijalnia Ziół, domowe jogurty i smoothi, Kamienne Kręgi i Miejsca Mocy.
Dodatkowo zapraszamy na Szlaki Rekreacyjne i rowerowe, które obejmują pobliskie wsie, jeziora (Szałstry, Morąg, Skolity, Leśne) i liczne atrakcje z naszych okolic (Lawendowe Pole, Pracownia Ikon, Koronczarnia, Galeria Sztuki, Teatr Wiejski Węgajty).
Nasz ośrodek to także komfortowe pokoje, świetliste werandy, dostęp do bezprzewodowego internetu, 10 kotów i 2 psy. Dodatkowo w Ośrodku można obejrzeć dwie stałe wystawy: „100 mistyków i nauczycieli duchowych XIX i XX wieku” oraz „100 Mandal”, odnaleźć ciszę w Świątyni Wszystkich Wyznań oraz skorzystać z oferty księgarni proponującej kilkaset tytułów z zakresu duchowości, rozwoju osobistego i psychologii czy wypożyczyć książki z bogatej biblioteki zawierającej ponad 2000 tytułów.
Gwarantujemy Wam spokój, ciszę, intymność, nieskażoną, dziką naturę, komfort pracy oraz domową atmosferę.


TERMIN:
15-19 czerwca 2022

ROZPOCZĘCIE:
15 czerwca o godz.18 (rozpoczynamy kolacją w środę)

ZAKOŃCZENIE:
19 czerwca o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA POBYTU:
wyżywienie 100 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 34 zł do 134 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna http://www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
http://www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt!Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 150 zł prosimy wpłacaćna konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz”z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 15-19.VI.2022”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłatyna koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]