obiad weselny

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: obiad weselny

Postprzez duśka90 » 2 lip 2018, o 12:56

Ja organizowałam właśnie taki obiad dla najbliższych zamiast wesela i nie żałuję! Po ślubie w kościele zaprosiliśmy gości (ok. 30 osób) do restauracji Akademia, gdzie zjedliśmy pyszny obiad i spędziliśmy kilka godzin. Było fantastycznie, jedzenie i wino przepyszne, a atmosfera cudowna i bardzo romantyczna. Wódki nie było, zamiast tego podaliśmy różne rodzaje win. Bardzo się cieszę, że nie ulegliśmy presji i nie zrobiliśmy wbrew sobie hucznego wesela, bo taki obiad w gronie najbliższych był dokładnie tym, co sobie wymarzyliśmy. Wszyscy byli zachwyceni, nawet rodzice, którzy początkowo trochę nalegali na tradycyjne wesele :)
duśka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 lip 2018, o 12:49

Re: obiad weselny

Postprzez eklerka67 » 12 lip 2018, o 13:03

Jestem za! Po co wydawać kase na huczne wesel, a i tak zawsze się komuś coś nie spodoba..
eklerka67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 12:59

Re: obiad weselny

Postprzez Ania567 » 17 lip 2018, o 08:29

Również zamiast wesela planujemy taki obiadek :)
Jak u nas będzie wyglądał tego jeszcze nie wiem. Stwierdzam, że najważniejsze, to żebyśmy powiedzieli sobie to wymarzone tak, a reszta jakoś sama przyjdzie. Na szczęście z menu nie mamy problemów, bo trafili nam się goście, którzy jadają praktycznie wszystko.

https://ursynow-ame.pl/
Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów
ul. Cynamonowa 2/U6
02-777 Warszawa
NIP: 6341656911
tel. +48 728 829 888
email: kontakt ursynow-ame.pl
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: obiad weselny

Postprzez marija » 29 lip 2018, o 21:58

Koleżanka robiła taki obiad w mojej sali weselnej z przed roku. W hoteliku grandmet. Bardzo fajna i pojemna sala o smacznych posiłkach. Wynajęła salę na obiad, zimną płytę, tort, i dwa ciepłe posiłki ;)
marija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 lip 2018, o 12:51

Re: obiad weselny

Postprzez andrat » 11 kwi 2022, o 12:15

Mnie na przykład strasznie odrzuca na samą myśl o typowym weselu.
My planujemy małe przyjęcie w ogrodzie, w gronie najbliższej rodziny + przyjaciół (to jest opcja, gdy już się wszystko uspokoi z coroną itd.) Cywilny weźmiemy wcześniej, po czym prawdopodobnie zjemy obiad z rodzinką, którą mamy na miejscu i wybędziemy gdzieś na weekend, żeby to uczcić, żadnych szaleństw.

https://hanzapalac.pl/177/b,12/blog/obi ... rganizowac

Od siebie polecam stronę. Opisane jest tutaj, jak zaplanować obiad weselny, czym kierować się przy wyborze menu.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: obiad weselny

Postprzez jagina » 22 kwi 2022, o 10:59

My organizowaliśmy obiad w restauracji Akademia w Warszawie, jest to smaczne i klimatyczne miejsce. Jeśli szukacie lokalu, w którym można zorganizować spotkanie rodzinne, to u nich jest to możliwe.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30

Re: obiad weselny

Postprzez EwaZet » 22 kwi 2022, o 12:10

Ja miałąm wesele na 35 osób i nie żałuję.
EwaZet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 mar 2022, o 13:50

Re: obiad weselny

Postprzez OlszarKa » 12 maja 2022, o 15:55

No i najlepiej. Nie ma nic gorszego niż postaw się, a zastaw się.
OlszarKa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 15:26

Re: obiad weselny

Postprzez dorociazrt » 31 paź 2022, o 13:16

Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby nie postawić na stole wódki...
dorociazrt
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:22

Re: obiad weselny

Postprzez Cesme » 29 gru 2023, o 14:42

My właśnie coś takiego organizujemy.
Będziemy mieć ślub w plenerze, później przenosimy się na salę. Ceremonię mamy o godzinie 14, myślę że max będziemy siedzieć do 21. Będziemy mieć zupę, pierwsze danie, tort, bufet zakąsek(?) i ciepłą kolację. Do tego będziemy mieć słodki stół i stół z lemoniadami. Z alkoholu będziemy mieć wino, whisky, piwo i piwo bezalkoholowe ( warto jest też wziąć pod uwagę drinki z aperolem https://amarone.pl/alkohole/cognac/aperitif-bitter ) . Dekoracje będziemy mieć z sali - w sensie sala ma współpracę z dekoratorką i z nią będziemy ogarniać wystrój. No i będzie nas ok 40 osób
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]