Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez SzaraMysza » 31 sty 2022, o 16:51

Hej. Macie jakieś złote rady? Wiadomo, że na dzień ślubu zamówiłam makijażystkę i fryzjerkę, ale chodzi mi o przygotowania ogólne. Mój ślub już we wrześniu tego roku. Mam malutkie dziecko i nie ukrywam, że ciężko z czasem na ćwiczenia. Nieregularnie, ale ćwiczę. Zainwestowałam też w urządzenie do peelingu kawitacyjnego, a także zaczęłam robić wcierki we włosy. Żeby wzmocnić się od środka, piję herbatki ziołowe takie jak skrzyp, czy te nowe z serii liptona, Beauty itd. Od ciąży piję tez kolagen i teraz właśnie przeszłam na serię Beauty, która zawiera witamine E i krzem. Oczywiście, wiernie piję kolagen collibre, bo według mnie jest najlepszy. Myślę jeszcze o jakichś zabiegach na ciało, żeby "zaatakować" jeszcze od zewnątrz. Co polecacie?
SzaraMysza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 3 sty 2022, o 18:18

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez OlgaOlczyk » 16 maja 2022, o 13:45

Ja sobie zafundowałam makijaż permanentny :) super wyszło bardzo polecam i polecam klinikę Unident z Wrocławia bo nie wszędzie robią tak ładnie jak tam z tego co się orientuję
OlgaOlczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 maja 2022, o 13:35

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez ona_my » 9 mar 2023, o 22:28

Ja dość mocno wkręciłam się w pielęgnację ciała i w ogóle
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez wenek » 26 maja 2023, o 09:52

Ważny jest wybór obrączek i powiem wam, że nie jest to proste, u nas zajęło to sporo czasu. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na obrączki od jubilera https://savicki.pl/ i powiem wam, że było warto.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez Moniqqa » 30 maja 2023, o 09:30

Mała dieta, aby zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów to w moim przypadku była podstawa. :)

Wynajem wspaniaych atrakcji na Twoje wesele https://partyvision.pl/ Fotobudka 360
Moniqqa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 maja 2023, o 09:27

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez MagdaK » 26 cze 2023, o 12:04

Myślę, że dla każdej kobiety ważny jest wygląd. Lubimy dobrze wyglądać :)
Z pewnością tego dnia chcemy błyszczeć i do tego nadaje się idealnie biżuteria, która podkreśli wszystkie nasze atutu.
Przepiękną biżuterię ślubną można zakupić w Briju.
Warto zobaczyć na stronie.
Polecam :)
MagdaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 cze 2023, o 11:43

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez donatka » 27 cze 2023, o 09:54

warto się dużo wcześniej wybrać do kosmetyczki, nie robić zabiegów tuż przed
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Jak przygotowujecie się do ślubu (wygląd)

Postprzez Milena40 » 31 lip 2023, o 15:01

Wybór obrączek nie taki łatwy jak by się wydawało. Warto iść do dobrego jubilera, który zna się na fachu.
Osobiście polecam wyroby marki Briju. Sama tam kupuję i jestem bardzo zadowolona.
Oprócz obrączek posiadają świetną biżuterię ślubna i nie tylko.
Milena40
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 12:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]