Szukam dobrego kremu pod oczy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez jadduus » 3 lip 2020, o 12:40

Szukam dobrego kremu pod oczy, a jednocześnie nie chce wydawać na niego majątku. Jak macie coś sprawdzonego co możecie polecić to chętnie skorzystam z podpowiedzi. Próbowałam już wielu kremów i jakoś nie bardzo jestem w stanie cos dla siebie odpowiedniego wybrać więc szukam inspiracji.
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Dorotka-a » 5 lip 2020, o 19:46

A może nasz polski Biały Jeleń? Mają taki koncentrat pod oczy o fajnym, bogatym składzie. Nawilża, lekko napina i rozjaśnia ;) Stosuję już pół roku i jestem zadowolona, bo widać, że działa! No i ma fajne, praktyczne opakowanie ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez mrsnudelips » 9 lip 2020, o 20:37

hejka :) A może macie jakiś godny polecenia krem pod oczy, który świetnie sprawdzi się na cienie pod oczami ? Niestety mam z nimi problem i nie mogę znaleźć takiej perełki, która się u mnie sprawdzi.. :(
Avatar użytkownika
mrsnudelips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lip 2020, o 16:26

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez staneverglow » 10 lip 2020, o 20:34

Cześć, ja mogę ci polecić krem roll-on od Herbal Care. Jest bardzo tani, a działa bardzo dobrze ;-)
staneverglow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 lip 2020, o 20:27

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Moskala » 13 lip 2020, o 14:40

Potwierdzam, że w sklepie e-naturalne.pl jest bardzo dużo różnych dobrych jakościowo kosmetyków, na które można się zdecydować, krem pod oczy Multi Repair również używam i faktycznie w porównaniu z innymi markami na rynku to można tutaj liczyć na dobrą cenę i przy tym zachowaną super jakość.
Moskala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 14:39

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez kaszmirka » 12 wrz 2020, o 22:14

Super krem pod oczy kupiłam sobie z Bielendy ten z wegańskiej linii Vegan Muesli z owsem, pszenica, d-panthenolem , nawilżająco kojący. Dla mnie idealny . Do tego polski krem i nie drogi
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez deborah » 2 mar 2021, o 09:54

Polecam zerknąć na asortyment internetowej drogerii https://abckosmetyczne.pl/. Kupuję u nich markowe produkty do skóry twarzy, ciała, włosów oraz paznokci w znacznie niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Warto stosować kosmetyki dobrej jakości oparte na naturalnym składzie. Przesyłka zawsze dociera na czas i jest właściwie zabezpieczona.
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez majkusia » 19 maja 2022, o 00:15

z colistara jest fajny żel pod oczy, kosztyje cos kolo 150 zl ale warto! i dobrze go szukac na promocji :D ja wtedy zawsze biore dwa
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Witalka » 21 maja 2022, o 21:30

o matko 150 zl za maly krem pod oko? napewno sa tansze zamienniki
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez majkusia » 22 maja 2022, o 15:23

no jasne ze są ale nie dzialaja :D ja sie zawsze bardzo bronie przed takimi drogimi bo sie boje ze wydam kasy duzo a nie zadzialaja.. niestety wpedzilam sie sama w róg bo nakupilam kilka tanich ktore nie dzialaly a wystarczylo kupic jeden pozadny i wyszloby mnie taniej :) ja polecam go z czystym sumieniem Collistar Lift HD Ultra-Lifting Eye And Lip Contour Cream (195 zl) teraz na notino za 144
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Szukam dobrego kremu pod oczy

Postprzez Witalka » 24 maja 2022, o 21:46

no po takiej recenzji i z taka promocja to zal nie kupic :D
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]