Regeneracja

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Regeneracja

Postprzez Marysiaa » 25 kwi 2022, o 23:07

Dużo mówi się o dbaniu o siebie by być zdrowym. Niestety w pędzie codziennego dnia zapominamy o sobie i chwili na oddech. W jaki sposób to nadrabiacie i się regenerujecie by mieć siłę na kolejne dni, miesiące intensywnego życia?
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Regeneracja

Postprzez Aza » 29 kwi 2022, o 22:21

Staram się dbać o regenerację swego organizmu regularnie. Pomagają mi w tym zabiegi, które polecił mi mój trener czyli tlenoterapia jak i krioterapia. Po nich człowiek czuje się jak nowo narodzony i ma mnóstwo energii.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Regeneracja

Postprzez Mark » 2 maja 2022, o 20:50

Aza napisał(a):Staram się dbać o regenerację swego organizmu regularnie. Pomagają mi w tym zabiegi, które polecił mi mój trener czyli tlenoterapia jak i krioterapia. Po nich człowiek czuje się jak nowo narodzony i ma mnóstwo energii.


Tlenoterapia, krioterapia jako regeneracja? Zawsze miałem wrażenie, ze to zabiegi dla ludzi chorych , a nie dla dbających o swą kondycję.
Mark
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 maja 2022, o 20:45

Re: Regeneracja

Postprzez greenDiet » 5 maja 2022, o 12:35

To jeszcze zależy jaka regeneracja. Czasem organizm jest wykończony stresem albo może wracać do równowagi po jakimś schorzeniu/dolegliwości. Myślę, że dobrze wtedy wesprzeć się jakimś dobrym suplementem diety. Stosuję teraz prewencyjnie kompleks f-multi minerals, w którym jest 11 różnych składników mineralnych. Warto też sięgać po witaminy, enzymy trawienne albo preparaty ziołowe :)
greenDiet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 lut 2021, o 13:00

Re: Regeneracja

Postprzez Aza » 8 maja 2022, o 09:42

Mark napisał(a):
Aza napisał(a):Staram się dbać o regenerację swego organizmu regularnie. Pomagają mi w tym zabiegi, które polecił mi mój trener czyli tlenoterapia jak i krioterapia. Po nich człowiek czuje się jak nowo narodzony i ma mnóstwo energii.


Tlenoterapia, krioterapia jako regeneracja? Zawsze miałem wrażenie, ze to zabiegi dla ludzi chorych , a nie dla dbających o swą kondycję.


Też tak kiedyś myślałam aż mój trener poradził mi bym poszła na kilka sesji w chwili gdy non stop odwoływałam treningi bo byłam przeziębiona. W Si Strefa Regeneracji dowiedziałam się, że krioterapia to moc dobrych zalet dla mego organizmu. Korzystam regularnie i widzę poprawę nie tylko w mniejszych ilości myc zachorowań lecz również w wzmocnieniu mięśni i stawów a nawet w niwelacji bólu gdy zbyt mocno zaszaleję na treningu.
Aza
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 19:16

Re: Regeneracja

Postprzez Marysiaa » 22 maja 2022, o 20:21

Aza jestem pod wrażenie tego co napisałaś i postanowiłam również skorzystać z dobrodziejstwa tych zabiegów oczywiście jeżeli nie mam jakichkolwiek przeciwwskazań do nich. Już umówiłam się na wizytę w Si Strefa Regeneracji, który jest właśnie poprzedzony konsultacją u specjalisty.
Marysiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 11:44

Re: Regeneracja

Postprzez fori » 17 lip 2022, o 18:28

Dla mnie istotne jest to, by każdego dnia znaleźć co najmniej godzinę na odpoczynek. Ale taki jakościowy, kiedy nic mi nie przeszkadza, siedzę w ciszy sama ze sobą. Odkąd to praktykuję, lepiej śpię i łatwiej znoszę trudy życia codziennego.
fori
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 cze 2018, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]