Tabletki powiększające do biustu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Tabletki powiększające do biustu

Postprzez andrat » 16 lut 2022, o 10:09

hejo. Zastanawiam się nad wyprobowaniem tabletek powiększających do biustu. Może którąś z Was brała? Biorę pod uwagę perfect bust.
Szukam opinii na temat tych tabletek, ale piszcie rowneiż na temat innych.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez Cesme » 16 lut 2022, o 12:39

Brałam i pomogły. A próbowałam wcześniej naprawdę dużo masaży, kremów oraz innych maści. A pomogły właśnie tabletki przed którymi uciekałam dłuższy czas bo nie potrafiłam uwierzyć wcześniej w działanie tego typu specyfików ;) Nie licz na to,ze od razu zrobi Ci się biust F i ze coś takiego powiększy Ci piersi tak jak silikon ale tabletki ładnie ujędrniają i można ten rozmiar powiększyć
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez andrat » 17 lut 2022, o 11:02

No wlaśnie licze na to bo nic nie pomogło ,Ani hormony ( brałam tabletki anty) ani kremy do biustu :( Nawet ten drogi esotiq jaki reklamuje krupa.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez Cesme » 17 lut 2022, o 12:54

Miałam ten krem jak i wiele innych i raczej powiększenia również nie widziałam niektóre tylko ładnie pachniały. Jeśli jednak zdecydujesz się na kupno tabletek perfect bust to najlepiej jakbyś kupiła sobie je w zestawie. I tak musisz je brać przez minimum 3 miesiące abyś zobaczyła działanie, a do 3 opakowań czasami dorzucają ich krem do biust a jest to do tej pory najlepszy krem do biustu jaki miałam okazję stosować:
pięknie pachnie
fajnie nawilża
i zwiększa działanie tabletek
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez monicabe » 17 lut 2022, o 13:31

Kochana kupuj śmiało Perfect bust mają naprawdę dobry skład i mi pomogły :) Nie polecam za to push up, brałam te tabletki i nie czułam działania powiększającego za to działanie negatywne w postaci wrażliwości piersi, nie było to zdecydowanie przyjemne....
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez andrat » 17 lut 2022, o 14:37

A perfect bust nie powoduje nadwrazliwości?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez monicabe » 17 lut 2022, o 14:52

Niewielkie, chociaż nie jestem na 100% pewna czy przypadkiem nie było to spowodowane cyklem i dniem cyklu a nie tabletkami. Bo czasami sama z siebie odczuwałam bolesność piersi,głownie przed okresem albo w połowie cyklu. I w trakcie brania tabletek również czułam. Nie była to jednak taka tkliwość jak w przypadku push up. No i tabletki miały działanie, a push up żadnego... Cena podobna tak wiec lepiej jest zainwestowac właśnie w perfect bust ( żałuję,że wcześniej przed kupnem nie poczytałam sobie opinii, a perfect bust maja o wiele więcej pozytywnych opinii niż push up).
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez malinowatrufla » 19 maja 2022, o 21:11

Tabletki??? A to jest cos takiego?? Ja to sie rozgladam za jakims ujedrniajacym kremem czy cos, bo po ciazy mam troche obwisłe...
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez szpilka » 23 maja 2022, o 12:04

O tabletkach nie slyszalam, ale balsamy ujedrniajace są :) po porodzie stosowałam jakis czas bo mi strasznie piersi opadły...
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez malinowatrufla » 24 maja 2022, o 15:41

A jaki ten balsam stosowalas, jesli to nie tajemnica?:D moze sobie kupie :D
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Tabletki powiększające do biustu

Postprzez szpilka » 25 maja 2022, o 20:59

Na notino jest fajny balsam ujedrniajacy do biustu, z bielendy :)ja tego uzywalam, cena przystepna a naprawde fajne rezultaty dawał :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06