Tabletki na libido

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Tabletki na libido

Postprzez linta » 4 kwi 2022, o 08:25

Próbowalyscie? Jakie polecacie? Są efekty?
linta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 07:58

Re: Tabletki na libido

Postprzez Allie » 4 kwi 2022, o 09:49

Kochana zacznijmy tutaj od małego sprostowania. Nie ma czegos takiego jak potencja u kobiet. Potencja jest u mężczyzn. Biorą oni tabletki na potencję jak im sie chce seksu ale nie mogą bo penis nie staje. U kobiet taki problem nie wystepuje bo kobieta w sumie może zawsze. Problem pojawia się jak traci ochotę na seksu i nie ma ochoty uprawiać seksu z powodów psychicznych. Na początku warto jest na pewno wykluczyć problemy hormonalne, zrobić sobie podstawowe badania. Jak również zobaczyć czy przypadkiem nie jest to wina tabletek anty bo czasami wystarczy po prostu zmienić tabletki anty jakie się aktualne przyjmuje na nowe. Co do tabletek na ochotę to często pomagają środki które maja w sobie ginko biloba i L argininę. Możesz wypróbować na przykląd libigo therapy.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Tabletki na libido

Postprzez linta » 4 kwi 2022, o 10:10

No własnie zastanawiałam sie nad stimea bo widzialam reklamę w tv i biorę pod uwagę ten środek.
linta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 07:58

Re: Tabletki na libido

Postprzez Allie » 4 kwi 2022, o 13:52

Brałam przez jakis czas stimeę, potem jednak przerzuciłam się na libido therapy i jak dla mnie libido therapy mają lepsze działanie. Sa trochę gorzej dostępne bo do zamówienia przez internet, ale warto.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Tabletki na libido

Postprzez rogatka » 4 kwi 2022, o 19:52

Jak macie problem z wizyta u lekarze bo np. się wstydzicie, to recepte na leki wypisze lekarz zdalnie np. https://lekarzonline.eu/
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Tabletki na libido

Postprzez linta » 5 kwi 2022, o 11:13

Przez jaki czas brałaś? Kurczę, boję się ze na mnie nie podziała :( Ogólnie badałam sobie hormony i wszystko jest ok.
linta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 07:58

Re: Tabletki na libido

Postprzez Allie » 5 kwi 2022, o 11:58

Brałam przez 2-3 miesiace, było to rok temu tak wiec już dobrze nie pamiętam. Wiesz, nie zagwaratuję Ci że na Ciebie podziała. Chociaż skoro hormony masz ok to powinno. Na każda kobietę tabletki działają inaczej. Sama jednak pierwsze efekty zaczęłam odczuwać juz po kilku tabletkach i z każdą kolejną było lepiej.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Tabletki na libido

Postprzez puderniczka » 25 kwi 2022, o 23:59

a dlaczego masz problem z libido? ja bym od tego zaczęła. Bo najlepiej pozbyć się przyczyny a nie leczyć efekty. Może źle dobrana antykoncepcja? Wiem, że niektóre tabletki odbierają ochotę na seks. Sama tak miałam i z tego powodu między innymi zmieniałam tabletki. Mam teraz drovelis i na nich serio jest dobrze, praktycznie cały cykl nie unikam zbliżeń.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Tabletki na libido

Postprzez malinowatrufla » 20 maja 2022, o 20:30

A zamiast tabletek? Moze da sie w jakis inny sposob podkrecic libido?
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Tabletki na libido

Postprzez szpilka » 24 maja 2022, o 16:05

Warto probowac :d mezowi libido skoczylo jak sie zaczelam bawic w przebieranki :P zamowilam kilka strojow na superlove i od razu sie sytuacja diametralnie zmienila ;)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Tabletki na libido

Postprzez malinowatrufla » 25 maja 2022, o 11:33

No wlasnie musze tez cos pokombinowac :) fajnie zaopatrzony ten sklep, ze tez ja wczesniej na niego nie trafilam to az dziwne :D
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Tabletki na libido

Postprzez gooder29 » 9 gru 2022, o 14:15

dobre są tabletki Feminam Libido ze specjalnymi ziołami z Ameryki Południowej. Na moją żonę podziałały ekspresowo już pierwszej nocy
gooder29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 gru 2022, o 14:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]