Kręgosłup

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Kręgosłup

Postprzez klaudiakkk22 » 30 maja 2022, o 12:43

Hej, szukam specjalisty, który pozbędzie się moich uciążliwych bólów kręgosłupa, z którymi żaden lekarz nie potrafi sobie poradzić. Ostatnio od koleżanki dowiedziałam się, że przyjmuje ktoś taki jak Pomorski Rehabilitant Marcin Rosadziński, który ma opracował schemat leczenia i jest genialny. Podobno naprawdę działa. Co myślicie?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Kręgosłup

Postprzez karo.linka3 » 30 maja 2022, o 13:54

Z kręgosłupem nie ma żartów. Na twoim miejscu od razu udałabym się do dobrego rehabilitanta. W Warszawie najlepszych rehabilitantów i szybkie terminy mają w enel-sport. Chodziłam tam po kontuzji na rowerze i jestem bardzo zadowolona. Mają pakiet na ból kręgosłupa brzmi jak dla Ciebie stworzony ;)
karo.linka3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 lut 2021, o 13:24

Re: Kręgosłup

Postprzez Jarosia » 13 gru 2022, o 15:29

W Warszawie jest naprawdę pełno dobrych fizjoterapeutów do większości z nich jednak kolejki są astronomiczne. Ale to norma... im bardziej boli tym dłuższa kolejka. Mi jednak z moimi plecami udało sie tego uniknąć bo mgr Karol Filip do którego się zapisałam świetnie dysponuje swoim grafikiem i nigdy nie trzeba do niego długo czekać :D
Jarosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2022, o 08:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]