On jest w końcu zainteresowany czy nie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

On jest w końcu zainteresowany czy nie?

Postprzez sophiavivre » 1 cze 2022, o 15:55

Postaram się jak najkrócej opisać sytuację bez zbędnych szczegółów i informacji, które nie mają znaczenia. Otóż, kilka m-cy temu w pracy poznałam jednego faceta. Od razu było czuć, że jest między nami chemia mimo różnicy wieku. Dużo flirtowaliśmy itd Pech chciał, że nie udało nam się nigdy spotkać sam na sam przed moim wylotem do PL. Zapraszał mnie na Walentynki do siebie, ale nie dałam rady wtedy czasowo, potem byłam na początku maja zaledwie na kilka dni w jego kraju (6000km stąd na stałe, ale jest Polakiem) i byliśmy "umówieni", że dam mu znać jak przylecę, ale czas nie pozwolił...

I teraz do rzeczy: napisałam do niego przedwczoraj co słychać i że przepraszam, że nie dałam znać, ale czasowo się nie wyrobiłam i czy chciałby zaplanować może jakieś inne spotkanie? Rozmowa fajnie się toczyła, odpisał, że da mi znać pod koniec lipca jak będzie w PL. Odpisałam żartobliwie, że "oby nie tak, jak ja jemu :D", na co dostałam odpowiedź z jego strony, że "Pewnie spotkałam się z jakimś Emirati boyfriend i dlatego tydzień mi tak szybko zleciał", to mu znowu pół żartem-pół serio napisałam, że "on jest jedynym "Emirati boyfriend", z którym mogłabym się spotkać" ; potem jeszcze rozmowa fajnie się toczyła i na jego ostatnią wiadomość już mu nie odpisałam, bo byłam strasznie zmęczona po podróży i zasnęłam. Odpisałam mu rano, ale on wiadomość wyświetlił i nie odpisał. Potem dopisałam mu jeszcze pytanie, na jak długo wpada do Polski? Ale do dzisiaj nawet nie wyświetlił... jestem na 90% pewna, że robi to "z premedytacją", a nie z powodu braku czasu czy coś, ale... po prostu nie rozumiem o co chodzi i nie rozumiem jego intencji. Jest w końcu zainteresowany, czy nie jest?

Co byście dalej uczyniły na moim miejscu?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]