Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez Justyna4 » 6 paź 2010, o 01:54

Witam :)
Chciała bym się zapytać czy są jeszcze modne ubrania w paski szerokie i wąskie? Bo bardzo lubię ten styl :) ale nie wiem czy czasem nie jestem do tyłu z modą:) proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :)
Justyna4

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez fiksi » 9 paź 2010, o 18:29

to byl hit wakacji, teraz w sklepach kroluja beze, ale paski w stylu marynarskim mozna ciagle nosci, to jest klasyka, ktora przyda ci sie tez w naspetnych sezonach:)
ja mam taka marynarke, ktora kupilam na wakacjach i ciagle ja nosze:
http://kissarabbit.pl/produkt,marynarki,Pani%20Marynarz
mozesz spokojnie nosic takie wzory:)
fiksi

Postprzez ence » 10 paź 2010, o 22:41

takie ciuchy można nosić cały rok :) Bez obaw nie wyjdą szybko z mody :)

Ostatnio edytowano 11 paź 2010, o 17:43 przez ence, łącznie edytowano 1 raz
ence

Postprzez Justyna4 » 11 paź 2010, o 17:17

Dziękuję napewno odwiedze te stronkę:) ja noszę sweterki w paski i kolorowe koszulki w paski:)
Justyna4

Postprzez ence » 12 paź 2010, o 21:18

Ja zawsze, żeby wiedzieć co jest modne oglądam przykładowe katalogi z modą. Od razu rzucają się w oczy trendy :)
ence

Postprzez fiksi » 12 paź 2010, o 22:00

no to co ci przeslalam to taki marynarko-sweterek;)
a wiec jestes na pewno na czasie ze swoimi rzeczami, anajwazniejsze, zeby to nam sie podobaly:>
fiksi

Postprzez ence » 13 paź 2010, o 16:27

Ja lubię być ubrana modnie i nie wielkim kosztem :) bo zmieniać garderobę co sezon to duży wydatek :) Ale styl marynarski mam przeczucie, że z na zostanie na dłużej :D
ence

Postprzez fiksi » 13 paź 2010, o 21:06

dokladnie, tak jak pisalam to jest klasyka, a w takie rzecyz mozna nawet troche wiecej zainwestowac jesli maja nam dlugo sluzyc;)
fiksi

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 14:39

ubrania w paski faktycznie są wiecznie modne, także warto w nie zainwestować...przy mojej figurze pionowe paski to świetne rozwiązanie, także ta wieczna moda na styl marynarski jak najbardziej mi odpowiada ;)
aura

Postprzez syka » 18 paź 2010, o 15:32

Trendy z lata przechodzą na ten sezon, więc myślę, że marynarski styl też jak najbardziej:)
syka

Postprzez fiksi » 20 paź 2010, o 21:14

no i cale szczescie, ze ciagle sa na czasie bo troche ich mam:)
fiksi

Postprzez ence » 21 paź 2010, o 09:36

ja właśnie nie mam ich tak dużo ;/ ale poszperam w Internecie i coś zamówię :)
ence

Postprzez ninka_niebieska » 21 paź 2010, o 15:58

Paski były, są i zawsze będą modne.. Pamiętaj, ze moda się przeplata.. z roku na rok jest coś nowego, ale to co było kiedyś zawsze powróci :) Dodatkowo weź pod uwagę, że poziome paski pogrubiają, natomiast poziome wydłużają... czyli fajnie, jeśli niska osoba nosi paski pionowe, ponieważ optycznie wydaje się być wyższą :)
ninka_niebieska

Postprzez Justyna4 » 26 paź 2010, o 00:57

Ja mam 163cm wzrostu tylko :) to noszę ubrania w wąskie i szerokie paski:) ale częściej w wąskie :)
Justyna4

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 13:01

nie sądzę, żeby modzie trendy z jednego sezonu przechodziły na drugi...
to nie miałoby sensu :)
ale paski są na tyle uniwersalnym deseniem, że sprawdzą się zawsze, kwestia tylko kolorystyki :)
marzo666

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 16:20

No właśnie zauważyłam, że w sklepach coraz więcej jest ubrań w paski. I właśnie większość mi się podoba. Do tej pory nie miałam ich za wiele, ale wydaje mi się, że po tym sezonie to się diametralnie zmieni ;)
dione

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 18:59

Ja uwielbiam paski i zwiewne materiały. W nich czuje się mega młodo i tak nawet trochę romantycznie ;) a moda na paski chyba nie przemija, a jeśli nawet co co z tego. Najważniejsze aby się dobrze czuć:)
mikiqu

Postprzez mikiqu » 7 lip 2011, o 21:34

PAski zawsze pozostają w modzie! :D do tego naprawdę odmładzają. Paski i grochy to najlepsze rzeczy jakie zrodziła moda ;)
mikiqu

Postprzez malabula » 11 lip 2011, o 08:39

Pasy królują u mężczyzn głównie ale i u kobiet nie są wcale na szarym końcu xD
malabula

Postprzez anioł12345 » 2 lis 2011, o 14:45

oczywiście że są modne
anioł12345
Miła Kobietka

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 3 gru 2011, o 12:33

Ubrania w paski były modne jakiś czas temu,ale myślę ze od tamtej pory niewiele się zmieniło i można je śmiało zakładać.

www.sklep.sambora.pl - zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu. Dla forumowiczów ciekawe niespodzianki.
Sklep.Sambora_pl
Miła Kobietka

Postprzez marta » 13 cze 2022, o 13:19

Od pierwszego wpisu minęlo już 12 lat a paski nadal są modne. W wielu sklepach znajdziecie rożne ubrania w paski w różnych kombinacjach. Ale gdybym miała wybierać to zdecydowałabym się na bluzę ze sklepu Cross Jeans. Granatowa, zapinana i z kapturem. Dół bluzy jak i mankiety zakończone są granatowym sciągaczem. Oczywiści jest w paski. Poziome, cienkie , przechodzące przez całą powierzchnie. Dodatkowo ma dwie pojemne kieszenie. To byłby dobry wybór.
marta
Miła Kobietka

Postprzez mamamia » 20 cze 2022, o 11:13

Tak, trend na paski jest nadal bardzo popularny. Moim zdaniem dobrze wygląda z dżinsami, spódnicami i szortami, ale najlepiej komponuje się z czarnymi lub ciemnymi kolorami ubrań. Bardzo ładnie wyglądają też pastelowe kolory.

Cukrzyca to choroba spowodowana nieodpowiednią produkcją insuliny przez trzustkę. Brak insuliny prowadzi do wysokiego poziomu cukru we krwi. Sprawdź diabetyk24.pl.
mamamia
Jestem tu nowa :)

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]