Zerowe libido

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Zerowe libido

Postprzez actress » 10 lut 2022, o 10:02

dziewczeta,
od jakiego czasu moje libido jest na poziomie 0...przypuszczam, ze jest to wina brania tabletek anty od kilku lat...bardzo mi to przezkadza bo wydaje mi sie ze jakas dziwna jestem...jeszcze 2 lata temu moglam sie pukac :) kilka razy dziennie a teraz nic... :( czy któras z was miala podobnie? czy zmiana tabl pomoze?
z gory dziekuj za odp
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Zerowe libido

Postprzez andrat » 10 lut 2022, o 10:22

warto sprobowac czegos nowego, a jesli nadal libido bedzie niskie to moze libido therapy?
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zerowe libido

Postprzez actress » 10 lut 2022, o 12:02

no wlasnie zastanawiałam się nad wspomaganiem się takimi tabletkami ale zastanawiam sie czy to jest normalne ze tabl anty dzialaja tak ze sie nie chce...kurde dla mnie S moglby nie istniec wrrrr...
dodam, ze biore mercilon
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Zerowe libido

Postprzez andrat » 10 lut 2022, o 12:10

spadek libido jest jednym ze skutkow ubocznych brania tabl. anty. tylko jakos to dziwne ze dopiero po paru latach Cie dopadlo :?: Moze raczej znudzilas sie partnerem???? Tak czy inaczej sama brałam libido therapy prawie 4 miesiące i mi bardzo pomogło chociaż wcześniej w to za bardzo nie wierzyłam.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zerowe libido

Postprzez actress » 10 lut 2022, o 12:26

myslalam o tym ale wlasnie to nie tak...
dla mnie sex moglby nie istniec...zaden facet (ani kobieta :) ) mnie nie pociąga...
najgorzej jest zaczac...bo jak sie rozkrece to jest super...tylko ten poczatek... wrrr...

jak rok temu zrobilam przerwe (4 miesiace) od tabl...to po dwoch miesiacach sie tak rozkrecilam, ze moglam sie pykac miminum raz dziennie :) :)...wiem,wiem ze zaraz ktos napisze """"to odstaw tabl"""" ale ja nie chce... szukam tylko info czy jakies inne tabl moga sprawic, ze bede czula sie prawie tak jakbym ich nie brala?? Czy ogólnie te libido therapy na libido mozna brać razem z tabletkami? Czy to się ze soba nie gryzie?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Zerowe libido

Postprzez andrat » 10 lut 2022, o 14:10

Nie gryzie się, jednak moim zdaniem dla pewności powinnaś zmienić tabletki antykoncepcyjne na inne bo może to po prostu wina niedopasowanych hormonów (chocaiż i tak dziwne jest dla mnie, ze Cię tak wzięło dopiero po kilku latach).
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Zerowe libido

Postprzez szpilka » 21 cze 2022, o 15:55

Mi tez libido spadło do zera, w ogole w naszej sypialni wieje nudą juz od jakiegos czasu, ciagle tylko praca, stres, obowiazki.. zastanawiam sie jak temu zaradzic..
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Zerowe libido

Postprzez malinowatrufla » 23 cze 2022, o 13:57

No to musicie cos zaradzic, bo sie zajedziecie juz calkiem... masakra :) trzeba tez znalezc czas na przyjemnosci :) moze zamow jakas ladna bielizne i zrobcie sobie wspolny mily wieczor
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Zerowe libido

Postprzez szpilka » 24 cze 2022, o 10:56

A masz namiar na jakis fajny sklep? Dawno nie robilam takich zakupow , az wstyd sie przyznac
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Zerowe libido

Postprzez malinowatrufla » 25 cze 2022, o 09:19

superlove.pl ;) jeden z lepszych sklepów z gadzetami erotycznymi i bielizną moim zdaniem, no i nie sprzedaja szajsu, tylko fajne jakosciowo rzeczt
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Zerowe libido

Postprzez bojowniczka » 8 gru 2022, o 20:11

a jak by tak na multirandki piszac z innymi sprawdzic czy sie podniecasz jeszcze?
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]