Biuro

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Biuro

Postprzez dominika10 » 22 cze 2022, o 12:29

Hej, jakie biuro podróży polecacie? Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o Itace i czytałam również, że są nr 1 wśród konsumentów i otrzymali nagrodę Konsumencki Lider Jakości 2022 i mają aż 9 milionów zadowolonych klientów. Mnie to przekonuje, a Was? Jeździcie z nimi?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Biuro

Postprzez missi1213 » 6 paź 2022, o 12:52

Najlepsze biuro podróży to jak dla mnie Itaka. Lider na rynku z 33-letnim doświadczeniem, biuro objęte gwarancją ubezpieczeniową i masą zadowolonych klientów. Od lat planuje z nimi wczasy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :D
missi1213
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 lut 2022, o 14:57

Re: Biuro

Postprzez Halirala » 22 maja 2023, o 17:51

Dla mnie tylko i wyłącznie Konsorcjum.pl. Lecę z nimi teraz do Andów - Peru i Boliwii. Bardzo się ciesze, bo te kierunki chodziły mi po głowie już od dłuższego czasu. Podróż organizowana jest w małej i kameralnej grupie, co jest idealne, żeby zwiedzić i zobaczyć wszystko, co ważne i piękne!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Biuro

Postprzez wenek » 31 lip 2023, o 10:47

Zdecydowanie polecam wirtualne biuro Warszawa Centrum Od kiedy podjąłem tę decyzję, moja firma działa o wiele sprawniej, a ja mogę skupić się na kluczowych aspektach biznesu, unikając zbędnych wydatków na tradycyjne biuro. To niesamowicie skuteczne i efektywne rozwiązanie dla przedsiębiorców, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jednocześnie zachowując profesjonalny wizerunek w prestiżowej lokalizacji.
wenek
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 19:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: adato, Bing [Bot], Google Adsense [Bot]