Kręgosłup

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Kręgosłup

Postprzez klaudiakkk22 » 24 cze 2022, o 17:30

Cześć, szukam kogoś kto pomoże mi z moim bólem kręgosłupa, który jest dokuczliwy szczególnie w górnej części. Byłam już u wielu lekarzy, ale żaden mi nie pomógł. Tydzień temu znajoma opowiadała mi o Pomorskim Rehabilitancie Marcinie Rosadzińskim. Podobno ma innowatorski własny schemat leczenia,który potrafi naprawdę pomóc. Co myślicie? Polecacie też?
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Kręgosłup

Postprzez Bianika » 12 gru 2022, o 15:30

Ja dużo naczytałam się w Internecie o fizjoterapeucie z Warszawy - Karolu Filipie i zdecydowałam się spróbować, bo długo miałam problemy z odcinkiem lędźwiowym. Powiem wam, że zaskoczyłam się, że coś polecanego w Internecie może byc wgl prawdziwe xd
Bianika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lis 2022, o 10:01

Re: Kręgosłup

Postprzez Jarosia » 13 gru 2022, o 15:30

Bianika napisał(a):Ja dużo naczytałam się w Internecie o fizjoterapeucie z Warszawy - Karolu Filipie i zdecydowałam się spróbować, bo długo miałam problemy z odcinkiem lędźwiowym. Powiem wam, że zaskoczyłam się, że coś polecanego w Internecie może byc wgl prawdziwe xd


Ja mogę tylko to wszystko potwierdzić :3 Nieduże kolejki, a dobre zabiegi i miła atmosfera ;-)
Jarosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 lis 2022, o 08:48

Re: Kręgosłup

Postprzez Jinka » 16 gru 2022, o 21:23

Ważna jest profilaktyka. Miałam problemy z kręgosłupem. Bolał mnie bardzo. Umówiłam wizytę w Radiomedica, https://radiomedica.pl/ Badanie szybko mi zleciało . Jeśli szukacie, sprawdzonego i dobrego miejsca do wykonania rezonansu to szczerze polecam.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Kręgosłup

Postprzez Wolna32 » 31 mar 2023, o 09:46

Sama mam problemy z kręgosłupem od naprawdę długiego czasu i nie widzi mi się wydawać pieniędzy na bardzo drogie zabiegi, bo i skutek po znajomych wiem, że dość różny. U mnie się sprawdził krem Mumio Med97 na bazie żywicy skalnej i przyznam, że efekt jest lepszy niż się spodziewałam. To chyba właśnie za sprawą tego składnika, ale od kiedy zachowuje regularność w stosowaniu to już nie męczy mnie ten ból, nie czuję już tego "ciągnięcia" od dolnego odcinka lędźwiowego. Może tobie też by się sprawdził. Pozdrawiam serdecznie ;-)
Wolna32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 mar 2023, o 09:14

Re: Kręgosłup

Postprzez adato » 31 mar 2023, o 18:11

W ostateczności operacja kręgosłupa ✂

:angrywife atujest.blogspot.com
Avatar użytkownika
adato
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 wrz 2018, o 00:15

Re: Kręgosłup

Postprzez AKrol » 21 cze 2023, o 17:24

Przy chronicznym bólu, który wymaga leczenia opioidami, warto skonultować się z lekarzami z Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie. Można się umówić na wizytę stacjonarną lub online. Lekarz po analizie waszego przypadku podejmie decyzję czy wdrożyć w leczenie medyczną marihuanę. Warto spróbować, bo mm ma dużo mniej skutków ubocznych niż opioidy.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Kręgosłup

Postprzez AdriannaM1998 » 6 lip 2023, o 08:13

Jeśli borykasz się z dokuczliwym bólem w górnej części kręgosłupa, warto rozważyć kilka działań. Regularne wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie pleców i rozciągających górną część kręgosłupa może pomóc w złagodzeniu bólu. Dodatkowo, utrzymanie prawidłowej postawy podczas siedzenia i unikanie długiego bezruchu może przynieść ulgę. W przypadku silnych lub uporczywych dolegliwości zalecamy skonsultowanie się z lekarzem lub fizjoterapeutą, którzy mogą zaproponować odpowiednie terapie i dalsze zalecenia.
AdriannaM1998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lip 2023, o 08:08

Re: Kręgosłup

Postprzez Tama » 8 sie 2023, o 07:05

Bólu kręgosłupa nie należy ignorować. Może wskazywać nie tylko na problemy z postawą (wtedy rehabilitacja powinna pomóc), ale tez na wiele groźnych chorób. Warto iść do lekarza aby zlecił odpowiednie badania i znaleźć przyczynę bólu. Niezależnie od tego jaka ona będzie i jakie leczenie zostanie wdrożone, może się okazać ze ból nadal uniemożliwa normalne życie. Wtedy warto pomyśleć o typowym leczeniu bólu - u mnie bardzo dobry efekt przyniosła medyczna marihuana. Oczywiście żadne lekarz leczący mnie nie miał o tym leczeniu pojęcia. Ale znalazłam Centrum MK w Warszawie i tam po szczegółowym badaniu, lekarz stwierdził, że mm może pomóc. Przepisał receptę i faktycznie udało mi się w końcu zapanować nad bólem.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Kręgosłup

Postprzez Ronter » 15 wrz 2023, o 13:43

Ostre stany zapalne oraz ciężkie urazy mięśni, stawów możesz leczyć w originpolska-com/ i to na indywidualnych zasadach. Pozostajesz w stałym kontakcie z terapeutą.
Ronter
Miła Kobietka
 
Posty: 56
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:37

Re: Kręgosłup

Postprzez jagina » 2 paź 2023, o 10:20

Różne masaże są dostępne w necie, a moim ulubionym jest https://allegro.pl/oferta/masazer-eletr ... 3709250417 stosuje go do dłuższego czasu i przenosi zamierzone efekty.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]