brak miesiączki a negatywny test

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

brak miesiączki a negatywny test

Postprzez Badger05 » 31 maja 2022, o 14:10

Hej dziewczyny,

ostatnia miesiączka była 4 maja, trwała 4 dni. 10 maja z mężem mieliśmy stosunek do końca (w sumie 3 dni po okresie), według kalendarzyka owulacja miałaby być jakoś 15 ale u mnie z tym różnie. Dzisiaj powinnam dostać okres (28 dzień), zawsze mam dość regularny co 27/29 dni. Po okresie ani śladu. Nawet się nie zapowiada na to, żeby miał przyjść. Zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Myślicie, że jest jakaś szansa na ciążę? Mam zagwozdkę, bo jutro mam iść na tatuaż i nie chce ryzykować ale z drugiej strony może niepotrzebnie się nastawiam, że to jednak ciąża :)

Jak myślicie ??
Badger05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2022, o 14:08

Re: brak miesiączki a negatywny test

Postprzez puderniczka » 25 cze 2022, o 23:50

Zawsze jak współżyjesz jest szansa na ciążę, szczególnie bez zabezpieczenia. Testy sporadycznie wychodzą błędnie, sama znam taki przypadek gdzie dopiero 5 test wykazał ciążę. Ja bym się wstrzymała z tym tatuażem do momentu pojawienia się okresu. A jak nie chcesz maluszka to pomyśl o antykoncepcji ok? tabletki z estetrolem przyjmuję od kilku miesięcy i bardzo dobrze się na nich czuję, są wybiórcze tkankowo. Nazwa to drovelis.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]