Szybkie pożyczki przez internet

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez oskarr85 » 27 sie 2015, o 11:38

Szybkie pożyczki powinno się zaciągać jedynie w nagłych, nieprzewidzianych przypadkach (jak pilny rachunek o którym zapomnieliśmy). Natomiast zaciąganie chwilówek na zakupy lub na spłatą innych kredytów/pożyczek to zwyczajna strata pieniędzy i proszenie się od kłopoty.

oskarr85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 13:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez kataf » 1 wrz 2015, o 19:01

Szczególnie że od chwilówek mogą naliczyć zwiększone oprocentowanie

kataf
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 14:03

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Astra » 1 wrz 2015, o 22:44

To wszystko prawda, ale czasami kiepska sytuacja finansowa po prostu
wymusza takie ryzykowne i kosztowne pozyczanie.
A to , ze koszty takich pozyczek sa bardzo wysokie to juz inna sprawa.
Krotko mowiac, cos za cos i tyle. 8-)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Hadassa » 3 wrz 2015, o 12:15

Dlatego trzeba czytać, i się nie dac wkręcić ;)
a czasem, jak ktoś ma nóż na gardle, to zdecydowanie wart spróbować

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez agnes78 » 16 wrz 2015, o 19:00

Spróbuj się skontaktować z firmą Lendon - nie chcesz pożyczyć dużej kwoty więc na poczatek bez problemu dostaniesz kasę. Sama korzystałam i nigdy za wiele odsetek nie oddawałam- no chyba, że będziesz wydłużać moocno termin spłaty(bądź go przekroczysz). Zdecydowanie warto spróbować jak się wie, że jest z czego spłacać
agnes78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 sie 2015, o 20:03

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez anetaen » 23 wrz 2015, o 18:42

Szybkie pożyczki to moim zdaniem prosta droga na dno. Lepiej pożyczyć pieniądze od kogoś znajomego lub wziąć normalny kredyt a nie pakować się w takie ryzykowne historie.

anetaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 18:38

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez mpod » 4 lis 2015, o 17:02

Szybkie pożyczki to szybka droga na dno. Co chwile słyszy się historie ludzi, którzy wpadli przez nie w kłopoty.

mpod
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 16:46

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Ona1988 » 23 lut 2016, o 15:19

tak tylko nikt nie powie że osoby które brały takie pożyczki nie miały z czego spłacić. Bez różnicy czy bierzesz w banku czy w jakieś firmie to musisz spłacić kredyt. Jak nie to grożą Ci konsekwencje. Moja znajoma brała np pożyczkę w Wonga bo padła jej lodówka. Spłaciła w terminie i zero problemów.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez oewonga » 4 mar 2016, o 18:45

Witam! Ona1988, dziękuję za wspomnienie oferty SPAM. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie SPAM pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej SPAM. Dodam, że podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie SPAM

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert SPAM

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM. CHOC POWINNAM DAC BANA
oewonga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2016, o 18:44

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez kcperMile » 6 mar 2016, o 15:17

mnie szybkie pożyczki nie zachęcają, ale wiem ze czasem mogą być jednym rozwiązaniem jak ktoś potrzebuje dodatkowych finansów "na zaraz"

biżuteria srebrna - oryginalny home made
kcperMile
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Asia90 » 8 mar 2016, o 11:43

Ja się boję tych szybkich pożyczek. Wolę zawsze odłożyć swoje parę złotych i trzymać je właśnie na nagłą potrzebę niż później się zaciągać. A jeżeli nie ma się z czego oszczędzać, to trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, skąd później weźmiesz na ratę? Skoro dzisiaj nie masz jak odłożyć 100zł miesięcznie to za miesiąc skąd znajdziesz te pieniądze?
Ale to tylko moje zdanie. Niektórzy pożyczają i żyją.

Depilacja laserem Vectus - http://vectusepilacja.pl
Asia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 10:39

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez michalik » 21 mar 2016, o 14:26

Strasznie bym się bała wziąć szybką pożyczkę. Wystarczy włączyć telewizor i już się tyle słyszy na temat ludzi, którzy popadli w kłopoty.

michalik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 14:20

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez antola » 10 cze 2016, o 21:29

michalik napisał(a):Strasznie bym się bała wziąć szybką pożyczkę. Wystarczy włączyć telewizor i już się tyle słyszy na temat ludzi, którzy popadli w kłopoty.


Wiesz co ja też swego czasu byłam laikiem. Ale kiedyś pamiętam wzięłam pożyczkę na prezenty w emamonie i poszło bezproblemowo. Dostałam szybko i oddałam o czasie. Formalności też było mało. Wiesz, najlepiej jeśli już się decydujesz to na firmę, z której usług już korzystał ktoś, kto może Ci przybliżyć ich działanie.
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Mozaika » 4 sty 2017, o 13:07

Tak czytam i nie rozumiem jak można stwierdzić, że to chwilówki są winne temu, że ktoś jest w długach, raczej to jest efekt brania i nie spłacania kilku a potem pobudki na zasadzie "co ja zrobiłam". Większość takich pożyczek jest i tak na maks tysiąc czy dwa tysiące złotych. Jak wzięłam w takim feniko 500 zł to wiedziałam, że mam oddać a nie brać pięć kolejnych:)
Mozaika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 23:37

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Aleksndra » 6 mar 2017, o 10:44

Chwilówki są przydatne np w okresie świątecznym czy gdy Chwilowo manko w kieszeni. A jeśli chodzi o wpadnie w długi to kolei ka wyżej miała rację. Jezeli ktoś nie potrafi gospodarować pieniędzmi to tak jest ze nie może z długów wyjść. Trzeba być rozsądnym jak się pożycza pieniądze.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez alafawor » 18 paź 2017, o 16:02

jak dla mnie to opłaca się tylko pożyczanie w przypadku pierwszej darmowej pożyczki a do dlatego że spłacam tyle ile wzięłam. Bez żadnych dodatkowych kosztów.
alafawor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 15:58

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez komm » 13 kwi 2018, o 11:54

Dziwi mnie fenomen parabanków. Że też jeszcze nikt się do nich nie dobrał od strony prawnej.

komm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 11:20

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez kaja12321 » 16 kwi 2019, o 16:30

Mogę ci polecić sprawdzoną przeze mnie firmę SPAM udzielają oni kredytów do 1500 zł, wszystko na bardzo dobrych zasadach, korzystałam z ich oferty ja i moja znajoma, obie jesteśmy bardzo zadowolone.

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 15:48 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez dominikaka » 19 lip 2019, o 12:23

Szybkie pieniądze, bez wiekszych formalnośći udziela Provema https://provemacredit.pl/?7483f2. Można pożyczyć pieniądze do 1500 złotych. Mają jasną umowę, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wiele osób już im zaufało, mają bardzo dobre opinie.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez jaskter » 22 mar 2022, o 10:50

Dlatego najlepiej jest założyć sobie bezpłatne konto w Twisto i gdy jest pilna potrzeba, to po prostu korzysta się z ich systemu płatności odroczonych ;) Mega wygodna opcja, zwłaszcza że gdy nie robisz żadnych płatności, to nie są naliczanego dodatkowe opłaty, trzeba pamiętać jedynie o tym, żeby w terminie uregulować płatność.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez janek123 » 17 maja 2022, o 18:46

Od jakiegoś czasu korzystam wyłącznie z rankingów pożyczek. Dlatego warto przejrzeć oferty pożyczki online na tej stronce https://porownywarkabankow.pl/pozyczki-online/. Od razu można sprawdzić najważniejsze informacje, bez tracenia czasu na samodzielne poszukiwania :)

jankowska
janek123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 maja 2021, o 23:19

Re:

Postprzez klaudiakkk22 » 24 cze 2022, o 11:52

ja bralakm kredyt z Phinance super mi doradzli najelpsza opcje
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Danka » 27 cze 2022, o 18:03

jaskter napisał(a):Dlatego najlepiej jest założyć sobie bezpłatne konto w Twisto i gdy jest pilna potrzeba, to po prostu korzysta się z ich systemu płatności odroczonych ;) Mega wygodna opcja, zwłaszcza że gdy nie robisz żadnych płatności, to nie są naliczanego dodatkowe opłaty, trzeba pamiętać jedynie o tym, żeby w terminie uregulować płatność.


Również korzystam z Twisto i potwierdza, że jest bardzo ok. Odroczenie terminu zapłaty jest super wygodne.
Zarejestrowałam się, żeby w pełni korzystać. Przede wszystkim mam dłuższy termin spłaty pieniędzy. Wszystko bardzo bezpiecznie i wygodnie
Danka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 17:45

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Lomalia » 22 lut 2023, o 13:10

Lepiej udać się do sprawdzonych doradców, którzy beda wiedziec jak zaradzic trudnej sytuacji. Ja polecam Phinance - naprawdę pomocni, sprawnie poradzili sobie z moim problemem finansowym i przedstawili plan dzialan
Lomalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 10:44

Re: Szybkie pożyczki przez internet

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 11:58

To prawda, najważniejsze to trafić na kogoś rzetelnego i sprawdzonego. Ze swojej strony mogę polecić doradców z Phinance. Pomogli nie tylko z kredytem, ale także z wyborem odpowiednich narzędzi oszczędnościowych. Teraz zaczynamy dobre i zorganizowane życie!
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]