Czy warto kupować odzież przez internet?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez kos.asia118 » 3 sie 2020, o 13:11

Ze względu na niedawno panujące obostrzenia, myślę że większość z nas lepiej obyła się z zakupami przez internet. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.
Nie dość, że nie marnuje się go na dojazd i powrót, to jeszcze można zaoszczędzić czas na odnalezienie rzeczy, której potrzebujemy, dzięki zastosowaniu chociażby filtrowania produktów czy wyszukiwarki.
Ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie na temat zakupów w internecie. Lubicie czy raczej unikacie?
Szczerze przyznam, że dla mnie największym problemem było kupowanie ubrań przez internet. Bałam się o to czy rozmiar będzie odpowiedni, a przede wszystkim, czy wybrane przeze mnie ubranie będzie na mnie dobrze leżeć.
Wydaje mi się jednak, że to kwestia chwili czasu i znalezienia zaufanego sklepu internetowego, który w swojej ofercie będzie posiadał modną i stylową odzież damską na każdą okoliczność. A Wy co uważacie?
kos.asia118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 sie 2020, o 12:26

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez nikoll.ka » 3 sie 2020, o 19:57

Ja bardzo często kupuję przez Internet. Zwłaszcza ubranka dla dzieci, ale również dla siebie i męża. Wygoda, oszczędność czasu i dużo możliwości to chyba takie najważniejsze rzeczy, które cenię.
nikoll.ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 12:29

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez koca » 20 sie 2020, o 11:20

Kupując odzież przez internet można zaoszczędzić bardzo dużo czasu.

https://dietaisuplementy.pl/ to portal w w którym znajdziesz informacje takie jak odchudzanie, trening, oczyszczanie organizmu, czy porady o włosach. Więc każdy znajdzie coś dla siebie!
koca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 sie 2020, o 11:16

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez mortadela » 1 wrz 2020, o 11:52

Jak jest jakas dobra promocja to czemu nie, sama czesto kupuje.
mortadela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 11:17

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez MyLittleThings » 1 wrz 2020, o 15:37

Wszystko zależy od sklepu :) jeżeli jest polecany to czemu nie?
MyLittleThings
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 wrz 2020, o 15:34

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez maniamadej » 12 lis 2020, o 17:09

Ja uwielbiam bluzy od basiclo jestem zadowolona, z jakości, ale też sam fakt,że to nie jakiś shit z Chin, tylko fajnie skrojony materiał. Uwielbiam ich za taką przejrzystość transparentość marki.
maniamadej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 19:51

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez Amelia1 » 10 gru 2020, o 16:25

Ja najczęściej kupuję większość rzeczy przez internet, jest szybko i łatwo. Na początku też miałam problem z ubraniami ale szybko znalazłam zaufany sklep i teraz dla całej rodziny zamawiam bez obaw że nie będzie pasować
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez OlaMaKota » 19 gru 2020, o 23:41

Jasne, ja często kupuję przez internet i nie tylko odzież - ostatnio nawet biżuterię ;-) Myślę, że sekret udanych zakupów internetowych tkwi w zaufaniu do określonej marki. Zazwyczaj przed zakupem sprawdzam dany sklep, szukam opinii o nim w internecie, przeglądam fanpage na fejsbuku, konto na instagramie - teraz już każda wschodząca nawet marka zaczyna swój biznes od uruchomienia fanpage, czasem nawet nie mając swojej strony internetowej. To zazwyczaj wystarczy, by znaleźć porządną firmę, oferującą dobrej jakości tkaniny. Jeżeli nie zrobisz dobrego rozeznania, możesz trafić na bubel i to będą raczej twoje ostatnie zakupy w tym sklepie ;-) Btw obserwując fanpage lub konto na instagramie, można trafić na fajne akcje promocyjne wyłącznie dla obserwujących, są to zazwyczaj kody rabatowe lub informacje o bezpłatnej wysyłce.
OlaMaKota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 paź 2020, o 12:23

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez ViciWiki » 4 sie 2021, o 14:17

ja często robie tak, że jak coś zjadę stacjonarnie i przymierzę to później szukam, czy na necie nie dostanę taniej ;)
ViciWiki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:17

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez Tamagotchi » 20 sie 2021, o 10:08

Mi w zakupach online przeszkadza to, że nie mogę wcześniej spokojnie przymierzyć tego ubrania
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez Meridka » 9 gru 2021, o 12:23

Jeżeli cena jest naprawdę dobra, mamy realne zdjecia i podane dokłądne wymiary to czemu nie, sama teraz kupuje głownie przez vinted.
Meridka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9 gru 2021, o 11:07

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez KalinkaMaja » 14 gru 2021, o 14:25

ja średnio lubie, często nie trafiam z rozmiarem
KalinkaMaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14 gru 2021, o 13:59

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez Żabnik » 21 gru 2021, o 16:05

Czy warto kupować odzież przez internet? Według mnie warto ale trzeba znaleźć odpowiednie sklepy. Ja ostatnio pomagałam szukać butów sportowych dla chłopaka i natknęłam się na rewelacyjną ofertę sklepu online: https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Buty_Sportowe-227.html
Moim zdaniem są świetne a na dodatek w bardzo dobrej cenie.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez Kosiontko93 » 12 sty 2022, o 09:31

Warto jeśli jesteśmy gotowi na ewentualne bawienie się w zwroty, bo jednak z ciuchami jest tak, że dopóki czegoś nie założymy to nie wiemy jak ostatecznie będzie to na nas leżeć i przede wszystkim jak będziemy się w tym czuć. Dochodzi też element tego, że na zdjęciach ciuchy wyglądają często bardzo ładnie, a w rzeczywistości brakuje im do tego co możemy zobaczyć na stronie internetowej sklepu, z którego dokonujemy zamówienia.
Kosiontko93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sty 2022, o 09:02

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez daghusia » 15 mar 2022, o 20:51

Ja chyba nigdy nie kupiłam nic przez internet ale zamierzam to zmienic ;p wygoda i zaoszczedzony czas
daghusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 lut 2022, o 21:55

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez marlena77 » 20 mar 2022, o 14:11

odzież to nie bo nigdy nie trafiam z rozmiarówką i potem prezentuję znajomym ale meble, sprzęt agd i rtv juz często kupuję tak ostatnio nabyłam w promocji słuchawki neon 200 z genesisa i wiem że nic nie może nie pasować
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Czy warto kupować odzież przez internet?

Postprzez Ramonesca » 30 cze 2022, o 18:45

Ja to najbardziej lubię kupować przez neta, bo jest szybko i wygodnie.
Ramonesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 cze 2022, o 21:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]