Meble do pokoju dziecięcego

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez apollo » 22 maja 2014, o 16:24

Jak kupowaliście? Jakiś klasyczny wzór, model typowo dziecięcy czy np. coś na wymiar? Na co należy szczególnie zwracać uwagę przy zakupie mebli? Czy istnieją kwestia mające szczególne znaczenie?
apollo
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Misiek » 25 maja 2014, o 23:36

Gotowy zestaw typowo dziecięcy. Wtedy masz od razu przewijak, łóżko które z czasem można zmienić w tapczanik, usuwając szczebelki.
To oczywiście tylko przykłady. Ogólnie taki zestawik będzie najbardziej funkcjonalny.
Misiek
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez apollo » 26 maja 2014, o 16:43

Masz jakieś foto? A pozostali? Nie jest tak, że sam fakt, że meble typowe pod dzieci kosztują o wiele więcej? Nie dałoby się np. przy zestawie na wymiar zdobyć tego samego tylko że za znacznie mniejszą kasę?
apollo
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Misiek » 27 maja 2014, o 20:04

SPAM po prostu sobie przejrzyj, u nich masz całe gotowe zestawy. Na wymiar... wcale nie wyjdzie taniej, a nawet nie masz pewności co ostatecznie dostaniesz.
Zatem - gdzie sens? A tak przynajmniej wszystko jest wcześniej jasne.

Ostatnio edytowano 29 maja 2014, o 09:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Misiek
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez apollo » 28 maja 2014, o 16:39

hmm... no np. to co niżej wygląda genialnie, jedynym problemem są tutaj jednak dosyć wysokie koszty całego zestawu :(

Obrazek
apollo
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Misiek » 30 maja 2014, o 10:01

Coś za coś. Porządne mebelki muszą kosztować, tym bardziej patrząc na materiał jaki przy tym wykorzystano.
Zresztą SPAM to raczej nie najniższa cena tylko najwyższa jakość.

Ostatnio edytowano 30 maja 2014, o 11:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Misiek
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez apollo » 30 maja 2014, o 16:37

Hmmm... po kiedy usuwacie odnośniki, które nie są aktywne, litości.
Wiem, temat jeszcze do przemyślenia, ale na pewno nie szukamy najtańszej opcji, chodzi przecież o dzieci.
apollo
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Hadassa » 1 cze 2014, o 19:00

a co za róznica czy to link w który się klika czy taki który się kopiuje, adres strony to adres strony i to jeszcze na jednej stronie wklejany po kilka razy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez korek » 2 cze 2014, o 07:35

Co do mebelków - dla mnie najważniejsza jest jakość, wykończenie etc. - najlepiej jest odwiedzić wszystkie okoliczne sklepy i zobaczyć co mają w ofercie. A co do mebli na wymiar - nie uważam, żeby w pokoju dziecięcym były aż tak potrzebne, sądzę, że spokojnie można dopasować coś z gotowych.
korek
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 17:13

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez apollo » 2 cze 2014, o 16:24

Przedmówco - to zależy od pokoju, jego wymiarów. Jest sporo rzeczy do umieszczenia, a żeby to się udało, faktycznie trzeba trochę pokombinować. Stąd pomysł mebli na wymiar. Jeśli pomieszczenie ma np. 6 metrów, to trudno wszystko rozmieścić ;-0
apollo
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 3 cze 2014, o 13:27

Teraz w kolekcji BRW jest kilka bardzo ciekawych propozycji aranżacji pokoju dla dziecka wiec warto tam zajrzeć. Nie podobają mi się natomiast zbyt przesadne i jaskrawe kolory,zamiast dawać ciepło i pozytywne emocje- zniechęcają.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Ewelina07 » 8 cze 2014, o 11:19

Ja kupowałam na allegro mebelki z serii Tenus. Jak dla mnie są super.
Ewelina07
 

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Bielizna-Delfin » 10 cze 2014, o 13:59

Są przecież także meble Forte i można popatrzeć,porównać ze sobą te kolekcje,a cenowo wyjdzie taniej niż w BRW.
Bielizna-Delfin
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 17:19

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Rejczella » 1 wrz 2014, o 23:54

Ohh, ja już marzę o urządzaniu pokoiku!
Rejczella
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 09:20

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 17 wrz 2014, o 13:53

No i jak kwestia mebli,zdecydowałaś się na jakiś wzór,komplet? Jeżeli tak to daj koniecznie znać na forum,czekamy na Twoją odpowiedź bo wiem że teraz waśnie można trafić na ciekawe promocje.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Meble do pokoju dziecięcego

Postprzez Tama » 1 lip 2022, o 07:11

Jeśli szukacie dobrego przewijaka, to zajrzyjcie do sklepu Ceba Baby - https://cebababy.eu/. Możecie sie zdecydować na przwijak twardy, taki który kładzie się na łóżeczku lub miękki - idealny na komodę. Do wyboru są też bardzo różne pokrowce na przewijaki, a także maty do przewijania, które sprawdzą sie w podróży.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]